Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
NAUJOKAS
magyar
Greiciausiai, del transportavimo islaidu, plius ne ES salis.


ReDuKtar
Nu jo tu teisus. O kiek laiko jems uztrunka vezti modeliukus pagal uzsakima?
vytzka
Apie pora savaiciu (jeigu pries pat jo masini uzsakyma spesi pasakyt tai gali gal ir per savaite atvezt).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
ReDuKtar
Galetumet man paaiskint kur viksta zaidimai, D6 ar kitoi patalpoi.
Grahg the Elfmuncher
Pačiame D6, ten stalai stovi, o jei vietos trūksta galima stalus ir į koridorių (ar kaip tai pavadinti, ten tokiam pasaže D6 įsikūrus) išnešt, tai vietos pažaist tikrai atsiras.
ReDuKtar
Nu labai faina nereikia nekur vaikstinet, viskas kartu.
ReDuKtar
Vat skaitou daba codexa ir kila pora klausimu.
Eigu as turi minimalei 2 troop sqadus as galiu jems priskirt viena Junior Officer. O galima jam priskirt 4 guardus (apsauga) kaip ir pagrindiniam Command Skvadui.
Apie Havy Support kaip supratou jis susideda is tanku ir artilerijAr jems reikalingi atskiri Officers kaip troopams tipo 2.. sqadai ir jam priskiria Leitinanta.B)
vytzka
Nea, tankai ir artilerija neskaiciuojami platoonais kaip pestininkai. Vienas tankas (ar tai Basiliskas) - vienas HS choice, be jokiu nesamoniu.

(Jeigu labai patinka tankai, yra Armored Company listas http://uk.games-workshop.com/imperialguard/ac-armylist/assets/ac-armylist.pdf - tai ten truputi sudetingiau viskas yra bet daugiau tanku prisiimt galima )

Del Junior officer tai jis kiek zinau visada turi turet savo pagalbininkus ir sudaro atskira squada, negali buti palaidas.
Redagavo vytzka 2008-01-09 13:31
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
ReDuKtar
Man patinka Apokalypse ir douk tanku ir troopu, visko.
Nu ziurek kaip paskaiciavou man vat taip isejo:
1HQ jis gali turet (imu maksimalei) 6 troops skvadus (po 10 kekvenam skvade) (iseina kad jems reikia priskirt 3 Juniorus po 1 ant Squado), 3 hellhoundus arba 3 sentinelus arba kita konfiguracija bet max 3, po to 3 heavy supportus 3 lemannus arba 3 basilikus arba kitaip, ir 3 skvadus Elites Veterans, Ogryns i t.t.
As taisingai supratou????
vytzka
Elites, HS ir FA teisingai. HQ gali tureti max 2 (min 1), troops 6 ir jie eina platoonais - vienas troops choice yra jau command section ir nuo dvieju iki kazkeliu ten squadu. HQ irgi sudarytas is gabalu - command section, heavy weaponai, sentineliai, dar ten kazkas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
Pamiršk tu tuos kosminius skaičius – penkiolika squadų po 10 unitų, basiliskai, ogrynai... įsigyk pradžiai kuklią armiją už 750 taškų, nudažyk ją ir pažaisk su ja. Turėsi ką veikti bent kelis mėnesius, tuo pačiu laiku (kol ją dažysi ir žaisi) galėsi pats daugiau pasidomėti ir geriau susigaudysi ko reikia toliau.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
+1
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
ReDuKtar
Gerai galit tiksliai man pasakyt kiek reikia ko pirkti kad as zinociau ka reikia uzsakit (bet parasikit detaliau).:)
vytzka
Vis tiek sprendi pats kokios armijos noresi

