Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
WH40K 5th edition ?
magyar
Kolkas tai tik gandai, bet labai jau smarkiai eskaluojami. Zinant GW politika - labai realu:

http://belloflostsouls.blogspot.com/2007/11/rumors-40k-5th-edition-news.html
http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/01/rumors-40k-5th-edition-round-2.html


kerlon
esu naujokas ir idomu butu suzinoti, kas kiek laiko isleidziami nauji editions? Nes man tai skamba kaip papildomos islaidos rulebook'am
Nomad
Oj gali būti ramus, lyginant su išlaidomis armijai išlaidos rulebookams bus niekinės O šiaip, WH40K pradėtas leisti 1987 m. ir iki dabar išėjusi tik 4 taisyklių edicija. Na, galbūt tuoj išeis 5 pasak gandų.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
magyar
Dar daugiau rumoursu apie WH40K 5ed:

http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/01/rumors-40k-5th-edition-round-3.html


Necrontyr
O jėga, tikrai gerų pakeitimų ateina!
vytzka
Nzn del gerumo. Kai kas gerai, bet pvz. tankai panasu kaip buvo underpowered taip ir liko (nu skimerius nunerfins, ir seniai laikas, bet MC su tankais vis tiek ner ka lygint). Kol kas smagiausia ka maciau tai is antro raundo:

1. the addition of a ‘run’ option (similar to fleet but with a trade off to keep fleet special).
2. Improvements to the cover save rules.
3. Rending toned down (auto wound if you roll a 6 to wound & reduction in effectiveness against vehicles).

Nu ir skimeriai
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kewliukas
na nzn kaip ten bus su tais gandais, taciau jei pakeitimas toks kaip, kad nebegalesi saudyt pro savus troops ar infantry tai labai sumazins saudanciu armiju galia tokiu kaip IG, tau, necron... Ir siaip turnyruose biski gali buti nesutarimu, nes atsiras tokiu kurie sakys, kad negali sauti savo LC arba ML nes serzanto kairys delnas uzstoja line of sight
Beggining Of The End
Necrontyr
Man labiausiai patiko tai naujos galimos scout ir infiltration taisyklės. Atsiras naujas taktinis posūkis. O dėl šaudymo pro savus, tai manau, nebus galima šaudyti pro savus ir svetimus squad'us, o ne pro savo squad'o narius. Kitu atveju, būtų tikrai daug ginčų.
vytzka
Na jau tikrai kad taip nebus, dar GW turi smegenu 3 redakcijoj gi ar tik nebuvo kazko panasaus?

O be nepamirskit kad i didesnius objektus (MC ir masinas) visada bus galima saudyt per virsu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
kerlon
Nežinau, galbūt dėl to kad esu naujokas wh40k, bet tas naujas edition neatrodo man toks svarbus. Čiuju per mažai žaidęs esu


O po naujo edition ir figurkes keičiasi?
Necrontyr
Kokias figūrėles naudosi nėra taip svarbu, galima naudoti ir senas. O šiaip figurėlės ne taip jau dažnai ir keičiasi ir tai nebūtinai, kai leidžiama nauja edicija.
vytzka
Figureles tai tu gali nors ir 87-u metu Rogue Traderio Space Marinus naudot ir niekas tau nieko nesakys, net ir oficialiam turnyre jokiam. O kurios armijos visos nelegalios tai jas galima irgi pagal "counts as" taisykle naudoti (ten Squats skaitosi kaip Imperial Guard arba Harlequinai kaip eldarai, tik reikia normaliai paaiskint tam su kuo zaisi kas kokius unitus atitinka). Tas pats ir su nelegaliais ginklais (D-cannonais ant Space Marinu sakai kad lascannonas ir visi laimingi ).

Kad konkrecios figureles butu tape nelegalios tai negaliu net sugalvot dabar tokio pavyzdzio, nors gal ir buvo keli. Gali tik armijos kurimo taisykles pasikeist (tarkim nebegalesi 5 redakcijoj turet 2 heavy weaponu pas terminatorius kas atrodo labai tiketina ar ten skautus i elitus iskels).

Taip kad labai kazko bijot neverta
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
vytzka, siaip gerai sako. Tiesa, nuvykus i Games Day ar kita oficialu GW eventa, abejoju ar ten pavyktu prakisti squatus ir harlequinus. GW turi gan griezta politika del turnyre naudojamu figureliu. Man rodos ten senesniu nei kazkiek metu naudoti negalima, nebent jos konvertintos.


vytzka
Tikrai pirma karta girdziu apie toki dalyka. Jeigu figurele (tiksliau torsas) yra pagaminta GW, turi buti tinkama naudoti.

http://www.homem-azul.com/content/download/2743/9690/file/Warhammer%2040,000%20Grand%20Tournament%20rulespack-2007.pdf

Pasiskaitykit UK Grand Tournament taisykles (Appendix One: Counts As Rule). Jeigu GT galima tai galima visur
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Na, as gal ir nebuvau visai tikslus, bet...

"All models must be FULLY PAINTED Citadel miniatures of the
appropriate type for the troops they represent."

"Non-Citadel miniatures are not permitted in the Grand Tournament
and will be removed in the same way as unpainted miniatures."

Negaliu teigti, bet itariu kad su Rogue Trader ar Marauder laiku figurelemis gali buti problemu.


vytzka
Rogue Trader Space Marines (ir netgi Space Hulk terminatoriai, nors nesu tikras net ar jie kuo nors skyresi nuo senuju 40k) yra Citadel figureles. Del ju negali buti jokiu problemu, pats matai kad apie amziu nieko neraso. Cia panasu kad GW hateriu sugalvotas dalykas

Na gerai, del Squatu as 100% negaliu garantuoti kaip yra, bet skaiciau 3 redakcijos FAQ kad buvo butent tokia intencija (kad juos bus galima naudoti kaip counts as IG). Ar kam nors is musu labai svarbu, bet kuriuo atveju?

Kas yra Marauder?
Redagavo vytzka 2008-01-16 15:58
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Hm... Na galbut. Marauderis gamino seniau gamino figureles GW. Daugiausia WH, prie cia publikuotu senienu galima rasti nemazai pavyzdziu. Nezinau, ar jie dirbo pagal kontrakta ar buvo dukterine GW imone.


vytzka
A, na gal su Fantasy jie dirbo, as nezinau. Kai Rogue Trader knygas vartau tai visur visi modeliai CITADEL
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Eee... Nu su Rogue Trader tai as nelabai susipazines is arti. Tai gali buti kad cia tiesiog buvo Citadel figureliu linija tokiu pavadinimu.


vytzka
Rogue Trader vadinosi Warhammer 40,000 pirmoji redakcija
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas