Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Mordheim 3
lostangel
gal geriau nustatyk kazkokia tvarka ir kovu eiliskuma. o kaip tiems kas turi 2 gaujas? tex losti kiekviename porgupyje su visais?iseis 17 kartu sulosti??
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Taip. Siulau naudotis FAQ, nes ten yra visai padorus taisykliu bug'u sprendimo budai.
spyglius
Bus 3 pogrupiai, nes po 17 kovu visus uzknis negyvai.
lostangel
kada tie pogrupiai bus? ir sistema ta pati, surandi zmogu ir su juo losi? o kaip su warbandu rosteriais, juos zmones gales nestis namo ar juos reikes kazkur palikti ir pasiimti tik pries kova? o taisykliu atsviesto varianto nebus palikta d6?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
kiek laiko mazdaug reik 1 kovai ?

kas is mano pogrupio nori koki 2-tradieni ar treciadieni sumest
Hmmmmmm
spyglius
Pogrupius paskelbiau. Zaidi, kada ir kur susitari su priesininku. Roosterius nestis namo galima, nemanau, kad kas nors sukciaus del tokio turnyro pirmos vietos ;).
Taisykles atnesiu antradieni.
Kova uztrunka ~1.5h.

Pogrupiai buvo sudaryti metant d20. Mano katinas vel viska stebejo, ir ta gali patvirtint
varnas
spyglius parašė:
Pogrupius paskelbiau. Zaidi, kada ir kur susitari su priesininku. Roosterius nestis namo galima, nemanau, kad kas nors sukciaus del tokio turnyro pirmos vietos ;).
Taisykles atnesiu antradieni.
Kova uztrunka ~1.5h.

Pogrupiai buvo sudaryti metant d20. Mano katinas vel viska stebejo, ir ta gali patvirtint


Itariu apgavyste pirma sakiai kad buvo metamas centas
Hmmmmmm
lostangel
o kaip del mokescio? palikti Rudolfui?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Dienraščio "Mordheimo žinios" žurnalistas Karlas Klaustukas pakalbino gaujos "United by Vodka" lyderį Borisą Michailovičių:

K.K.: Na, sakykit, koks pirmas įspūdis, atvykus į miestą?
B.M.: Nū, nyžynau, niūrus toks miestas. Ir miestėčiai kažkoky nydraugiški. Nylabai mums čia patsyko...
K.K.: Mordheimo lažybų bendrovė "Orakulas" jūsų šansus išgyventi šiame mieste vertina gana atsargiai. Sakykit, kodėl taip yra ir kaip jūs patys vertinat savo šansus?
B.M.: Nū, nyžynau, matsyt tie jūsų vyrai nyžyno kokie yra tsikri vyrai iš šiaurės. Pamatsysit, nylabai atsiras mums lygių šitsam mieste...
K.K.: O jūsų artimiausias tikslas dabar yra koks?
B.M.: Jau išsiūnčiau savo vyrus, kad sūrastų šitsam mieste pirtį...
K.K.: Supratau. Dėkui už pokalbį ir sėkmės jums.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
varnas parašė:
spyglius parašė:
Pogrupius paskelbiau. Zaidi, kada ir kur susitari su priesininku. Roosterius nestis namo galima, nemanau, kad kas nors sukciaus del tokio turnyro pirmos vietos ;).
Taisykles atnesiu antradieni.
Kova uztrunka ~1.5h.

Pogrupiai buvo sudaryti metant d20. Mano katinas vel viska stebejo, ir ta gali patvirtint


Itariu apgavyste pirma sakiai kad buvo metamas centas


Su centu 3-ju pogrupiu neismetysi :D.

