Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
NAUJOKAS
Saulius
Battle force galima padaryti du troop choise berods.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Nesu tikras, bet labai abejoju. Kiek pamenu, Infantry Platoon'e reikia dviejų troops squadų (20 guardsmenų) + command squado (5 guardsmenai). O norint imti armoured fistą jau turi būti bent vienas Infrantry Platoon'as. Bet gal ir klystu.

O su kasrkinais irgi sakyčiau geriau palaukti. Ir jų naudingumas yra ginčytinas, todėl geriau pirkti jau turint savo patirties ir savo paties nuomonę. Ir apskritai jie nebūtini pradžiai. Pirminis tikslas yra ne surinkti kaip įmanoma efektyvesnę armiją ir skinti laurus turnyruose, o surinkti kaip įmanoma mažesnę playable armiją iš unitų kurie bus naudingi ir ateityje, bei įgyti praktikos. Na, bent jau aš sau tokį tikslą dabar keliu. Kiti gali daryti kaip tik nori. Niekur nedings gi tie Hellhoundai, Kasrkinai, Ogrynai ir Sentineliai. O jei neturi šešių rankų, vis tiek figūrėles rinksi ir spalvinsi palaipsniui, tad kol užsiiminėsi Battleforcu – koks skirtumas, ar tas Hellhoundas gulės neišpakuotas pas tave ant lentynos, ar parduotuvėje ant lentynos.
Redagavo Nomad 2008-01-09 19:18
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Turbut tavo tiesa, reikia dvieju Battleforce, kad butu du troop choisai (platoonai) ir du command squad. Arba as kazko nesupratau. Kai man nepatinka IG, as ja minimaliai analizuoju.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Nomad parašė:
O jei neturi šešių rankų, vis tiek figūrėles rinksi ir spalvinsi palaipsniui, tad kol užsiiminėsi Battleforcu – koks skirtumas, ar tas Hellhoundas gulės neišpakuotas pas tave ant lentynos, ar parduotuvėje ant lentynos.


Melas. Pats puikiai zinai kad yra skirtumas
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Tik moraliskai, bet ne praktiskai. Nors tai taupo laika, kai viska susiperki, tada planuoji savo darbus ir nereikia lakstyti po parduotuves. As Battle for scull pass padariau per menesi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad

Pats puikiai zinai kad yra skirtumas


Skirtumas tas, kad kol Hellhoundas gulės ant lentynos parduotuvėje, tau gali paaiškėti kad jo visai nebereikia, ir būsi sutaupęs pinigų Prisipirkti spėsi visada, geriau truputį kantrybės ir viską daryti palaipsniui.

(Na, konkrečiai hellhoundas turbūt yra tarp tų unitų, kurių beveik neabejotinai reikės at one point or another, bet supratot ką noriu pasakyti).
Redagavo Nomad 2008-01-09 19:32
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
ReDuKtar
Nu sianden laiminga diena. Nusipirkau Imperial Guard Battleforce, daba reikes dazyt, dazyt, ir dazyt....... Tai noreciau dar karta paklaust ka dar reikes nupirkt kad pradet zaist: HQ sqad ir.......:)
danis2005
na, pasakysiu iš patirties, ką nors prieš tankus, nes aš tokio dalyko neturiu
Nomad
ReDuKtar parašė:
Nu sianden laiminga diena. Nusipirkau Imperial Guard Battleforce, daba reikes dazyt, dazyt, ir dazyt....... Tai noreciau dar karta paklaust ka dar reikes nupirkt kad pradet zaist: HQ sqad ir.......:)


iš Cadian BattleForce gali pasidaryti vieną Infantry Platoon (t.y. vienas TROOPS choice). Tau reikia DVIEJŲ TROOPS choice. Antras TROOPS gali būti:

* Infantry Platoon (minėtas)
* Armoured Fist (10 Guardsmen ir Chimera)
* Conscript Platoon (iki 50 conscriptų guardsmenų).

Taip pat reikia vieno HQ. Basic HQ sudaro commander officeris ir 4 jo padėjėjai Guardsmenai. Iš principo tau reikės įsigyti ARBA Cadian Command Squad ARBA atskirai kelis kareivėlius šiam reikalui. Kol kas nesu tikras, ar Command Squado pakanka, kiek beskaičiuočiau, man vis trūksta dviejų – trijų žmogeliukų. Bet čia turbūt todėl, kad aš naudoju ne viską, ką radau squade.

