Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
WH40K 5th edition ?
magyar
4 rumours'u raundas:

http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/01/rumors-40k-5th-edition-round-4.html


vytzka
Force weaponai sukelia Instant Death? Boo. Useless pries Tiranidus :/
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Panasu kad kazkas (ir itariu kad patys GW, kaip ir su orkais) nuleakino i interneta didziaja dali naujo rulebooko. Laukiam kol pasirodys torrentai
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
All in all, jei visa tai tiesa, turėtų būt geriausias edition'as (kokį teks žaist :)).
Necrontyr
Pavyko rast WH40k 5th edition prerelease'ą. Nežinau ar labai tas daiktas patikimas, bet pasakitynėt įdomu. Kas nori sakykit e-paštus ir aš persiųsiu.
vytzka
Turekit omeny kad tas daiktas (kiek girdejau) aspindi mazdaug 2007 liepos menesio nauju taisykliu bukle, taigi tiketina kad daug kas jau pasikeite Bet paskaityti idomu, torrentu zinot kur ieskot kas mokat elgtis su jais.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Man i maila imesk, spozela@hotmail.com
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Warseer forumas skelbia issamu WH40K 5th ed. rumours sarasa. Kiek zinau ypatingu naujienu lyg ir nesimato, tiesiog geras summary to, kas buvo skelbta anksciau.

http://warseer.com/forums/showthread.php?p=2313140#post2313140
Redagavo magyar 2008-02-01 07:16


Ordo Malleus
vytzka parašė:
Figureles tai tu gali nors ir 87-u metu Rogue Traderio Space Marinus naudot ir niekas tau nieko nesakys, net ir oficialiam turnyre jokiam. O kurios armijos visos nelegalios tai jas galima irgi pagal "counts as" taisykle naudoti (ten Squats skaitosi kaip Imperial Guard arba Harlequinai kaip eldarai, tik reikia normaliai paaiskint tam su kuo zaisi kas kokius unitus atitinka). Tas pats ir su nelegaliais ginklais (D-cannonais ant Space Marinu sakai kad lascannonas ir visi laimingi ).

Kad konkrecios figureles butu tape nelegalios tai negaliu net sugalvot dabar tokio pavyzdzio, nors gal ir buvo keli. Gali tik armijos kurimo taisykles pasikeist (tarkim nebegalesi 5 redakcijoj turet 2 heavy weaponu pas terminatorius kas atrodo labai tiketina ar ten skautus i elitus iskels).

Taip kad labai kazko bijot neverta
O pvz. Kaip tada yra, tarkim, su Forge World'o figurelem? Tarkim jei as paimciau ir isigyciau I.G figureliu is F.W, ir jas naudociau kai paprastus schock Troops'us WH40k, su tom paciom statistikom ir pan, tiesiog klausimas del paciu modeliu ?
Astra Imperator Gloriam:Exterminatus Extremis !
Nomad

Tarkim jei as paimciau ir isigyciau I.G figureliu is F.W, ir jas naudociau kai paprastus schock Troops'us WH40k, su tom paciom statistikom ir pan, tiesiog klausimas del paciu modeliu ?


Kiek žinau, tai leidžia „counts as...“ taisyklė, bet nežinau, ar ji gali būti taikoma paprastuose žaidimuose (t.y. ne apokalipsėje).
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Ordo Malleus parašė:
O pvz. Kaip tada yra, tarkim, su Forge World'o figurelem? Tarkim jei as paimciau ir isigyciau I.G figureliu is F.W, ir jas naudociau kai paprastus schock Troops'us WH40k, su tom paciom statistikom ir pan, tiesiog klausimas del paciu modeliu ?


Imperial guardai yra imperial guardai. Ar jie yra Cadian Shock Troops, Catachan Jungle Fighters, Forgeworldiniai Death Korps of Krieg ar kokie antikvariniai nebeleidziami Armageddon Steel Legion visiems nusispjaut, bile tik equipmentas atitinka.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drago_13
1. Force weapons ne useless pries tiranidus, nes tiranidai immune tik tokiam instant death, kuris yra sukeltas dvigubo strengfo, visi kiti ID (force wp, eldar d-cannon, diresword) veikia normaliai.

2. Naujam edisione infantry blocks line of sight! Tiranidai tampa nenugalimi, o del nauju wounds allocation rulsu Tau shield dronai taps useless...
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
vytzka
Pasiskaityk Tiranidu FAQ apie Instant Death.

Del shield dronu tai gal ir jo, bet infantry blockina line of sight tik iki savo dydzio. Tai nors ir gales gauntais pridengt genestealerius (su prastesniu rendingu), bet i monstrous creatures bent jau bus galima saudyt is ko noresi (ir dar area terrainas neblokins LOS tai bus is viso gerai, nereiks laukt kol visi vabalai susirenka graziai per 6" nuo krasto kol jiems nieko daryt negalima). O be to galesi su battlesuitais sleptis uz Fire Warrioru (nebent jie didesni skaitysis)

O siaip tai nepanikuokit, niekas cia neaisku dar.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Anyhow, jokia gaunt'ų mėsa nepridengs genestealer'ių nuo flamer'ių ir ordance barrage blast'ų B).
danis2005
Rasim būdą kaip iškepti Tyranidų swarmą
vytzka
Dar gandu: http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/02/rumors-5th-edition-tidbits.html

Infantry LOS nebeblokuoja, o duoda 4+ cover save jeigu saudai pro savo arba pro priesininko bent viena squada. Jau geriau ^_^
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Tingejau kurti nauja tema, tai pabusim necromanceriais biski

GW supostino 40k traileri:
http://www.youtube.com/watch?v=zyN9EaqKB4Y

Ir idejo countdowna:
http://us.games-workshop.com/games/40k/extras/countdown.htm
vytzka
Bus kelios knygos edicijos: normali, Limited (su super mega ultra awesome atlankstomais virseliais) ir Gamer's su Apoc stiliaus zaliais templeitais, kruva counteriu ir amunicijos deze (kurioj matyt ir figureles bus galima nesiotis).

http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/05/news-5th-edition-collectors-and-gamers.html
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
Ar galima per d6 iškart užsisakyti Gamers Edition?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Geras klausimas, man irgi idomu

edit: 200 litu, vienok (maziausiai).
Redagavo vytzka 2008-05-07 10:53
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas