Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Naujokas
Spoter
Sveiki, pradejau zaisti Warhammer online ir uzsimaniau pabandyti tabletop game. Tai klausimas ar butu su kuo pazaisti Panevezyje jei nusipirkciau bataliona ar reikia pirkti starteri?
lostangel
batalionas gerai, starteris irgi:)
bet numatoma isleisti 8 edicijos rulebook, taigi kazkaip asmeniskai buciau linkes palaukti ir tada pirkt starteri su nauju rulebook...
bet cia paciam sprest...
o palost tai yra norinciu. na panevzys skamba gan toli, geriau vilnius ar kaunas:)

kokia armija galvoji rinkt?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Bet kokiu atveju tau reikės bent vieno oponento žaisti Warhammeriui, tad:
1) Susirask draugą, kuris irgi norėtų žaisti ir su juo tarkis ar pirkti starterį ar norimų armijų batalionus.
2) Pabandyk Panevėžyje susirasti kokį nors fantastų klubą ar stalo žaidimų klubą ir įkalbink juos pradėti žaisti Warhammerį (jei jie to dar nedaro )
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Spoter
Neissirenku is Dark Elfu, Orku, Bretonnios, Dwarfu, gal dar Skaven neblogai atrodo. Kiek zinau Panevezy yra kazkoks klubas kurie zaidzia Yu-Gi-Oh ir Magic The Gathering kortom. bet Warhammerio lyg ir nezaidzia. Kai iseis naujas edition tai ir starterio armijos bus ne Dwarfai ir Goblinai? Kuris idomesnis, populiaresnis. Warhammer Fantasy ar 40k?
Redagavo Spoter 2010-02-09 13:52
uruk-hai
Del naujo starterio dar nieko neaisku kokios rases bus. Del popularumo: Pasaulyje Warhammer 40K siek tiek popularesnis. Pas mus mazdaug vienodai.
Pats zaidziu su dark elfais ir su jais tikrai smagai pazaisti;)
Kronas
Na, pasiskaitinėk apie visas armijas, pasižiūrėk kokios miniatiūros labiausiai patinka ir pagal tai pasirink 1 armiją.
Pradėk po truputį rinkti, žaisti ir dažyti.
Pabandyk tame klube paagituoti nuo kortų pereiti prie rimtų žaidimų
Ir, žinoma, kai užsuksi į Vilnių, apsilankyk D6 ir pažaisk vieną kitą mūšį su vilniečiais
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Spoter
Na reiks pabandyt prikalbet zaisti Warhammer, jei nepavyks tai ko gero teks palaukt pora metu kol studijuot isvaziuosiu
Spoter

SRY bet kiek maciau, tai cia rodos dideles yrangos reikia, kuri manau kainuoja irgi nemazai, DND ko reikia mes turime, ir man atrood tikria idomiau isijausti i personaza ir keliauti po pasauli su komanda vygdant misijas, nei stumdyti poros orcu ar elfu figureles, isivazduojant kad tia armija kuria valdai... as rimtai siulau tau ateiti pameginti dnd pazaisti. Ves mums vilnietis, tiksliau tes jau pradeta istorija. pirmadieni vasario 15 klaipedos gatve 31. vieta ir laika patikslinciau jei noretum.


Stai ka atsake
blackfishas
tai yra visiškai atsikri žaidimų žanrai warhammeriui tikrai reikia ne mažų investicijų, bet aplinką (terrain) galima pasigaminti patiems,kas irgi yra hobio dalis + tai tikrai nėra šiaip poros figūrėlių pastumdymas. žinoma smagiau įsivaizduoti,kad esi supermegadao elfas su megakietu lanku of +10 ir pleškinti į krūvom atbėgančius goblinus, o dungeono pabaigoje dar ir bosą galima užlenkti katras kietesnių daiktų duoda. Aš pats irgi pradėjau nuo DnD, bet vienu metu warhammeris buvo taip užkabinęs, kad jokių kitų žaidimų tiesiog nežaidžiau
Redagavo blackfishas 2010-02-10 09:43
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
Aš mėginčiau paagituoti draugus, kurie kol kas iš viso jokiais žaidimais nesidomi.

Pakalbinčiau kartu atvykti į Vilnių ir drauge pasižiūrėti, kaip viskas atrodo, sužaisti kokį demonstracinį žaidimą. Galbūt verta pradėti pačiam gaminti dekoracijas, kolekcionuoti patikusią armiją (man, pavyzdžiui, kolektinimas ir dažymas kartais žymiai įdomiau), o svarbiausia - pasakoti aplinkiniams apie tai, ką tu veiki Kad ir internete, kokiam nors Facebooke, savo draugams...

Visada lengviau sudominti žmones tuo, ką jau daro kiti. Kažkas turi būti tas "kitas" Visai tikėtina, kad gal ir iš tų žmonių, kuriems šiuo metu įdomiau RPG, daugelis susidomėtų WH, jei kažkas jau vyktų šalia jų.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Kronas
Jei viena pagrindinių priežasčių, dėl ko žmonės nenori pradėti žaisti, yra investicijos, tuomet galima pagalvoti apie kitus wargeimus, reikalaujančius mažiau investicijų. Pvz.:
http://www.furor.lt/lt/apzvalgos/miniatiuru_zaidimu_apzvalgos/?id=46
http://www.furor.lt/lt/apzvalgos/miniatiuru_zaidimu_apzvalgos/?id=29
http://www.furor.lt/lt/apzvalgos/miniatiuru_zaidimu_apzvalgos/?id=16
http://www.furor.lt/lt/apzvalgos/miniatiuru_zaidimu_apzvalgos/?id=56
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Spoter
Kuri sunkesnis Warhammer ar Warhammer 40k? Ir kurio miniaturas sunkiau dazyti?
uruk-hai
Gal Warhammer siek tiek sudetingesne, bet nedaug. Del dazymo: Labai priklauso nuo to iki kokio lygio tu nori dazyti ir priklauso nuo armijos.
The Raven
Asmeniskai man labiau patinka kol kas WH40k, nes gal kiek ir geriau suprantu, nors renku ir Dark Elfu armija po truputi. Cia jau priklauso nuo skonio reikalo kuri nori zaist, nes jie daugmaz panasus. Vienas dark and gritty, gotikinis, kitas fantasy... Kaip sakiau, as abudu renku.

Dazymas, kaip sake Uruk-hai, priklauso nuo armijos. Vienus lengviau kazkiek, kitus sunkiau. (pvz. zmoniu veidu dazymas manau yra sunkesnis negu kokiu lizardmenu)
"Fly straight, with perfection."

[small](well... sort of)[/small]
And Cryx too!
skype: howling-banshee
Spoter
Kiek kainuotu starteris su visais dazais reikalingais tom miniaturom nudazyt D6 parduotuvej?
Saulius
450Lt

Starteris, knyga, dazai, teptukai, klijai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition