Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Shattered Grounds: Nightfall
WhiteDragon
Mano troliai atitole nuo normu jie heavy range So kad Grim Angusas pasisius krokodilo odos batus

EDIT: oh poppy SUBMERGE teks tada axerius ar mauleri siusti
Redagavo WhiteDragon 2010-04-02 06:35
magyar
Elfai, matyt, vakar pajuto morale boost'ą. The Western Fallow mūsų rankose :D. Kol kas...




vytzka
Aha gales anglim pradet savo jackus kurent. So much for eco-friendliness.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Nu ką padarysi, kare kaip kare... Be to, tai būtų logiškas žingsnis, nes juk ir pačių elfų myrmidonai greičiausiai kenkia Skairai.


vytzka
Nu hypocrisy niekada dar nesustabde Iosieciu nuo nieko

Ir LOL, mercs holding Drer Drakkerung. We rock.
Redagavo vytzka 2010-04-12 14:17
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
adangi nerandu ,pasitikrinsiu cia. Kiek zaideju patenka i finala?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
Visi?
Ta prasme ten tiesiog paskutine diena zaidziamas vienas scenarijus su specifinemis taisyklemis ir fiksuotu pts skaiciumi. Bent jau as taip supratau
Redagavo Batma 2010-04-15 18:54
vytzka
Batma suprato teisingai
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Mindaugas Aputis
Hmmm... Šiandien D6'iuose galutinai įsitikinau, kad sunku ką padaryti prieš priešininką, kurio patirtis keliais šviesmečiais pranoksta mano. Nuo šiol (kaip ir beveik iki šiol, tačiau tik teoriškai; dabar ir praktiškai) dalyvausiu šitam kampaigne tik kaip patirties pasisėmimo renginyje. Puikiausia pamoka yra kai gauni į kaulus ir tada sužinai, kodėl gauni

Dėkui už kovą, misteri "Cryx" (you a right - Cryx are annoying...).
[center]Priklausau Kauno stalo žaidimų klubui "Hexagon" www.hexagon.lt / Skype: mindaugas-aputis
[/center]
Batma
Mhm, pilnai sutinku kad sunkoka kazka padaryti nes as irgi toje pacioje leksteje esu, bet is kitos puses nezaisdamas neismoksi. Vat tik kartais noretusi kad oponentai siek tiek suletintu skaiciavimus ir vietoj pasakymo "4+ pataikyti" ir mestu kauliukus, pasakytu "mano mat 8, tavo def 14, penalty def -2, gaunasi 4+ pataikyti". Bet cia siaip, pabambejimas tik
magyar
Šiaip čia geras Batmos pastebėjimas. Kai žaidžiam su mažiau patyrusiais žaidėjais, žaiskime ramiau ir lėčiau, išsamiai paaiškinkime kas vyksta ir ką būtent skaičiuojame, kodėl vienaip ar kitaip gaunasi. Čia laiko ėjimui niekas neskaičiuoja.


magyar
Ryt kaip iprasta laukiam visu nuo 13:30.


Batma
Norejau pasiklausti koks bus pasirinktas pointu limitas final eventui? 25? 35?
magyar
vytzka, berods, prie registracijos rašė, jog 25 taškai.


vytzka
25 nebent visi gales daugiau, kas matyt deja nera realu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Taigi sveikiname Champion (uz visa sezona) ir Hero (uz Finala) apdovanojimus pelniusi Dani, kuris surinko per visa kampanija 101 taska ir tikrai uzsidirbo champion's coin kuriuo dabar gales ir girtis Warmachine vakarais.

Kuri frakcija laimejo visa kampanija dar ne visai aisku bet kol kas reikalai krypsta i ta puse kad Cygnaras.

Aciu visiems dalyviams ir susitiksim Bloodstone Marches vasara pas krokodilus
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Prisidedu prie sveikinimų, labai dėkoju Vytautui už pagalbą, didelis dėkui visiems dalyviams. Naujausios nuotraukos - šį vakarą. Susitiksime kitame ture - pelkynuose, kaip vytzka sakė, svečiuose pas krokodilus.


danis2005
I like me some gator stew, ayuk!

Turiu padėkoti Vytzkai už organizavimą ir PP už man palankų formatą (no-life rulz).Kažkaip girtis nėr kaip, kai ponas Imperial turi 3 coinus
vytzka
LOL, panasu kad vis delto laimejo Mercenaries.

We rock.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
respektas mercam visdelto mes valdom, nors as ir uz trolius lygoj zaidziau