Pradziai turbut apsimoketu nusipirkti Cadian Battleforce, ten pakankamai nebloga baze ir daugmaz viska galesi panaudot. Kol viska surinksi ir nudazysi, jau geriau zinosi ko nori ir ko tau reikia.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
ReDuKtar
Aciu. Cia tikrai geras pasiulimas.
ReDuKtar
O HQ skvada reikia jeigu nusipirksiu battleforce, ar galima ir be HQ pradet?
Saulius
Codex: Imperial Guard # Part Code: 60030105003 - 1vnt. 59Lt
Cadian Imperial Guard Battleforce # Part Code: 99120105010 -1vnt. 250Lt
IG Cadian Transfer sheet # Part Code: 99510105005 -1vnt. 10Lt
IG Vehicle Transfer Sheet # Part Code: 99510105004 -1vnt.10Lt
Imperial Hellhound Tank # Part Code: 99140105055 -1vnt. 125Lt
Cadian IG HQ Command (6 models) # Part Code: 99110105164 -1vnt. 85Lt
Imperial Guard Chimera (mk2) # Part Code: 99120105013 -1vnt. 100Lt
Steel Legion Sentinel # Part Code: 99140105151 -2vnt 150Lt
Imperial Guard Sentinel # Part Code: 99120105007 -1vnt 60Lt
Cadian IGHeavy Weapon Teams (3 teams) # Part Code: 99120105009 -1vnt. 100Lt
Viso : 949Lt, va tau ir normali mini IG kariuomene, cia daugiau kaip 750pt, bet visi mano nuomone gana reikalaingi kariai.
Redagavo Saulius 2008-01-09 18:13
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Keli Cadian Transfer Sheetai yra įtraukti į Battleforce. Ten lipdukų tikrai daugiau, nei reikia jame esantiems kareiviams.

Vietoje Chimeros siūlyčiau pirkti iškart Armoured Fist'ą (Chimera + 9 guardsmenai + seržantas), bent jau aš pirksiu taip. Vis tiek tų guardsmenų prireiks, net jei nenaudosi jų kaip Armoured Fist squado.

O taškų Sauliaus variante (iš akies) gerokai virš tūkstančio Be to (vėlgi iš akies) tokia armija būtų nelegali. Turi būti HQ ir du Troops, ten matau tik HQ ir vieną Troops pasirinkimą. Bet gal ką pražiopsojau.

Štai ką siūlyčiau aš:

0. Taisylės ir Codex Imperial Guard.
1. Cadian Battleforce is a must. Tai labai naudingas dalykas, kaip jau turbūt rašiau. (Aš pats tikriausiai pirksiu net antrą šią dėžutę).
2. Troopers + Chimera dėžutė. Nesvarbu ar iškart naudosi ją kaip armoured fist squadą ar ne, tau visa tai pravers.

Tada pasiskaityk taisykles, Codex'ą ir maždaug sugalvosi kokios pradinės armijos nori. Kompozicijos prasme IG yra ypač lanksti armija, gali būti labai daug įvairių variantų, todėl konkretaus sąrašo tau čia niekas nepateiks. Arba pateiks pagal savo skonį/supratimą/nuotaiką. Taigi, kai jau išmanysi IG kiek plačiau ir tiksliau žinosi ko nori, prie šios bazės tau teliks nusipirkti vieną (ar greičiausiai – kelis) Command unitus, galbūt dar kokią vieną ar dvi mašinėles/tankus bei support unitus (pvz., advisorius commissarus ir pan.). Gal dar kokį vieną squadą kareivių jei norėsi jų o ne tankų. Ir jau galėsi žaisti normalų 750 pts žaidimą.
Redagavo Nomad 2008-01-09 18:32
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
ReDuKtar
Tai tur but taip ir padarisiu 1 Battleforce ir Himera su troopais (ir visoke dazai).:)
Redagavo ReDuKtar 2008-01-09 18:37
vytzka
Nomad parašė:
O taškų Sauliaus variante (iš akies) gerokai virš tūkstančio Be to (vėlgi iš akies) tokia armija būtų nelegali. Turi būti HQ ir du Troops, ten matau tik HQ ir vieną Troops pasirinkimą. Bet gal ką pražiopsojau.


Priklausomai nuo to, kiek ten trooperiu battleforce, gal galima islauzt antra troops choica kaip Armored Fist, kad jau Chimera yra

As asmeniskai dar pasiulyciau Stormtrooperiu (Kasrkinu) boxa i pirkiniu sarasa (nors su sitais galima palaukt, sklando gandai kad iseis plastikiniai kazkada vasara).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas