Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Games Workshop siautėja toliau
null
Nėra jokių kitų space marinų, tik WH40k space marinai - panašu, kad būtent tai bando pasakyti mūsų mėgstamas gamintojas. "Mėgstamas" čia, aišku, rašiau su ironija, nes šios ir panašios istorijos mane vėl paskatina turimą jų produkciją kišti dar giliau į stalčius ar gal net į e-bay.

Trumpai: pradėję leisti e-knygas, GW ėmė dar aršiau ginti savo (?) intelektinę nuosavybę literatūroje. Išsiuntė įspėjimą Amazonui, kurie reaguodami išėmė vienos rašytojos knygą. Sakyčiau, padarė jai paslaugą, nes dabar labai noriu paskaityti jos knygą. O jei rimtai, tai ambalų nemėgau visais laikais. Todėl dalinuosi tema - linkai žemiau.

http://mcahogarth.org/?p=10593
http://io9.com/5982201/games-workshop-is-still-claiming-to-own-the-trademark-to-space-marine-time-to-get-pissed-off
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Batma
Lyg tai būtų pirmas kartas kai GW taip daro. Realiai jie naudojasi situacija kad atsakovai neturi tiek pinigų prieš juos šakotis.
Abejoju ar kas nors atsitiks ir šiuo atveju.. greičiausiai visi spjaus į tai ir pasitrauks GW iš kelio
Necrontyr
Čia yra šlykščiau šlykštaus. Man dabar gėda, kad turiu SM. Ir toks GW elgesys mane skatina NEpirkti jų produkcijos.
AKu
Manau del visko reik dekot Apple kompanijai su savo bairiais uz padavima i teisma nes kito telefonas irgi su suavalintais kampais. Tokiu dalyku as is vis nesuprantukaip gali patentus duot....
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Toks pasaulis ir tokia galios išraiška, su tuo reikia taikytis arba sukilti. Bet tam, kad pakeisti sistemą reikia sukilti visiems, o ne saujelei, o jei daugumai vienodai, tai reikia priimti tai kaip mūsų vergovės kasdienybę ir mažiau parinti dėl smulkmenų.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Paralius
Amen
blackfishas
man rods galėtų dar didesni ambalai tokiems šūdukams parodyti vietą. kad ir activison/blizzardas (zergai, space marinai, orkai, goblinai, dwarfai ir pnš). jų metinė apyvarta yra apie 5000.000.000 dolerių. GW su savo niekingais 14.000.000 svarų galėtų verkti kamputy.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Na greiciausiai ta moteriske pralaimes, nes GW turi saibu advokatams, o moteris neturi tiek pinigu ir laiko, kad po teismus tusintis...
Bet kiek teko skaityti kad zodziu jungini "Space marines" pirma karta panaudojo kazkoks bicas 1938m isleistame kurinyje...
Ir pvz idomu ar GW turi James'o Cameron'o leidinma naudoti zodi terminator?

Siaip man GW kaip kompanija niekada nepatiko ir nepatinka, kompanija veikia laukinio kapitalizmo principu... BET man ziauriai patinka warhameris... sory fellas, zaisiu warhammeri ir toliau, o ant GW ir ju kompanijos b.... dejau
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Drama pasigavo BBC, amazon atstate knyga i pardavima. GW pareiske kad cia viskas taip ir turi buti ir jie privalo pagal istatyma ginti savo treidmarkus.
Viskas uzglaistyta ir islaizyta, move along
Marukas
Move along, nothing to see here.....
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
Ir šiaip, mūsų tarpe nereikėtų maišyti kompanijos vykdomos politikos su: miniatiūrom, žaidimo taisyklėm ir fluff'u.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
blackfishas
ir GW gamina afigennus sidabrinius dažus...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
VytautasP
padarom lietuvoj akcija pries gw pasiemam kas turim gw produkcijos susirenkam kur jas sudauzom pavazinejam ant ju ir ismetam visa tai filmuojam ir pabaigoje juostos "Say no to GW"
AKu

Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Mes už Vytautai. Surašyk prašom kokią GW produkciją nori aukoti ir kada ir kur mums ateiti su bitomis :troll:
VytautasP
Tai Batma chaosa atnesi ane?
Batma
Aišku kad ne! Man mano modeliai brangūs.
Bet aš mielau padaužysiu tavo modelius :troll:
vytzka
Kronas parašė:

Ir šiaip, mūsų tarpe nereikėtų maišyti kompanijos vykdomos politikos su: miniatiūrom, žaidimo taisyklėm ir fluff'u.


Is vienos puses taip, is kitos kiekvienas kuris perka nauja GW produkcija arba promotina zaidimus is dalies finansuoja visa sita brieda. Nenoriu i nieka cia badyti pirstais ir pats tikrai del tokio dalyko nemesciau zaidimo, bet visai atsikratyti atsakomybes nereiktu.

Apskritai jeigu esate GW customeris ir norite pareiksti savo pasipiktinima situo visu reikalu (nors ir laimingai pasibaigusiu si karta), patarciau ne svajoti apie pasauline revoliucija (pasauline revoliucija gal ir gerai bet yra ir skubesniu/greiciau pasiekiamu dalyku) o parasyti jiems laiska, ir ne elektronini kuris eis tiesiai i siuksliu deze, o popierini kuri skaito zmones net ir siais laikais, ir pasakyti ka jus, zmogus isleidziantis tiek ir tiek ju slamstui pinigu ir zaidziantis tiek ir tiek metu, galvojate apie si incidenta. Ar kas nors atsizvelgs ar ne tai klausimas (priklausys kiek tokiu zmoniu bus) bet bent jau garantuoju kad perskaitys.

Velgi, ne guilt tripas, tiesiog pasiulymas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Na siaip GW apie sita incidenta parase savo facebook'o paskiroje, ir is savo klientu (tame tarpe ir manes ) savo atzvilgiu susilauke neigiamu atsiliepimu ir kritikos, manau jie suprato, kad tokie ju veiksmai atnes daugiau zalos nei naudos... ir istorija bagesi laimingai Facebook'u jie nudojasi
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Marukas parašė:
manau jie suprato

Deja, gal jie ir supranta kad negerai daro, bet jie ir toliau taip darys, nes tokia yra jų pareiga ir to iš jų reikalauja įstatymas