Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine MKII taisykliu knyga ir kitos geros naujienos
magyar
Grahg the Elfmuncher parašė:
Plastikinių light'ų iškart neannouncin'o, prisimenu kai išspoilino visas PP forumas ūžė diskutoudadami plastininiai jie ar ne. Bet praeitos saveitės viename insideryje gana aiškiai matosi nedažytas metalinis bomberis [link]


Speju kad patys PP nebuvo apsisprende kaip ten bus su tais naujais light jackais. Kai kurie ju jau turejo buti isleisti bet vis dar tesiasi kazkokios kokybes problemos. Tai visko gali buti kad is plastikiniu jie dar taps metaliniais. O tas bomberis insider fotkej, tai nezinau. Gali buti metalinis, gali buti ir plastmasinis. Niu ziuresim. Man asmeniskai labai patiko plastikiniai elfu heavy myrmidonai ir noreciau kad plastiko butu daugiau.


Runebearer Warlock Attachment - tai, heh... :D... Viskas tvarkoj, tik... trollbloodu Moze :D. A kur trecia lenta su dar 5 Dievo isakymais ?
Redagavo magyar 2010-03-18 19:24


Grahg the Elfmuncher
magyar parašė:
Speju kad patys PP nebuvo apsisprende kaip ten bus su tais naujais light jackais. Kai kurie ju jau turejo buti isleisti bet vis dar tesiasi kazkokios kokybes problemos. Tai visko gali buti kad is plastikiniu jie dar taps metaliniais. O tas bomberis insider fotkej, tai nezinau. Gali buti metalinis, gali buti ir plastmasinis. Niu ziuresim. Man asmeniskai labai patiko plastikiniai elfu heavy myrmidonai ir noreciau kad plastiko butu daugiau.


Runebearer Warlock Attachment - tai, heh... :D... Viskas tvarkoj, tik... trollbloodu Moze :D. A kur trecia lenta su dar 5 Dievo isakymais ?


Borka kaip padėklą savo alaus bokalui naudoja

Aš asmeniškai visom keturiom už plastinius trolių beastus, but man tai gana aiškiai matos kad tas modelis insideryję metalinis. Nebnt PP specialiai platikinį modelį metalic dažais nudažė ir fone pastatė "just to fuck with us" kai amerikonai sako :D.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-03-18 20:28
magyar
Borka kaip padėklą savo alaus bokalui naudoja


:D. Šitą tai užskaitom.


blackfishas
ir nebėr ką daugiau pasakyti apie trolį Egi man irgi iškart Mozė susiasociavo.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
uruk-hai
Trtolis liuks. Superinis modelis. Modelis kuris is karto pakele nuotaika ir pradeda veikti vaizduoti. Reikejo dar antra statine uzdegti. Zinant Trolio letuma, galyti issivaizduoti kaip viskas baigs.

Modelis butinai turetu buti metalinis. Bent Trolio svoris ir modelio svoris turi atitikti.;) Kitaip atrodys kaip butiforija
magyar
Metalas - aišku, geras daiktas, bet pažiūrėjus to trolio 3D Rotation filmuka matosi kad jo svorio centras atsiduria pavojingai arti bazes krašto :D. Na, troliai, matyt, prie to pripratę. Žaidėjai turbūt irgi :D.


magyar
Ooops... :DDD. Perkelta į http://www.wargames.lt/forum/viewthread.php?forum_id=57&thread_id=857&rowstart=40

Thanks, Batma.
Redagavo magyar 2010-03-19 08:20


Batma
Siek tiek ne tame threade parasei reply
WhiteDragon
10 Duhina isakymu:

1. Worship Duhina
2. You shall not make wrongful the name of Duhina unless planting an axe in someones face.
3. Remember the Kriel Stones and make holes in someone, with an axe.
4. Honour the Mother and Father and Brothers and Sisters and Thay Axe and Blood Kin unless they go back on their promise to give you land.
5. Thay she not Murder unless fighting for land or beer.
6. Thay she not commit Adultry. So dont get married and root as much as you like.
7. Thay shall not steal but pillaging is fine.
8. Dont commit false witness against thay neighbour but if they start it all bets are off
9. Thay shall not covet your neigbour's wife but since there is not marrage go nuts.
10. Thay shall not covet anything belonging to thay neighbour but feel free to take from your neigbour' neighbour.
magyar
Runebearer Warlock Attachment - dabar jau painted. Looks really good.



http://privateerpress.com/hordes/gallery/trollbloods/warlocks/runebearer-warlock-attachment


magyar
Whoohoo!!! Nu nezinau. Man tai , it gets better and better! Super. Spekit koks bus pirmas Forces of Hordes army book'as.



http://privateerpress.com/hordes/gallery/trollbloods/warbeasts/swamp-troll


Imperial
Ech fail troll pops.. (ne apie modeli)
Legion turejo but pirmas!!!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Legionas paskutinis (nu pries Minions, obviously).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice trolis
danis2005
Jei paskutinis Legion, tai nereiškia, kad jis blogais.PP tiek padare ten broken ir OP stuffo, kad reik balansuot labai daug laiko ;D
vytzka
danis2005 parašė:
Jei paskutinis Legion, tai nereiškia, kad jis blogais.PP tiek padare ten broken ir OP stuffo, kad reik balansuot labai daug laiko ;D

Heh, kaip kazkas sake Legiono knyga galetu pirma isleist ba su jais lengviausia, tereikia visus skaicius ant kortu sumazint vienetu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
"jabba the hut" troll iz good.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Imperial
vytzka parašė:
Legionas paskutinis (nu pries Minions, obviously).


Cia rimtai? :o



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Tai kad pirmieji Hordes MKII preview prasidejo nuo troliu ir skornų, manau, automatiškai pasako, jog pirmos dvi armijų knygos bus būtent šios - Trollblood ir Skorne.

Nors aišku čia jokios garantijos, tik spėlionės.


vytzka
Imperial parašė:
vytzka parašė:
Legionas paskutinis (nu pries Minions, obviously).


Cia rimtai? :o

Taip. Jeigu tai ka Egis sako tiesa (o nematau kodel neturetu taip buti) tai seka bus Trollbloods - Skorne - Circle - Legion - Minions. Jeigu tvarkarastis visiskai nenuvaziuos iki to laiko nuo begiu (nes jau Khadoras savaite velavo) turetu paskutine knyga iseit kazkur sausi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas