Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Dawn Of War
Sairus
Gal kas zinot kur Lietuvoje galima butu gauti originala?

P.S. Dawn Of War: 40K perkeltas i kompa. RTS geimas.
WhiteDragon
maximose bms ir elektromarkt ieskojai?
keli googlo pakankinimai
http://www.games.lt/g/gforum.zinutes/76473
dar maciau zmones topocentre sako pirko;)
uruk-hai
pries 1.5 menesio dar maciau Video parduotuveje prie Mindaugo Maximos Vilniuje
WhiteDragon
Ar kasnors zaidzia sio zaidimo dark crusade pratesima nes nusibodo kompa must galeciau suorganizuoti virtualu tinkla nete ir galetume pasimusti:]
Demord
Jei kitu auku nerasi, tai galeciau ir as sulost Beje atsimenu seniau hamachi'je buvo pakurtas kazkoks tinklas kur nemazai zmoniu is Lietuvos ir ne tik rinkdavosi... Bet nebeatsimenu kaip vadinasi
We are returned!
Chaos Space Marines, Black Legion.
I-Kian
Eldar, Biel'tan.
Mirtis offtopic'ui!
Nomad
WhiteDragon parašė:
Ar kasnors zaidzia sio zaidimo dark crusade pratesima nes nusibodo kompa must galeciau suorganizuoti virtualu tinkla nete ir galetume pasimusti:]


Aš žaidžiu. Kokio lygio kompą muši?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
WhiteDragon
Baigiau must pries kelis menesiuks o musiau normalini kompa kartais ir sunkesnius bet ten man bedu buvo biski:)
Nomad
Galim pabandyti sužaist kada prie progos. O jei prisijungtų demord ir dar kas nors, tai ir 2v2 galėtume. Virtualus LAN čia kaip suprantu – hamachi?
Redagavo Nomad 2007-12-23 13:05
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
WhiteDragon
hamachis aisku gal ir nieko butu vel prie sito gerio prisest gal tik po svenciu;)
Drakar
parasykit pm'a jei ka
mielai sudalyvausiu
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
spyglius
kazka girdejau, kad galima ir ant warcrafto 3 zaist wh 40k. reikia kazkaip per map editoriu sukurt map'a ir parsisiust (ar paciam susikurt) ciuvus su statsais ir atitinkama isvaizda.
Nomad
spyglius parašė:
kazka girdejau, kad galima ir ant warcrafto 3 zaist wh 40k. reikia kazkaip per map editoriu sukurt map'a ir parsisiust (ar paciam susikurt) ciuvus su statsais ir atitinkama isvaizda.


O kokia prasmė taip išsidirbinėti? :o Norint tai ir su Civ4 varikliu galima pasidaryti Warhammer'į...
Redagavo Nomad 2007-12-24 12:23
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
spyglius
nu mazdaug kad ten gali visas WH 40k rases insidiegt, ir Down of War nera visisku armiju atitikmenu. ta prasme, kad yra tas zaidimas perdirbtas, yra nauju unitu, ir nera kai kuriu orginaliu. greiciausiai kad as nusisneku, nes bandau aiskinti tai, ko pats beveik visiskai neismanau.
Nomad
spyglius parašė:
nu mazdaug kad ten gali visas WH 40k rases insidiegt, ir Down of War nera visisku armiju atitikmenu. ta prasme, kad yra tas zaidimas perdirbtas, yra nauju unitu, ir nera kai kuriu orginaliu. greiciausiai kad as nusisneku, nes bandau aiskinti tai, ko pats beveik visiskai neismanau.


Tai čia viskas aišku, Warcraft3 ar Civ4 galima labai stipriai modinti ir pasidaryti kokį nori Warhammer 40K. Bet vis tiek vargiai pasieksi Dawn of War lygį
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
spyglius parašė:
nu mazdaug kad ten gali visas WH 40k rases insidiegt, ir Down of War nera visisku armiju atitikmenu. ta prasme, kad yra tas zaidimas perdirbtas, yra nauju unitu, ir nera kai kuriu orginaliu. greiciausiai kad as nusisneku, nes bandau aiskinti tai, ko pats beveik visiskai neismanau.


Na, DoW ne pernelyg tiksliai atitinka tiek fluffa, tiek ir Warhammer 40k taisykles (kurios pacios ne pernelyg atitinka fluffa ). Turbut tas tureta omenyje.

Na ir, aisku, nera Tiranidu (ir panasu kad nebus, bent jau iki DoW 2 ).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
Tai visgi jei būtų norinčių sužaisti, galiu ir aš sukurti Hamachi kanalą. Man irgi atsibodo mušti kompą

skype galite pagauti nick'u eutanazijus
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
cawx
Siaip jau yra toks mazas community zaidzianciu warhammer 40k dark crusade per hamachi musu yra ~10, tie kurie nores prisijungt man i skype parasykit : helotas
WhiteDragon
katik pazaidziau soulstormo demo nu kaip cia pasakius graziai padaryti dark eldarai bet ju zaidimo stilus manes neuzkabino o sesuciu pazaist nedave gaila. Gryztu i dark crusade:D
Nomad
Tai nestabdykit, sulošiam multiplayerį
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
WhiteDragon
organizuojam mano skype cthulhu_sleeper