Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
nauji GW bajeriuxai
blackfishas
http://paintingfrog.wordpress.com/2013/03/19/a-new-gw-embargo-dawns-on-the-usa/

šaunolei virai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
null
O, norėjau ir aš šituo pasidalinti, ale aplenkei mane

Man patiko komentarai. Vienas iš jų (labai iš konteksto ištraukiau, sorry, bet gal nieko) "...That’s one of the reasons I took up Infinity".
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
AKu
krc ar jie tikrai nori savo versla suzlugdyt ar koks velnias as niekaip nesuprantu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Protingas GW žingsnis siekiant apsaugoti savo verslą. O mūsų neliečia visai
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Aš jau seniai laukiau kada jie uždarys tas nesamones, kurios žlugdo vietines mažas parduotuvėles, kurios daro didesnę reklamą stalo žaidimams ir labiau skatina grupes žmonių žaisti žaidimus.
+GW
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
blackfishas
nu va kokių gražių skirtingų nuomonių turime.

niekas specialiai nieko nežlugdo. yra sąžininga konkurencija. ir tiek. kaip parodė rinkos dėsniai (jei veikia teisėtai) - konkurencinėje kovoje laimi vartotojas gavęs mažesnę kainą, geresnę kokybę, greitesnį aptarnavimą. čia, imho, jie perlenkė lazdelę su apsaugom sumažindami konkurenciją. klausimas ar jie daugiau praras ar gaus, bet šitokie žingsniai pradeda priminti stambių korporacijų reikalus. Tik tiek, kad GW netempia iki jų. visgi ne tokios šiuolaikinės biznio PR'o tendencijos. kai visi stengiasi būti draugiški, lankstūs ir belekaip faini, GW sau leidžia atsistoti į arogantiško milžino pozą. žiūrėsim kaip čia bus. neobettačiau kolkas community buzzas ne GW naudai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Saulius
Kaip taisyklė labiausiai skanduoja konkurencingų žaidimų aktyvistai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma
Turėjai omeny geresnių žaidimų aktyvistai, iš gailesčio GW žaidėjams?
Paralius
Jei nešališkai reikėtų aprašyti dvi medalio puses, tai viskas dliotųsi šitaip:

Šalys, neturėjusios oficialiu retailerių nebeturės galimybės geresnėm sąlygom užsisakyti produkcijos. Kaip suprantu, straispnyje Brazilija savo straipsniuke dėl to ir verkia.

Šalys, turėjusios retailerius, tačiau žaidėjams produkciją pirkus internetu, tiems retaileriams situacija pagerės, nes dabar pirkėjai ateis pas juos. Ne durni retaileriai tuo pasinaudos ir sustiprins savo pozicijas, suburdami didesnį ir stipresnį community pas save, kas jiems reikš didesnes pajamas. Šiuo atveju žaidėjams teks pakeisti pirkimo įpročius, na ir pirkinys iš parduotuvės visad brangesnis, nei iš webshopo, tačiau tai nėra Status Quo.

Antras atvejis realiai nėra baisai blogas nei vieniems - GW kontroliuoja pardavimus, retaileriai turi įrankius pasikviesti žaidėjus, žaidėjai - tvirtesnius pardavėjus. Pirmu atveju atsiranda gera terpė tokiems retaileriams atsirasti. Žiūrint iš galimybių perspektyvos visoms trims šalims tai irgi į naudą, tereikia pajudinti subines.
Batma
Tiesą sakant šalyse, kuriose buvo retailerių situacija pablogės, nes pirkimų prasme tai niekas nepasikeis. Kaip galėjo amerikiečiai pirkti online iš savų retailerių, taip ir toliau pirks. Suprastėjo tik kad negalės nusipirkti bitsų, arba turės eiti kažkur per aplinkui.
Tai pliusų šitoje situacijoje aš išvis nematau
null
Man tokios istorijos įdomios iš komunikacijos pusės - ne pirmą kartą stebime, kaip panašūs GW veiksmai sukelia dalies bendruomenės nepasitenkinimą, tik klausimas, kiek tai realiai atsiliepia įmonės pajamoms. Kai saka, šunes (seni fanai) loja, o karavanas vis tiek eina, ane?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Gambler
Ten kur yra vietiniai reteileriai ir galimybė rinktis iš kur pirkti, tai niekas nepasikeis. O vat kur liaudis priversti pirkti iš online shop'ų, nes nėra vietinio tiekėjo/jis užsikėles kainas/stabdis/etc - tikrai viskas tik blogiau bus.
GW vietoje to, kad kažkaip remti nuolaidomis ar pan vietinius shopus, kad jie turėtų konkurencingas kainas banaliai draudimais riboja konkurenciją.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
blackfishas
Sauliau, pasikartosiu. labai mėgau WHFB. LABAI, bet GW politikos dėka atradau kitus. už tai jiems dėkoju.

