Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
pradedanciajam
Svetimas Vaikas
Hmz, codexa reiskias ne taip supratau. Nes ten parasyta kad kol ju armoras IS GREY, viskas ok!.. Fckn twisted rules....:D
We are ready for war!
vytzka
Kanoninio japonisko chapterio tikrai nezinau ir nemanau kad toks egzistuoja is viso. Tai zinoma nereiskia kad savo negali pasidaryt

Bet matyt kad tikrai jau japoniskiau butu Tau arba space elfai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Svetimas Vaikas
NU matai pas TAU:-FIRE POWER ON THE MOVE! O man reikia LOST OF BLADES!!! So i could CHOP and SWING, CUT and SLICE!!! And dar visokiu idomybiu gi pridaryt galima. O ten tik POW POW cha cha cha URE DEAD!!!:D Tai manau lixiu prie space wolfies ir bus imba.
Beje ar man tik pasirode ar pas juos tactical squaduose kazkas gali nesioti power fist?!O_O
We are ready for war!
Darius
o kodel nepameginus tau WARHAMMER FANTASY BATTLES?
vytzka
Svetimas Vaikas parašė:
NU matai pas TAU:-FIRE POWER ON THE MOVE! O man reikia LOST OF BLADES!!! So i could CHOP and SWING, CUT and SLICE!!! And dar visokiu idomybiu gi pridaryt galima. O ten tik POW POW cha cha cha URE DEAD!!!:D Tai manau lixiu prie space wolfies ir bus imba.
Beje ar man tik pasirode ar pas juos tactical squaduose kazkas gali nesioti power fist?!O_O


Gali. Space Wolfai zverys pagal powerfistu kieki.

Blood Claws ju tai ten is viso smaguva. Iki 15 bicu i squada, visi su bp/ccw, tris is ju upgreidini su powerfistais, jie visi gauna kiekvienas po +2 atakas charginant (vietoj +1 normaliai) ir ka jau uzpuola tai nekaip beigiasi (12 ataku su powerfistais ir 48 paprastos jeigu visi pasiekia).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Svetimas Vaikas
Wa cia jau gerai skamba!^_^ Thnx zmones! Dariau wh fantasy kazkaip nzn as kaip fantasy pasirinkau confrontation o kaip future wh 40k!!!
Vytzka jei turi kokio reading material apie space wolves gal galetum ka nors parasyt ar ba jei taip pm me duosiu email savo. Arba link numesk!^_^ THNX!
We are ready for war!
Darius
jega tu is kauno kada susitikt palost galima bus tik vat as battle force teturiu nors ir mazom armijom bet vistiek palost galesim.
Saulius
Galesime visi susitikti Kaune, Flinto redakcijos patalpose ir susipazinti, bei isbandyti zaidimus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Darius
aha.seip man yra kilus tokia mintis mano namuose rusyje yra sutvarkyta ir nenaudojama didele patalpa kurioje tilptu gal trys stalai tai laikui begant manau sugalvotume kanors.Ten te reikia normalaus apsvietimo kokios nors dangos ant grindu.
Svetimas Vaikas
JOa malonu butu susitikt.^_^ Dariau butinai sulosim, nepergyvenk as pats teturiu 2x tacs, 1x commander ir 1x devas.^^
We are ready for war!
Saulius
Darius parašė:
aha.seip man yra kilus tokia mintis mano namuose rusyje yra sutvarkyta ir nenaudojama didele patalpa kurioje tilptu gal trys stalai tai laikui begant manau sugalvotume kanors.Ten te reikia normalaus apsvietimo kokios nors dangos ant grindu.


Paziuresim, apsitarsime. Cia tu atsargiai, nes gali uzsikrauti nashta, kuri tau po to trugdys.

O del sulosimo tai pas mane yra Tyrnaidu siek tiek, gal kokie 700pt bus.
Redagavo Saulius 2008-03-21 08:43
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Svetimas Vaikas
Tai pas mane nedaugiau.^_^
We are ready for war!
Darius
hm savo neskaiciavau bet dar maziau bus reikes man dar uzsisakyt chaplaina nes nieko is HQ neturiu.
Saulius
Pas mane irgi nera hq, bet galima imituoti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
danis2005
Proxys FTW sheip, galit ir didesnem armijom sulosht, bet zhinoma zhaisti tikrom ir originaliom figurelem daug smagiau
Svetimas Vaikas
Nu tai aisq kad indomiau!!!^_^ Kur ple pastatai degtuku dezute ir sakai cia mano terminatorius, o kur tu turi tikrus ir net jau sakyt nereikia visi ir taip mato kad pyzdiec prichodyt nizametna!^_^
We are ready for war!
Darius
o dabar lietuviskai?
Saulius
Na Terminatoriai patys niekada neprieina prie prieso linijos be pagalbos is transporto puses. Jei jie savo letu ejimu eina per visa musio lauka, tai kas is ju lieka tik juoka kelia.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Svetimas Vaikas
Nu negaliu pasakyt nes dar neteko ne vienos kovos sulost, tik mano manuymu turet orig figureles daug afigieniau nei proxius.^^
We are ready for war!
Saulius
LR iseitis viena. Bet irgi ne 100%.
Deep Strike irgi ne visada galima. Terminatoriai yra labai gerai, bet problema visada ta pati, kaip saugiai juos nugabenti tiesiai i skerdykla.
Beje Tyranidai gerai skerdzia terminatorius, reikia atsargiai rinktis kovas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition