Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview
Batma
Pakeisti grifka ant Stonetide galvos i normaliai kysancius spyglius ir geras modelis gaunasi. Krokodiliukas tai awesum
magyar
Somefriik parašė:
oh cmon ne tiek jau daug fail su Circle


OK OK :D, paskutiniu metu circlai labai pasitaisę. Šiaip modelis tai geras, tik va galva nekokia. Vadinasi, nėra taip jau nepataisoma :).


magyar
Batma parašė:
Krokodiliukas tai awesum


Na manau, Vytzka bus netgi labai patenkintas :D.


vytzka
Eeeee koks laimingas krokodiliukas Sita tai jamsim butinai, tik idomu ar ten imanoma poza pakeist kiek nors labai nepjaustant nes gana isskirtine ir du-trys kvailokai atrodys.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
vytzka parašė:
Eeeee koks laimingas krokodiliukas Sita tai jamsim butinai, tik idomu ar ten imanoma poza pakeist kiek nors labai nepjaustant nes gana isskirtine ir du-trys kvailokai atrodys.

Padaryk šokančių krokodilų eilutę
Imperial
Ne nu piz!@#* sry bet buwau nuprendes nebereiksht sawo nuomones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#
Redagavo Imperial 2010-09-17 16:33



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Imperial parašė:
Ne nu piz!@#* buwau nuprendes nebereiksht sawo nuo,ones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#

OMG TEH LUL OF TEH RAGE xD

nEgalėjau napakomentuot
Imperial
danis2005 parašė:
Imperial parašė:
Ne nu piz!@#* buwau nuprendes nebereiksht sawo nuo,ones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#

OMG TEH LUL OF TEH RAGE xD

nEgalėjau napakomentuot


Pataisej nuotaika xDDD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Imperial parašė:
Ne nu piz!@#* sry bet buwau nuprendes nebereiksht sawo nuomones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#


:DDD. No comments :D.


magyar
OK, jeigu rimtai, tai Stonetide man labai patinka ir yra tikrai geras modelis. Apskritai, pasakyčiau, kad trollblood'ės yra vieni įdomiausių female modelių rinkoje. Tokios non-conventional.


magyar
Naujienos niekaip nesibaigia - Forces of Hordes: Minions cover



http://privateerpress.com/hordes/books/forces-of-hordes-minions


danis2005
Man skoniui geriausias Coveris iš "Forces of" serijos
magyar
OHO! Va šitas tai gerulis. Calaban the Grave Walker - antrasis gatoriu warlockas.



http://privateerpress.com/hordes/gallery/minions/warlocks/calaban-the-grave-walker
Redagavo magyar 2010-09-18 05:53


vytzka
That's right! Tikesimes kad sitas bus debufferis ir spellslingeris salia Barbabas the beatstick. Is aprasymo labai panasiai ir atrodo.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Nu jis kažkoks Voodoo šamanas, tai turėtų.I smell bad joo-joo in da air, mon.
WhiteDragon
Imperial parašė:
Ne nu piz!@#* sry bet buwau nuprendes nebereiksht sawo nuomones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#


Prasau laikytis bendros tvarkos ir tikiuosi daugiau neishvysti tokiu nesamoniu. Aciu

O modeliai tai super btw trole tai isvis vienas geriausiu modeliu ingame. Suprantu kad zmonem nepratusiam prie originalesniu modeliu jis nepatinka, nes shis modelis yra out of the box. Krakadylos yra super geris, man asmeniskai lenkiancios kiaules kelis kartus. Orborosas kaip ir orborosas nieko naujo. O koverio nerodo man kotais.
Redagavo WhiteDragon 2010-09-20 07:39
magyar
Panasu, kad PP savo saite isjunge image'a, bet ji galima pamatyti TGN'e:

http://www.tabletopgamingnews.com/2010/09/17/39362
Redagavo magyar 2010-09-20 07:40


WhiteDragon
magyar parašė:
Panasu, kad PP savo saite isjunge image'a, bet ji galima pamatyti TGN'e:

http://www.tabletopgamingnews.com/2010/09/17/39362


Man asmeniskai tai yra kurkas zemiau vidutinishko koverio.
Khornette
WhiteDragon parašė:
Imperial parašė:
Ne nu piz!@#* sry bet buwau nuprendes nebereiksht sawo nuomones cia ,bet nu negaliu del shito modelio patilet kad ir kaip noreciau , wos neapwemiau monika pamates ta trole...aina #@*!x*#


Prasau laikytis bendros tvarkos ir tikiuosi daugiau neishvysti tokiu nesamoniu. Aciu


LOL whut? xD Yo, WD, aš čia tokia blondė, nieko nežinau, kur tos nuostatos surašytos? Nesinori nei pyktis,nei čia išsip.... bet tai negi bendrosios nuostatos yra tokios,kad negalima pasakyt savo nuomonės? Juk keiksmažodžių nebuvo.B)

Ir šiaip jo, siaubingai šlykštus modelis, neapsiverčia liežuvis vadint moteriškos lyties atstove, gal labiau trolio patelė.
Redagavo Khornette 2010-09-21 17:19
magyar
Relaksuojamės, chebryte, relaksuojamės.

Ir šiaip jo, siaubingai šlykštus modelis, neapsiverčia liežuvis vadint moteriškos lyties atstove, gal labiau trolio patelė.


Priminsiu, kad visa tai tik skonio reikalas. Puikiai suprantu trollių žaidėjų nepasitenkinimą, nes dažniausiai anti-trollblood'iniai pasisakymai spinduliuoja offensive nekonstuktyvumu. Daugiau tolerancijos, Kameraden!