Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
NAUJOKAS
ReDuKtar
Laba diena.
Esu Germanas. Biski papasakosiu apie save, ir kodel pradejau duometis WH40k. Atvaziavou i Vilniu puse metu atdal is Risijos (Maskvos), ir pradejau studijot VU TVM.
Pradejau duometis sio zaidimu dar Rusijoje. Maskvoi labai popularas sis zaidimas, dabar ten sukurta apie 30 WH klubu. Bet uzbaigiau zaist labai greitai todel kad prasidejo egzai, ir istojau i Vilniaus Karo akademija (ten tai tikrai nebutu laiko zaisti:D), bet del problemu su rasymu isejou is ten ir istojau i VU.
Menesi atgal suradou jusu svetaine, suzinojau kad Vilniuje turim kluba, ir GW parduotuve, nusprendziau kad reike pradet rimtai uzsiimt sio reikalu.
Tur but rinksiu Imperial Guards DEATH KORPS OF KRIEG (labai patiko) (galite paziuret cia
http://www.forgeworld.co.uk/acatalog/DEATH_KORPS_OF_KRIEG.html)
Taigi noreciau suzint ant kiek tasku tureciau turet armija kad pradet zaist...
P.S. sorry uz gramatines klaidas, dar ne labai prasikales gramatikoi:).
Necrontyr
Sveikas,
samgu girdėt, kad atsiranda vis daugiau žaidėjų, o dar ir su nauja armija. Pas mus jau daugelis turi 1000pt ir didesnes armijas, bet pradėt žaist juk galima ir su proxy :).
ReDuKtar
Sorry gal uz lopiska klausima, bet kas tai PROXY:D
Nomad
ReDuKtar parašė:
Sorry gal uz lopiska klausima, bet kas tai PROXY:D


Vietoje trūkstamų figūrėlių naudoji kitas. Pvz., jei tau trūksta armoured fist squado, gali imti 10 night goblinų ir katapultą
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
ReDuKtar
Supratou. Kas nors galetu man paaiskint tokius paprastus dalikus kaip army list,... i t.t. Ir dar jai galit parasikit kokias figurelias man pirkt pradziai (kad neuzsakiciau ko nereikia).:)
Necrontyr
Visų pirma, tai siūlyčiau nusipirkti army book'ą ir jį pasiskaityti, o taip pa pasiskaityti rule book'ą. Tada daugiau mažiau viskas paaiškės.
ReDuKtar
Del rule book. As turiu 2 variantus nusipirkti rusiska ir angliska rule book. Koki jus rekomenduosit. Girdejau kad rusiskam yra klaidu.:)
Necrontyr
Nu originalo kalba lieka originalo. Kadangi lietuvių kalba rule book'o nėra tai mes pasirinkimo neturim. Aš tai patarčiau anglišką imti, vis mažiau klaidų bus, o jų, verčiant, neišvengsi.
ReDuKtar
O kiek kainavo rule bookas.
Saulius
Pirk Battle for macrage, gausi normalu mini roolbooka ir dar maloniu smulkmenu, tikrai neismesi nieko, o ko nereiks galesi parduoti. Po to nusiperki tau patikusios armijos kodeksa, nors pries tai geriau butu pdf parsisiusti ir pasiskaityti, gal nuomone pasikeis.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
ReDuKtar
1. Labai nepatinka Tyranids.
2. Space marines turi drougas.
3.Geriau neisimetit pinigais ir pirkt kas patika.
O kodeksa tikrai reikes pavartit.
Jei gali atsiusk svetaine kur galima kodeksa pavartyt, nelabai randu pas jos svetainei...:)
Necrontyr
Jų svetainėj codex'ų ir nerasi. Geriau ieškot per visokius torrent'us ar emule.
O dėl pirkimo tais kas patinka aš tikrai už. Man asmeniškai nepatinka visokių starter'ių pirkimas, jei ketini rimtai žaist. Išsirenki armiją, kuri tau labiausiai patinka iš išvaizdos (juk ji pirmiausiai ir krenta į akis) ir pradedi kaup tą armiją.
ReDuKtar
Jo pilnai su tavimi sutinku.B)
magyar
DEATH KORPS OF KRIEG !!! Super pasirinkimas !!! Forge World'o produkcija apskritai daro galinga ispudi. DEATH KORPS OF KRIEG DEATH RIDERS SQUAD - vienos graziausiu sci-fi figureliu ever !!!
http://www.forgeworld.co.uk/dkkdr.htm
Tik klausimas ar galima su tais Death Korpsais zaisti WH40K ir ar jie ileidziami i oficialius turnyrus.
Ir dar klausimas: kiek kainuos isigyti tokia armija. Forge World produkcija brangesne uz GW figureles.


ReDuKtar
Ziurek je irgi priklauso WH40k, dabar netgi komp. zaidime je yra.
Kaip zinai dabar isejo WH40k APOCALYPSE (paziurek svetainei).
Tems death korps yra kniga http://www.forgeworld.co.uk/acatalog/QUATERMASTERS_STORE_IMPERIAL_ARMOUR_BOOKS_12.html.
Bet man atrodo je pre APOCALYPSE eina.
Dar paziurek TITANS vat cia tei tehnika.:o
ReDuKtar
Wa ziurek. Paskaitik apie APOKALYPSE. http://uk.games-workshop.com/apocalypse/forge-world/1/;)
magyar
Na as siaip nesu WH40K zaidejas. Cia kiek matau yra Imperial Armour knygos ir turbut Death Korpsus gali naudoti Apokalipsej be problemu. Bet labai abejoju del galimybiu oficialiame turnyre. Velnias zino. Cia jau matyt reiketu rimciau pasikonsultuoti D6 parduotuveje.


ReDuKtar
O D6 gales atsiust Forge World produkcija?
Necrontyr
Jo, magyar teisus, Death korps of krieg neturi savo atskiro codex'o. Yra gandas, kad nuo V'os edicijos jie gali atsirasti prie IG. Bet jei jų army list'as yra IA knygoj, tai sunkumų neturėtų kilt.
magyar
Manau, kad kai uruk-hai prisijungs, jis butinai parasys kaip ten yra su D6 ir Forge World'u.