Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Shattered Grounds: Nightfall
magyar
Ką gi, jau yra paskelbtos taisyklės ir būtų visai įdomu suorganizuoti šį daiktą. Ar įdomu? Jei taip, yra toks pasvarstymas: kol kas yra 6 registruoti Steamrollerio dalyviai, taigi pats nedideliam turnyrui. Jau aisku, kad jeigu dar kažkas ir užsiregistruos, tai dalyvių tikrai nebus daugiau nei 8. Tai pasiūlymas yra sutrumpinti Steamroller lygą iki 4 roundų ir pabandyti viską užbaigti anksčiau.

http://privateerpress.com/nightfall-has-descended#attachments


P.S. Dar laukia du mini-turnyrai, kuriuos atrodo reikės daryti paraleliai su "Shattered Grounds: Nightfall"


danis2005
I'm in!Dėl dalyvių nieko nežinau, busiu rezervinis balsuotojai jei kokios lygiosios bus
WhiteDragon
as uz
+1
vytzka
I'm in.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Ir panasu kad paradui vadovausiu as
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Taip, leiskite pristatyti, Vytautas (aka vytzka) sutiko užsiimti Nightfall koordinavimu. Dėkui jam.

Taigi renginys tikrai vyks, o tai reiškia, kad Steamrolleris gali būti kiek patrumpintas arba suspaustas.


Imperial
Na ash uz Steamroller nebent suspaudima,trumpint nesinori



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Apie steamrolleri gal steamrollerio diskusijoj, o miniturnyrus gal vis tik reiktu nukelt po Nightfall nes kazkaip 3 savaites nera daug laiko. Bent jau as pasinaudosiu savo tarnybine padetim ir Mangled Metal iki Nightfall baigsis nedarysiu
Redagavo vytzka 2010-03-19 09:34
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Mano mini turnyras vyks kazkada po Mangled metal
Laukiam Nightfallo
vytzka
Jeigu kazkas nori pasipuosti Nightfallui, cia yra daug faction banneriu: http://privateerpressforums.com/showthread.php?t=15543 (ka matau Dragonas rado jau pirmas )
Redagavo vytzka 2010-03-21 09:54
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Ačiū, kad papostinai, aš savo turėjau nuo vieno Kriksiečio forume pasivogt >_>
magyar
Tūlas Larkin Vain - visų miniatiūrų žaidimų maniakas publikavo Shattered Grounds: Nightfall kit'o nuotraukas. Galima pasiziūrėti kaip visa tai atrodys:

http://miniaturemayhem.net/2010/03/26/shattered-grounds-night-fall-league-kit/

JAV LGS'ai šitą reikalą gavo penktadienį. Tikėkimės, kad jis greitai pasieks ir mus.


Imperial
So there is a medal!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
And nice one, reikia pasiskaityt ar yra nightfalle scenarijai ar only asassineitas, kas man nelabai patiktu
vytzka
WhiteDragon parašė:
And nice one, reikia pasiskaityt ar yra nightfalle scenarijai ar only asassineitas, kas man nelabai patiktu

Yra. Ir yra Kill Box
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
gražu. galėtų ir kiti gamintojai kažką panašaus sumislyt.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
Tai mane puikiausiai tenkina
vytzka
Also god dammit, people, paskaitykit viena karta tuos PDF'us, akys neiskris ir maziau klausimu bus
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Yra zhiniu kad mano samdiniai uzdirbe nemazai pinigo po steamrollerio ishejo atostogu, jei jie nespes grizti is ju i kovos lauka stos Exiled TrollBloods. O kas jie tokie greitu laiku suzinosite
vytzka
Trollbloodai moka plaukti?

Oi graus juos krokodilas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas