Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Mordheim 2
Imperial
Yra zmogu kurie yra wisas 4 kowas suloshia ir yra tokiu kurie tik 1 kowa. Ko gero net ne wisi spes, tai arba teks pratest laika arba apsiait be ju.

P.S. Lukas dawe gera ideja wisai. Nu jeigu jau pradejom lyga ,tai kai "pasibaigs" shitas reikalas galim lyga pratest kad wisi su wisais suloshtu , gal dar atsiras norinciu prisidet losht (bet jiems reiks kompensuot kaipnors kad nedalywawo 4kovose. Daugiau gold ar pan)
Taigi jeigu atsiras norinciu pratest lyga, reiktu sugalvot prizini fonda shitai "pirminiai" lygai,ta prasme tarkim 1wieta 100gold antra 50gold ar pan.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
"Morning of the cursed city" dienraščio 2p.:

"666 Pints ov Beer" sutriuškino reiklanderių gaują ir užsidarė "Liepsnojančio kalavijo" smuklėje

Vakar Mordheimo griūvėsių pietiniuose rajonuose įvyko ilgai lauktas dvorfų ir reiklanderių gaujų susirėmimas. Nors abi pusės žadėjo strėlių lietų priešininkams, bet viskas susiklostė priešingai. Torgrimui bekasinėjant ir beieškant wyrdstonų, visi reiklanderiai iš nugaros paleido salvę strėlių ir šis atsijungė iki pat kovos galo. Tokio niekšiškumo neiškentė Torinas su abiem trolių skerdikais ir paleido į darbą kirvius. Muštynės buvo ilgos ir negailestingos, kol galiausiai dangun nuskriejo garsus Balino balsas, šlovinantis Grungnį. Visi ligi vieno Reiklando vyrai liko gulėti pasliki ten, kur įvyko susirėmimas, o "666 Pints ov Beer" gauja užsidarė "Liepsnojančio kalavijo" smuklėje, kaip patys pasakė: "...bent dviems savaitėms".
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Siend The Blood Lynx Possessed'u klanas apkapojo cyrko gretas. Nors campaing'as buwo Wyrdstone Hunt ,nlb kam tie tokenai buwo idomus xD wienoje gatweleja dauzesi wisi cyrko nariai ir mano 3 Heroes'ai.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Kad jau nebepasirodo gandai apie susirėmimus tarp gaujų, tai reikia suprasti, kad Mordheimas užsiraukė, ar kaip?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Kazkas tokio..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
lostangel
noreciau sulost bet mano oponentai vis neranda laiko....

sory...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Khornette
O aš vakar netyčiom radau tuos du lapus,kur mano visos žiurkytės surašytos,kaip kokie kaliniai,ir toksai ilgesys apėmė...
Jeigu dar kada kas norės sulošt,tai aš būtinai prsutinku. ;]
Darius
kiek reikia figureliu kad galima butu suzaist sy zaidima?
Grahg the Elfmuncher
Apie 10, jei neklystų daugumoje warbandų maksimalus narių skaičius 12 (bijau pameluoti kai gal 4-5 mėnesius nežaidęs).
lostangel
orkai atrpdo gali tureti 20 max zmoniu, ir dar kaip ir visi kiti neribota samdiniu skaiciu.... tai gali buti ir 30:D
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Ech... prikelsiu dar viena tema is numirusiu, bet tikrai nesusilaikau.

Ar atsirastu norinciu vel zaist Mordheima? Jei taip, tai galima butu padaryt kazka tokio, kas vyko anksciau.
lostangel
gal ir butu norinciu, tik as galeciau turboot realiai kitais metais...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Gal ir visai smagu būt.
O jei vienai kovai sužaist būtų skiriamos 2 savaitės, tai, manau, daug kas galėtų sau leisti tiek laiko skirt.
Tiktai reikia žmogaus, kuris rimtai apsiimtų koordinuot šį reikalą.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
Svarbiausia yra surinkt visus norincius, o koordinuot, manau, galeciau ir apsijamt
lostangel
tai pirmyn sveikinam, o kokie bandai butu leisti naudoti? ar dark elves butu galima?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Na, jei apsiimi koordinuot, tai pradėk nuo pradžių:
paskelbk, kokie bus scenarijai, kokie leidžiami warbandai, kokios taisyklės ir homerulsai.
Taipogi kokia tvarka bus žaidžiama (grupės po kiek žmonių ar kokia kita tvarka) ir kiek laiko skiriama vienam mūšiui.
Tada paskelbk registraciją atskiroj temoj.

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
Dekui, taip tada ir darysiu. Bet siek tiek primirses taisykles, tai geriau jas pirma perskaitysiu
lostangel
lauximB)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Batma
Perskaiciau taisykles, ir iskilo pora klausimu:

Koks tikslas grupuoti henchman (apart popierizmo mazinimo)?
Ar yra koks equipmento limitas (na kaip pvz ar gali vienas ir tas pats unitas nesioti 2handed hammer, sword, shield, pistoleta ir blunderbuss)?
spyglius
Unite visi henchmenai turi tureti toki pati equipmenta. Vienas veikejas gali tureti max 2 saudancius ginklus (brace of pistols skaitomi kaip 1), o apie meele ginklu max nieko neradau, tai, matyt, gali turet, kiek nori.