Taigi, turėsi:

HQ (command squad: Officer + 4 bičai)
TROOPS 1 (Infantry Platoon: command squad (officer + 4 bičai) + infantry squad (sergeant + 9 bičai) + infantry squad (sergeant + 9 bičai)
TROOPS 2 (pasirenkamai žr. aukščiau).
HEAVY SUPPORT 1: Leman Russ

Dabar tas heavy weapons teams gali dėti kur nori. Aš prijungiau dvi prie Infantry Squadų ir trečia prijungsiu prie Armoured Fist. Tuo būdu turėsiu 6 „laisvus“ normalius kareivėlius, iš kurių galėsiu formuoti command squad'us. Tačiau taip pat jas gali imti kaip dar HEAVY SUPPORT choice. Arba prijungti prie HQ arba Infantry Platoon command squadų įvairiais būdais. Žodžiu, skaityk Codex'ą Dar patarimas: Mortarų ir Rocket Launcherių neklijuok ant didžiųjų (2,5'') bazių. Bazes naudok Autocannonams, Heavy Bolteriams, Lascannonams. Mortaras susiklijuok ir galėsi pastatyti atskirai šalia dviejų kareivėlių, kurie sudarys team'ą. Rocket launcherį taip pat gali duoti „normaliam“ stovinčiam kareivėliui, ir šalia jo pastatęs antrą gausi team'ą. Žodžiu, ten heavy weapons team'ų gali pasidaryti daug daugiau, nei 3, tik reikės laisvų kareivėlių.

Infantry Platoon command officerį gali pasigaminti iš Leman Russ priedų, ten yra krūva įvairių kareivėlių sodinimui į tanką. Tai labiau apsimoka nesodinti to, iš kurio išeina normalus officeris davus jam ranką su pjūklu. Rankų tau tikrai atliks iš Cadian Battleforce. Tiesa, tuomet reikės atliekamos bazės. Tikiuosi, d6 jas pardavinėja. Kai vakar buvau, pamiršau paklausti O man pačiam jau reikia kokių 5.

Ir dar sykį pakartosiu: skaityk Codexą ir bandyk mastyti pats. Man tikrai nesunku tau atsakinėti, bet tai yra mano nuomonė ir tau vėliau gali paaiškėti, kad pats „būtum žinojęs, būtum daręs kitaip“. Priedo, jei moki angliškai, panaršyk internetą, rasi nemažai informacijos pradedantiesiems.
Redagavo Nomad 2008-01-19 20:20
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
ReDuKtar
Aciu. Tu teisus reikia paciam skaitit Kodexa. Bet daba darbelio ir taip bus....:)
Nomad
Jei tau Codexo skaitymas yra rimtas atskiras darbas, rekomenduočiau susirasti kitą hobby. Atsiprašau už sarkazmą.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Baziu atskirai lyg ir nepardavineja (tiesa sakant neklausiau bet siaip su atskirais bitzais prastai ten) bet AFAIK kiekvienas blisteris kuri nusiperki turi keturias mazas bazes nepriklausomai nuo to kiek ten figureliu (paprastai 1 ar 2). Tai nuo visokiu guardsmenu su spec. weaponais, officeriu ir t.t. susikaupia paprastai pakankamai ju.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Su bazėm bėdų tikrai nėra, bent jau pas mane :). SM tactical squad'o dėžėj yra dvi papildomos. O ir atskirai tikrai jas pardavinėja. GW online store tikrai yra.
ReDuKtar
Nomad parašė:
Jei tau Codexo skaitymas yra rimtas atskiras darbas, rekomenduočiau susirasti kitą hobby. Atsiprašau už sarkazmą.

As del darbo sakiau apie dazima o ne apie skaitima.
Nomad
vytzka parašė:
bet siaip su atskirais bitzais prastai ten) bet AFAIK kiekvienas blisteris kuri nusiperki turi keturias mazas bazes nepriklausomai nuo to kiek ten figureliu (paprastai 1 ar 2). Tai nuo visokiu guardsmenu su spec. weaponais, officeriu ir t.t. susikaupia paprastai pakankamai ju.


Commissaro blisteris turėjo tik vieną bazę... special weapons blisteris su dviem guardsmenais man atrodo kad irgi turi tik dvi (dar nepirkau, bet apžiūrinėjau). Na, nesvarbu, rasim in one way or another.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Senas Rimtas Veinemeinas
Pagal mano patirtį, jei blisteryje vienas modelis, tai bus viena bazė. Jei modelių daugiau nei 1, tai bus 4 bazės.

edit: Nors velniai juos žino. Ką tik atsidariau Commissar'o blisterį ir radau 4 bazes.
Redagavo Senas Rimtas Veinemeinas 2008-01-22 13:44
Nomad
Pasak librarium online forumų, Death Korps of Krieg miniatūros gali būti legaliai turnyruose naudojamos kaip normalūs IG. T.y. pvz., DKoK Rough Riders gali būti naudojami kaip normalūs Rough Riders. Tikrai geros naujienos, sakyčiau Bus galima pasiųsti mongolų laukinius atgal į stepes, kur jiems ir vieta, o į Imperatoriaus kariuomenę priimti tikrus karius
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Nomad parašė:Bus galima pasiųsti mongolų laukinius atgal į stepes, kur jiems ir vieta, o į Imperatoriaus kariuomenę priimti tikrus karius


Koks skirtumas, vis tiek tik iki pirmo musio trauks
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
ReDuKtar
Vat darbojasiu pobiski:)
P.S. sorry uz bloga kokibe fotkes. Istikruju givai zimei graziou atrodo.
Redagavo ReDuKtar 2008-02-10 21:16
danis2005
Visai nice, mano atrodo kaip chaoso atliekos