Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Veidrodeli veidrodeli kokia figureli pas mane graziausia?
Necrontyr
Na va ir kitas pabaigtas drone'as :).
Bet su fotografavimu, tai dar reikia padirbėti. Jei kas turit patirties ar žinot kur galima pasiskaityti, būsiu dėkingas, jei pasidalinsit :).




danis2005
Nu blecha mucha, pavarai Tomai, pavarai. Dar vienas SUPER gražuolis. Mano ribotos žinios neturi prie ko prisikabinti
blackfishas
Tomai! fotkinimui lempa uždengta sviestiniu popierium (kuo daugiau tuo geriau) ir su štatyvu be blico vėliau fotošope su leveliais pasižiūrėk, dabar gavosi tamsokai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
374
su fotožaba susidraugauti vis nepavyksta, bet lempas konstruoti bandau. Rezultatas:


البوراك المجد
Necrontyr
Gražumėlis!
Nuotrauka sakyčiau išėjo gerai, gal tik susidaro įspūdis, kad "shrapness" per daug.
Ir ant kūno norėtųsi daugiau šešėlių, bet visumoj tai labai tvarkingai atrodantis modelis, liuks.
blackfishas
LEmpos sudėtos gerai. fotožabai siūlyčiau tutorialus poveizėti, o šiaip dar daugkas priklauso nuo monitoriaus su kuriuo dirbama ir kuriame žiūrima. man su šarpumu viskas ok. tik pilvas vienoje vietoje "išdegęs" (baltas plėmas). na o padažymas - jkaip visada. labai gerai. žemiškos spalvos tamstos vizitinė kortelė
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Labai gražu (blemba, kad man pavyktų taip natūraliai spalvoti, pas mane pastovios problemos su layeringu)
O gal galima pamatyti ir lempų setupą, jei jau drįsai užsiminti
Edited Batma 2011-12-20 08:42
blackfishas
šiaip mokslas, bet čia čainikams su kairesnėm rankom man tiko. http://www.bmpt1.com/
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
Genialno Vatson GENIALNA
374
Dėkui, komplimentus :). Lempas dabar nukrausčiau, bet sekančią fotosesiją, nufotkinsiu setupą. Ten viskas kol kas labai dar scratch build, bet principai matosi.
البوراك المجد
Necrontyr
Visgi nesusilaikiau ir nusprendžiau pasidalinti savo dabartiniu WIP'u...
Pabaigta kol kas tik oda...
374
bus labai nerealūs varliukai, šiaip žalia pereinanti į oranžinę labai vykęs derinys
البوراك المجد
Necrontyr
Jo su oranžine aš irgi skaitau, kad labai nusisekė. Visgi spalvų teorijos žinojimas pasiteisina :).
blackfishas
+1
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Nu labai nice :). Lauksiu susiintrigavęs tolesnių WIP.


blackfishas
kaaaaaai čia dirba žmogelis. ne mano, bet visvien ... [movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GDZzMqVMahw[/movie]
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Mjo, neblogas radimas.
blackfishas
senokai nieko nedažiau,tad nusprendžiau pasidalinti wipu. stengsiuos pabaigti ir updatinti iki sekamdieninio malifaux turnyro. pradžiai antras mano kamufliažo bandymas. kelnės. sorry už crapy telefono fotkinimą...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Jo, crapy telefo foto, negerovė. Duokš geriau :).
Iš to kiek matosi, antrasis kamufliažo bandymas gerai pranoksta pirmąjį. Nekantriai lauksiu pabaigto modelio.
blackfishas
taigis. pabaigta oda ir uždėta patina ir oksidas ant varinių dalių. dar pora vakarų ir bus basta. vis dar sorry už fotkes (dar tik pratinuos prie savo 3MP muilinės) ir popierinį rankšluostį fone




Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)