Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Kova 1250pt Dwarf vs O&G
Saulius
Mano Dworfai:
1 Thane (su trimis runomis atakai, jiegai ir sarvams, bei pilna ekipiruote)
1 Runesmithas (great weapon ir pilni sarvai)

24 Warrior (shield, heavy armor, full com) cia sedejoThane
10 Thunderers (full com,shield) cia sedejo Runesmitas
10 Quaralers (full com)

1 Cannon (rune of forging)

1 Organ Gun
4 Ironguts (full com)

Oponentas su Orcais

1 Black orc big boss (nezinau koum apkarstytas)

10 Spider riders (full com)
10 Spider riders (full com)
20 Night Goblins (full com, 3 fanatics)
20 Night Goblins (full com, 3 fanatics)
20 Night Goblins (full com, 3 fanatics)
10 Black Orcs (nezinau)

1 Boar Chariot
2 Stone troll

Na priesas gana ispudingai atrode su jura pestininku, dvigubai daugiau nei pas mane. Stala pas Rudolfa visi puikiai pazystate, du kalnai krastuose stalo ir miskas desiniajame kraste beveik prie pat krasto. Mano issidestymas paprastas, ant mano puses kalno priesais desiniji miska siek tiek kampu padejau Organke, kad matytu puse lauko, zemiau jos 10 Quaraleriu, kairiau ju 25 burys Warrioru, Cannonas beveik per vidury stalo gavosi, toliau linija Thundereriu ir prie kairiojo stalo krasto 4 Irongutai.
Oponentas nemaza gryba supjove, del ko mes pranasavom massakra jam deploimente: abu troliai, 10 black orcu ir Big bossas uz misko, salia misko kairiau rikiavosi 3 dezutes Night Goblinu, po to kazkur viduryje Boar chariotas ir uz charioto abu buriai Spider Rideriu. Kaip supratote abi armijos isrikiuotos linija.

1 ejima laimejo Orcai
Visi praejo animosity ir kiek imanoma i prieki pazenge marsiruodami, bet va kaip minejau Nigt Goblinai ir miskas uzstojo Black orcams kelia i prieki, kaip beje ir troliams su vadu, beje vado itaka tegalejo naudotis tik troliai, black orcai ir vienas burys Night goblinu, visi kiti zymiai toliau buvo issirikiave, todel troliai lindo i miska ir ilgam ten uzstrigo kartu su vadu.

Dwarf
Irongutai chargino Spider riderius ir 6 is ju uzverte, ko pasekoje jie bande begti, bet buvo pagauti ir sutrypti i zeme.
Thundereriai susaude antraji buri Spider rideriu ir tie pabego toli toli.
Cannonas sove i chariota ir pataike ..... bl nh t.t. 1 ant wound iskrito ir chariotas stovi kaip niekur nieko.
Burys arbaletininku tenusove 3 Night goblinus, o Organ gunas dar 5, bet kadangi sis Night goblinu burys buvo netoli misko kur slampinejo Big boss, tai kazkaip susiprato nebegti.

2 ejimas
O&G
Visi buriai praejo animosity ir stupidity testus.
Burys spider rideriu pabego is musio lauko.
Boar chariotas pasisuko taip, kad kita ejima galetu bandyti atakuoti prabegusius Irongutus, Black orcai sukinejosi uz nugaru night goblinams, o troliai su bosu lindo gilyn i miska pagrybauti.

Dwarf
Irongutai siek tiek paejo i prieki, kad kita ejima galetu suvaziuoti i black orcu buri ir gal chariotas nedasieks musu atakuoti.
Thundereriai sove i chariota ir padare 1 zalos, Cannonas nepataike i chariota, arbaletininkai nusove 4 Night goblinus, Organ gunas dar 4 nusove ir taip vienas is triju Night goblinu buriu patepe slides siek tiek atgal. Warriorai su thanu niekur nejuda ir si ejima.

3 ejimas

O&G
Va cia prasideju nemalonumai man.
Boar chariotas galejo charginti mano Irongutus, ka ir padare ir ko pasekoje 7 zalos padare, kas beliko, kaip tik begti is musio lauko ir buti sutryptiems inirsusiu sernu. Nu cia tai pasiseke chariotui.
Visi praejo animosity ir visi iki vieno patrauke link mano liniju. Troliai islindo is misko bagaliau netoli mano Organkes, burys night goblinu gryzo i musi toliau nebege. Burys night goblinu isleido savo tris fanatikus i buri arbaletininku ir to pakako, kad visas 10 qareleriu burys issitaskytu i visas keturias puses. Antras burys night goblinu isleido 3 fanatikus i mano warrioru buri ir ismuse 6 karius.

Dwarf
Thundereriu burys sove i night goblinu buri ir 5 tapo maziau, bet tie rupuziokai nepanoro begti ir toli nuo savo bosso.
Catapulta sove i night goblinu buri uz kuriu stovejo black orcai ir ismuse 3 Black Orcus. Organ gunas nusove viena troli. Mano burys warrioru sumaste paejeti i prieki, kartu priimdami vieno fanatiko smugius tam, kad gal pavyks isvengti abieju gryztanciuju fanatiku smugiu ateinanty ejima ir dar buvo paaukoti 4 warriorai.

