Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Veidrodeli veidrodeli kokia figureli pas mane graziausia?
ikipaskutinio
aha grozis
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
twutty
na nlb turiu kuo ir pasigirti =D bet.. pirmas mano dryadas ir glade guardas :> http://www.ipix.lt/desc/11456274/ zinau, kad dar nemazai ko truksta, ypac patirties, tai butu malonu isgirsti ka blogai darau ar ka galima butu pakeisti, kad atrodytu graziai
Edited twutty 2009-01-20 18:54
woah =D
danis2005
Nu dryada man visai gera, bet glade guardui reiktų truputį pahighlightint (ir su fine detail patvarkyti prie lanko nuėjusias spalvas).Akytės irgi būtų nieko prieš
spyglius
Užtepliok šiek tiek wash'o, ir viskas gražiai atrodys
twutty
na akis as galvoju kokios spalvos padaryt =D nes juodas buvau padares tai bsk be rysio. o ten visa kita tai dar padarysiu. tiesiog reik daugiau man visko susizinot nes tik 5dieni paemiau wood elfus nlb as cia ka nusimanau tuose dazymu ipatumuose. na o hightlithinimui tai spalvu bsk neturiu =D tik pagrindus paemiau. db wa 4dieni i d6 rausiu su draugais tai pajamsiu kitu :> be to, aciu uz pastabas. taisysimes =D
Edited twutty 2009-01-20 20:06
woah =D
blackfishas
na atkasiau ir as viena foto kazkada dariau toki savo BB komandos zaidejo pristatyma B)

http://fotki.yandex.ru/users/starfishas/view/157873/

gal ir nieko toks, bet iki siol nebaigtas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
foXtrinee
grazu!:o trolis kaip trolis ir turi buti:)
ikipaskutinio
Nu va naujausia figurele, deja foto aparatas nelabai fokusuoja artimu objektu tai fotografavau is toleliau. Aha trolis grazuoliukas ( nors apie trolius taip negalima is tiesu sakyt )



The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Kronas
Apkarpykit foto, prieš dėdami į forumą
Gi tema ne apie betvarkę ant stalo
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
ikipaskutinio
Cia betvarke ant palanges
And I will take that in mind;)
Edited ikipaskutinio 2009-01-22 14:00
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Batma
Mielas grazus suniukas

blackfishas
nu shauniai
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Karolis
Vat kazkada deamonetes naujos visai suzavejo, tad nutariau viena pasidaryti:



Edited Karolis 2009-02-20 23:37
exonn
atrodo žiauriai gerai
Darius
Puikiai dazai! :o 10 balu
ikipaskutinio
Very intresting job
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Karolis
beveik uzbaigta dworfe
Svetimas Vaikas
CRAZY OMFG!!! GANA, NEBELAIKO NERVAI!!!! Baikit sedevrus rodyt... Pilnos lentynos pilkos plastmases ir svytincio metalo... NERA SAZINES SITAM PASAULYJE!!!:D
We are ready for war!
Drago
pradek dazyti?=)
magyar
Na, Karoli, velniai rautu! Super!