Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Veidrodeli veidrodeli kokia figureli pas mane graziausia?
ikipaskutinio
Dekit savo naujasias, graziausias, bjauriausias ir betkurias kitas figureles cia. Paskirtis sios temos - suzinoti ka darai gerai, ka blogai, kaip padaryti geriau ar patarti kitiems, taip gal zmones atsiras didesnis noras spalvinti savo armijas;)
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
ikipaskutinio
Stai mano paskutinis darbas, matyt ir geriausias:)
KAip patebesit nufotografavau kaip tik kai sutaciau iska i vietas (net klyjai isdziuti nespejo)



The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Darius
Nu va as ir nutariau ydet savo megiama figurele...
GOBLIN shamen



Ka manot?
Darius
Nu dar pafotkinau sykart troly is battle for the skull pass


Drago
grazios figureles, aplodismentai
Darius
dekuj:)
Drago
ner uz ka teisybe sakau=)
ikipaskutinio
Aha grazios Dariau tavo figureles;)
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Darius
Tavo dwarfas irgi visai geras tik kad lb daug tu drybrushini ir poto nepatasai vietu ant kuriu dry brusho neturetu buti...seip keli highlightai ir graziai atrodys
foXtrinee
Stai ir mano viena is megstamiausiu figureliu mano armijoje:


ikipaskutinio
Aciu Dariui pabandysim panaudoti patarinam praktikoje:), foXtrinee tavo skaveno ietis labai graziai atrodo.
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
danis2005
Manau skaveniuko snukučiui reiktų washiuko
Darius
Foxtrinee grazus tavo skavenas \m/
blackfishas
daugiau darbo, chebra, ir jusu miniatiuros bus tikrai grazios. drybrushini daug ar naudoji daugiau washo jokio skirtumo nera, cia yra tik technikos reikalas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Darius
Lengva tau sneketi dar armija nudazyt reiks kol atrodyt graziai figureles prades.O seip tai ydomu daugiau zmoniu darbus pamatyt.
blackfishas
turetu buti likusios temos is dazymo turnyru, tiek confrontationo, tiek WH.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Karolis
Kazkada vel sugalvojau prisiminti kaip figurkes dazomos, o per sventes buvo laiko nufotkint:


Edited Karolis 2009-01-07 22:51
Saulius
Labai neblogai, tik dar truksta bazes apipavidalinti ir bus pilnas grozis.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Necrontyr
O! Išties gerai atrodo. Kiek laiko dažei?
blackfishas
nu tikrai good, patinka man kai sidabras juoda highlihtina.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)