4 ejimas

O&G
Kosmarai tesiasi dworfams.
Chariotas pajudejo link dwarfu, burys night goblinu pasieke riba, kai galejo isleisti paskutinius tris fanatikus i thundererius, taip ismusdami 4. Fanatikai gryzo prie warrioru musimo ir dar istaske 11 warrioru, beliko vadas ir trys kariai. Trolis uzlipo nat kalno, kad galetu kita ejima atakuoti organ guna, night goblinai stovejo vietoje.

Dwarf
As panikoje, kaip smarkiai mano jiegas istaske fanatikai, jau galvojau mane suvalgys. Su dwarfu buriu atakavau mazesniji buri night goblinu ir tie pabego kas isliko gyvas. Thundereriai nusove viena fanatika ir 4 night goblinus, kurie si karta pabego, na pagaliau siokia tokia prosvaiste. Cannonas vel i chariota nepataike, o organ gunas nusove antra troli.

5 ejimas

O&G
Visi fanatikai nuvaziavo i pievas, 3 uzsimuse, kazkas nepraejo animosity, visi kas galejo paejo i prieki.

Dwarf
Na su thundereriais pabandziau atsikratyti charioto ir tai man pavyko, nebeliko piktuju sernu. Cannonas sove i black orcu buri ir dar 3 ismuse.
Organ gunas sove i night goblinu buri ir ismuse 4, bet tie liko stoveti.

6 ejimas

O&G
Night goblinai nepraejo animosity, vienas fanatikas isnyko, liko dar du kazkur suktis. Black orcai toliau bando eiti i prieki.

Dwarf
Thundereriai apsaudo beganti night goblinu buri, Cannonas niekur nepataiko, Organas neturi kur sauti, nes likes dworfu vadas su keliais kolegomis bando isvaikyti didoka buri night goblinu, ko pasekoje pralaimi kova 1 ir bega is musio lauko, bet netoli pabega, nes goblinai ju nenori paleisti taip lengvai ir visus kaip shashlikus sumauna ant ieciu.

Galutinis rezultatas - lygiosios. Padariau dvi klaidas, Irongutus reikejo toliau statyti, tada jie greiciausiai butu susitike su black orcais, kurie turbut nebutu tiek zalos ikale kaip Chariotas su savo spec taisyklemis. Ir Dwarfu warrioru buri reikejo bandyti kisti kiek imanoma i prieki ir greiciausiai vienas jo buriu butu leides fanatikus i visas keturias puses.
Redagavo Saulius 2007-08-21 18:35
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
brazer
Kas tie Ironguts?
WhiteDragon
Super aprasymas galvojau pradzioje kad sukapos orkus per 3 ejimus bet ne tie niekingi Fanatikai padare savo darba:D
magyar
Dwarfbull'iai? Ogredwarf'ai? :).


rootsas
cia as zaidziau uz O&G padariau milijona klaidu ,bet mane isgelbejo fanatikai cia buvo mano pirma kova zaidziant warhammeri . Ir labai idomi
Redagavo rootsas 2007-08-22 09:05
magyar
Man dabar klausimas kilo. O kazi gyrokopteris isprovokuoja fanatikus?


Saulius
Ironguts
Samdiniai is Ogre kindom armijos. Pripazindi kaip naudingiausi samdiniai WHFB pasaulyje. Man ju efektyvumas patinka, tik dar reikia daugiau patirties igyti zaidzian "karo kuji".

http://uk.games-workshop.com/ogrekingdoms/miniature-gallery/7/
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Oba. Tai visgi Ironguts'ai. O, idomu, kaip dabar vyksta samdiniu samdymas? Ar cia turima galvoj paprasti "allies", kuriu gali buti iki 25%? Jeigu taip, tai ar gali ogre kingdoms ir dwarfai buti sajungininkais? Ar cia Ogre Kingdoms army book'e yra kazkokios specialios samdiniu taisykles Irongutams? Idomus reginys turetu buti krauju apsitashke ograi isdidziu dwarfu armijoje.
Redagavo magyar 2007-08-22 09:34


Saulius
Dworfai, kaip ir visos kitos rases, gali samdyti karinius vienetus, kuriu taisyklese yra pazymeta, kad jie samdiniai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Saulius
magyar parašė:
Man dabar klausimas kilo. O kazi gyrokopteris isprovokuoja fanatikus?


Taip
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Mmm... Del samdiniu tai cia idomu. Sioks toks paivairinimas. O dwarfai turi kariu kuriuos kitos rases gali samdyti? Jei taip, tai negi visos rases gali samdyti dwarfus. Tikrai manau kad O&G neturetu.

O tai kur tas gyrokopteris buvo per sita mushi?!!!!!! :). "must" pries night goblinus. Uzskridai is nugaros ir istraukei nemaza dali. Nera liudnesnio vaizdo nei per anksti paleisti fanatikai.


brazer
"Ironguts may be included in your Ogre Kingdoms army as a Core choice. Ironguts may also be included as Dogs of War in any army list with the appropriate option as a Rare choice."
danis2005
Kieta kova, as kai stebejau tai linksmiausia buvo ziureti i Black Orc Big Boss visa game sedinti krumuose (daranti nezinia ka).Puikus aprasymas, puiki kova