Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Veidrodeli veidrodeli kokia figureli pas mane graziausia?
374
visai mielas, tik spalvų paletė chaosui kiek keistoka. jis toks gana teigiamas atrodo
البوراك المجد
ikipaskutinio
Hehe aciu, turesiu tai galvoje kai dazysiu command group'a
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
foXtrinee
374 parašė:
visai mielas, tik spalvų paletė chaosui kiek keistoka. jis toks gana teigiamas atrodo


Chaosui tinka labai daug spalvu. O sitoks nudazymas tiesiog parodo kad sitas warrioras yra nurglis nes jie visada buna zali bet tikrai graziai nudazyta , man labai patiko jo apsiaustas ant nugaros.
374
foXtrinee parašė:
374 parašė:
visai mielas, tik spalvų paletė chaosui kiek keistoka. jis toks gana teigiamas atrodo


Chaosui tinka labai daug spalvu. O sitoks nudazymas tiesiog parodo kad sitas warrioras yra nurglis nes jie visada buna zali bet tikrai graziai nudazyta , man labai patiko jo apsiaustas ant nugaros.


žalia yra pati sudėtingiausia spalva, nes turi daugiausiai niuansų. čia man dominuoja teigiami motyvai , bet gal tai tiesiog teigiamas nurglis.
البوراك المجد
ikipaskutinio
Hehe . aciu uz pagyrima foX. Klausimas- o nurglis nera teigiamas?:D Jis gi tetusis kuris myli visus savo vaikus ir juos apdovanoja ( zinoma ligom ir t.t. ). Jis nenori nieko sunaiknti ir pan. Ar tai ne teigiamas veikejas?
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
varnas
Teko skubiai daryt draugui dovana taigi praleidau nuosirdziai kelias h prie figureles toli iki to kas buvo galima padaryt bet si ta jau galima rodyt:


Daugiau foto http://picasaweb.google.com/donceka/Wardanceris#
Hmmmmmm
blackfishas
nesugalvojau kur ikišti šį postą, o naujos temos kurti nenorėjau, tai dedu čia. kažkas kepa ir tokius pyragus...

http://www.sodemons.com/gd29baltimore/15-squigcake/index.htm
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
exonn
Pasirodysiu ir aš savo pirmą blyną
Plaukai
Lenkiu galvą prieš Karolį Puikios figūrėlės! Labai norėčiau, kad dalyvautum dažymo konkurse jei toks bus Būtų į ką akis paganyti manau Aš dabar savo skavenus dažau, įmesiu greitu metu Jezzail team ir Skaven Warlord.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
magyar
Niu, pagaliau, po ilgos pertraukos ir daugybės nudažytų sherman'ų, metas ir man kažką papostinti iš 28mm skalės.


Hell Dorado - Saracens - Djinn





374
užkeikimai veikia... kad tave kur žalios devynerios, Egi, gerulis džinas, geros spalvos gera magija.
البوراك المجد
null
:o neįtikėtino gerumo džinas.

Su tokiu darbu jau galima ir CMON išsišokti B)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
blackfishas
uvažucha.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Neįtikėtina! Tikrai gerai padirbėta, net nesitiki, kad mūsiškio dažyta :). Ir tikrai būtų įdomu pažiūrėt kiek CMON liaudis įvertintų.
Plaukai
Puikiai padirbėta. Sveikinimai!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
WhiteDragon
Turbūt drasiai teigsiu kad Lietuvoje nieko geresnio neesu matęs, Egi pranokai pats save
magyar
Uf, dėkui už daug gerų žodžių. Iš ties, tai, matyt, geriausia iki šiol mano nudažyta figūrėlė, tačiau vis dar far from perfection. Daugelyje vietų visgi kontrastai per ryškūs, šėšėliai klostėse per gilūs, kai kur dažymas kiek grubokas ir padariau klaidą su purškiamais žaliais dažais. Tai buvo įprastiniai dažai, todėl granulės kiek per didėlės ir gavosi šiokia tokia nepageidautina tekstūra apačioje. Man pasisekė, kad tai visai tinkai šiai figūrėlei. Kitą kartą teks būti atsargesniam.

O šiaip visas darbas su nulakavimu ir base'ingu užtruko du vakarus iki vėlumos. Tai žiauriai graži figūrėlė (mano favourite greičiausiai, imant visus įmanomus range'us) ir dėl to dažėsi itin smagiai. Be to, tai lengvai dažoma figūrėlė. Mažai detalių, daug vietos shadingui ir highlightingui.
Edited magyar 2011-08-16 06:42


vytzka
Jo, tie grudeliai matosi apacioj bet ziauriai tinka
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
magyar parašė:
Uf, dėkui už daug gerų žodžių. Iš ties, tai, matyt, geriausia iki šiol mano nudažyta figūrėlė, tačiau vis dar far from perfection. Daugelyje vietų visgi kontrastai per ryškūs, šėšėliai klostėse per gilūs, kai kur dažymas kiek grubokas ir padariau klaidą su purškiamais žaliais dažais. Tai buvo įprastiniai dažai, todėl granulės kiek per didėlės ir gavosi šiokia tokia nepageidautina tekstūra apačioje. Man pasisekė, kad tai visai tinkai šiai figūrėlei. Kitą kartą teks būti atsargesniam.

O šiaip visas darbas su nulakavimu ir base'ingu užtruko du vakarus iki vėlumos. Tai žiauriai graži figūrėlė (mano favourite greičiausiai, imant visus įmanomus range'us) ir dėl to dažėsi itin smagiai. Be to, tai lengvai dažoma figūrėlė. Mažai detalių, daug vietos shadingui ir highlightingui.


Kuklumas žmogu puošia, bet manęs neitikinsi kat tai ne ze best painted piece in LT.
blackfishas
kuo daugiau vietos shade'ingui ir highlight'ingui, tuo daugiau erdvės pasišikt, tad nesutikčiau su lengvumu žinoma kiekvienam savo, bet labiau patinka smulkmė. Dėl grūdeliu net nekilo minčių. Džinas, dykuma, smėlis.... viskas vietoj. žodž, Egi, driokstelėjai dobrai. kartelė pakelta, tad reiks vytis, kad tave kur griausmas
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)