Dėl įmonės pajamų - pažiūrėsim kitą annual reportą. kolkas jie po truputį augo kasmet, bet augimas realiai buvo praktiškai visur. žiūrėsim kokie bus 2013ieji, nes kolkas "geromis" žiniomis jie išsiskiria iš kitų.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Nomad
Nesuprantu, kodėl rinkos gigantą lyginat su rinkos naujokėliais. Aišku kad naujokėliai turi kažkaip išsiskirti, ir malonus bendravimas bei visokios nuolaidėlės yra nobrainer. Games Workshopui to paprasčiausiai nereikia/neatsipirktų, aš taip spėčiau.

Aišku aš nesu kažkoks ten prisiekęs fanas, gal praleidžiu kažką kas true fanams skaudina širdį. Bet padėtis Brazilijoje man tikrai nerūpi, ir šiaip jokie ten facebookai / bendravimai su GW nerūpi.
Edited Nomad 2013-03-21 11:53
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Saulius parašė:

Kaip taisyklė labiausiai skanduoja konkurencingų žaidimų aktyvistai.


Na, nereikia gal, GW fanai kazkaip nemirsta is laimes irgi.

Batma parašė:

Turėjai omeny geresnių žaidimų aktyvistai, iš gailesčio GW žaidėjams?


[color=Blue]Raminkis, batma.[/color]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
edit nvm
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Visada buvo verkenčių, visose sistemose tokių galima atrasti, ir aš nusidėjas esu. Bet pats išdirbęs mažmenoje 10 metų visada reikalaudavau iš tiekėjo geresnės rinkos kontrolės tam, kad būtų lygesnės galimybės konkuruoti. Jeigu gamintojas/tiekėjas nesutvarko rinkos, tai prekiauti jo produkcija mažmeninikui nėra didelio noro, o tuo labiau reklamouoti jo produktą. Visos internetinės parduotuvės naikina norą prekiauti mažmeninikus ir ne tik ten pardavinėjamą produkciją.
Iš šio GW žingsnio išloš mažos vietinės parduotuvės, kur nėra GW oficialios parduotuvės ir tokiu atveju tuose miestukuose kur bus tos parduotuvėlės bus aktyviau skatinama ir bendruomenė. Iki šiol jautėsi kai kur tų mažų parduotuvių politikoje GW produkcijos nukišimas į gilią skylę.
Edited Saulius 2013-03-21 13:46
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
blackfishas
Saulius parašė:

Jeigu gamintojas/tiekėjas nesutvarko rinkos, tai prekiauti jo produkcija mažmeninikui nėra didelio noro, o tuo labiau reklamouoti jo produktą.


norėčiau plačiau sužinoti apie rinkos "tvarkymą". rimtai. esu gamintojas ir man labai įdomu kaip galėčiau "sutvarkyti" rinką, kad mažmenininkai norėtų prekiauti ir reklamuoti mano produktus. Visuomet galvojau, kad reklama yra gamintojo reikalas... (nors kaip jau kažkas rašė "geram daiktui reklamos nereikia")). atsisakyti vieno iš sparčiausiai augančių pardavimų kanalo imho yra mažų mažiausiai keista. na bet visiems geras nebūsi :troll:
Edited blackfishas 2013-03-21 14:42
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
nzn ar jie to emesi imsis, bet tada ju vietoje manau reiktu imtis ir kainos reguliavimo principo, nustatant maksimales kainas produkcijai, nes kadangi nebus realiai pasirinkimo pirkimo tai kad neatsitiktu taip kad kainos issaugs pas mazus pardavejus kitose salyse, nes bukim biedni bet teisingi kazkodel buvo reikalas pirkt ne is savu retailu. Reiskias kazkas netaip.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Jeigu tu gamini kažkokį produktą, turi apsispręsti kaip pardavinėsi jį potenciole rinkoje. A - Pardavinėsi pats kurdamas savo parduotuvių tinklą, B- internetu, C- kitų parduotuvių pagalba.
A ir B - abiem variantais reklama rūpiniesi pats.
C - kažkiek investuoji pats, bet pagrinde reklama eina per parduotuvių lentynose stovinčią tavo produkciją.

GW eina visais trimis frontais.

1.Jeigu visą dėmesį ir geriausias sąlygas skiri A variantui, tada kenčia B variantas ir arti regiono esantys kiti tavo produkcijos platintojai, bet toli esantys platintojai šiame variante nejaučia įtakos.
2. Jeigu visą dėmesį skiri B variantui, reiškiasi kenčia A ir C variantai gan smarkiai ir tavo produktas turi būti gan specifinis ir/arba pigus.
3. Jeigu viską darai per C, tokiu atveju negali užsiimti nei A nei B variantais, jeigu nenori naikinti C.

Jeigu nori užsiimti viskuom, reiškiasi turi sąlygas produkto įsigyjimo lyginti viusose A,B,C variantuose, kad visur būtų labai mažas skirtumas kainose tiek patogumuose.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition