Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
WH 40K "Battle missions" turnyra geguzes 22d
Drakar
klausimas toks pasikele del 3 misijos. ar unitas gali buti isstatytas su savo dedikuotu ransportu kartu? t.y. ar taktikal marinai gali deplointis su savo rhino.

ir ar neperdauk piktas deep straiko nerfas su butinumu issilaipinti i kazkuri sektoriu priverstine tvarka. deep straikas ir taip turi savo didelius pavojus o cia dar papildomas smugis.

aciu Rudolfui uz labai idomes taisykles nekantraudamas laukiu kai galesiu isbandyti savo jegas musio lauke
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
uruk-hai
Drakar parašė:
klausimas toks pasikele del 3 misijos. ar unitas gali buti isstatytas su savo dedikuotu ransportu kartu? t.y. ar taktikal marinai gali deplointis su savo rhino.

ir ar neperdauk piktas deep straiko nerfas su butinumu issilaipinti i kazkuri sektoriu priverstine tvarka. deep straikas ir taip turi savo didelius pavojus o cia dar papildomas smugis.

aciu Rudolfui uz labai idomes taisykles nekantraudamas laukiu kai galesiu isbandyti savo jegas musio lauke


Deployment su savo transportu galima.
Deep strike yra pasirinktinai. Jeigu nenori gali iprastai deployinti
Drago
bet kai kurie nesideployina paprastai, tarkim drop podai, tai visiskas nerfas
uruk-hai
Drago parašė:
bet kai kurie nesideployina paprastai, tarkim drop podai, tai visiskas nerfas


sio atveju gali nerizikuoti ir drop pod'ai atskyriai nuleisti. Is kitos puses gal sitaip gan realistiskai. Stalas bendra suma imituoja mazdaug 110 x 75 metru. Jeigu tu nusileisi is orbito ir tavo nukreipimas bus 70 metru, tu geras pilotas (Bet atsidurei ant kitos lentos puses:p)
uruk-hai
Del to kad daug zmonems si sestadieni nepatogu del egzaminu nusprendem turnyra atideti 3 savaites. Turnyra dabar bus birzelio 13d.
Drago_13
Labai gerai, tinka
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
Necrontyr
Man, tai kaip tik labai abejotinas visas tas savaitgalis. Man idealiausia būtų savaitę anksčiau ar dar vėliau.
Drago
Necrontyr parašė:
Man, tai kaip tik labai abejotinas visas tas savaitgalis. Man idealiausia būtų savaitę anksčiau ar dar vėliau.


man irgi:(
Drakar
taip iškrito kaulai kad sudalyvauti negalaėsiu. pasilinksminkit be manes
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Imperial
Tai wyks sekmadieni,ne sheshtadieni? Kelinta wal?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
XXIcentury
aš velgi nebelabai galiu. Yra šansų kad ir spėju, bet geriau neskaičiuot nefu atvirkščiai, kad nenusivilt.
Ir kaip aš supratau tai ne sekmadienį, o šeštadieni?
uruk-hai
vyks siandien.:D
atskalunas
TAi čia klaida buvo birželio 13d?
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Imperial
Tipo jo,buwo klaida.
Redagavo Imperial 2010-06-12 13:16



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]