Pinigus galit perduot arba per Rudolfa, per kitus zmogus. Kaip jums iseis.
Redagavo spyglius 2008-12-01 15:28
varnas
Jai gerai suskaiciavau chaos dwarfu reitingas 116
Hmmmmmm
Kronas
K.K.: - Sveiki, čia vėl "Mordheimo žinios", gal galėtumėte pakomentuoti kas čia ką tik įvyko, kol dar neišblėso įspūdžiai?
Vasia (Kislevo jaunuolis - aut.past.): - Nū, ką če ir pakomentosi... Kai mūms pasakė, kad kausimės su "Beer hunters", tai mes galvojom: "Ai, če bus kokie nors neūžaugos alkagolikai, nieko baisaus.." Bet kai atsėjom į mūšis vieta ir pamatėm iš vieno namo langų kyšantys daug arbaletsai, supratom, kad klydom...
K.K.: - Na, tai taip, čia gi žymieji Reiklando medžiokliai. O kaip vyko mūšis?
V: - Nū, mes bėgom per visą aikštsę kiek galėjom. Ale aikštė dzidelė baisiai būvo. Strėlės tik lakstė pro ausis... Mūsų Piotras gavo vieną strėlę į kuprą, bet įniršęs bėgo toliau... O jo treneris Igoris, norėdamas išgelbėti Piotrą nuo antros strėlės, palindo po strėle pats ir padėjo vietoje galvą (Bear Tamer dead). Laimei vakar sutikom smuklėje gyvūnų dresuotoją Miroslavą, tai bandysim įkalbėt prisijungti... (New Bear tamer) Tai vot, galiausiai mes prybėgom, nedaug mūsų belyko. Pradėjom lipti per langus pas jos į antras aukštas. Ir įsivaizdoji?.. Aš užlipu ir jie trys mane išstūmė, vos nenumirau. Dabar byškį nervotas esu (I - 1).
Nū, o kai beliko tsik Borisas, Ivanas ir Piotras, tai nusprendzė pasytraukt. Pas mūmis taip nepriimtsa šaudzytis užlipus į namą.
K.K.: - Kokias išvadas padarėt?
V: - Nū reik greičiau bėgt. Darysim trenirotes rytais. Nū, gerai, žūrnalystas, turim eit, kol dar žiūrkės neužpolė...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
Green 'n Mean Thugz gaujos orkai antradieni susitiko su Blood Lynx. Orkai, tikejesi susitikti su gauja, turincia nemazai nariu, prisere du goblinus grybukais, pasiimta dwarfiena pasere squigus, ir piktai riaumodami ir spardydami viska aplink ejo pasitikti chaoso apsestuju. Ju pasirode trys. Orkai, pamane, kad likusi gaujos dalis issigandusi pabego, puole tuos mutavusius padarus, o pamate, kaip lengvai krenta fanatikas su squigu, atsijungia samanas su big 'un'su, ir paaukojamas chaoso dievams ju bosas, dejo i kojas, kiek tik tos nese. Kai jau chaoso nebebuvo matyt paaiskejo, kad likesiam gyvam fanatikui pries musi buvo duota per didele doze grybu (permanently stupid).

Tarp likusiu gaujos nariu vyksta inirtingas gincas, del pasitraukimo is Mordheimo.
spyglius
Taulen pasitrauke. Pataisa: jis buvo suzaides, todel sumetykite exploration faze.
Redagavo spyglius 2008-12-04 17:25
lostangel
kaip mineta sulosiau su taulen, mano dark elves laimejo, gaila kad piratai pasitrauke, jau paskutiniai ejimai buvo formalumas, nes Zilvinas tik mete raut testa tikedamasis kuo greiciau baigti. jam mordheim pasirode neidomus.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Imperial
Keliawo Blood Lynx war"band"as (3 ain't a band,oh wait 4 now, ahh 3 again..) ir sutiko dark elfu buri ,bet kadangi buwo wisi lb laimyngi po orc'u wado paaukojimo ceremonijos ir naujo nario prisijungimo ,tai buwo leista praeiti wiems bepykciu.
Ir tuomet plieniniai botagai i nasrus ir pashwentinti plaktukai ten kur nereik Lynx'ui kliuwo , nes pasirodo ten uzsimaskawusios sigmaro seseles buwo! Wisi Blood Lynx'o nariai buwo sutriushkinti ,ypac ju lyderis kuri demonai numete nuo 2aukshto i seseliu Augure kuri uztrype ji negywai...(dead) Blogi laikai atejo be penegu ir lyderio..

Rating 45

spyglius parašė:
Taulen pasitrauke. Pataisa: jis buvo suzaides, todel sumetykite exploration faze.


Nepagau "sumetykite" tai wisi ar kaip?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
spyglius
Visi, kas yra jo pogrupyje, ir su juo nesuzaide.
Kronas
"Mordheimo žinių" 5 psl.:
Sunkūs laikai atėjo Boriso Michailovičiaus gaujai
Penktadienį mieste įvyko kruvinas susirėmimas tarp "United by vodka" beigi "Sculptors of flesh" gaujų. Vos užuodę šviežieną, vampyro vedami nemirėliai vilkai sušoko ant Kislevo vyrų. Vienas po kito krito elitiniai Kislevo kariai, tačiau lygiai taip pat, vieną po kito, vilkus traiškė meškos letenos. Kislevitų gaujoje žuvo Ivanas, o lyderis Borisas patyrė daugybę sužeidimų (-1 WS, immune to fear) beigi buvo apiplėštas. Kislevas buvo priverstas trauktis ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Kitą savaitę pamatysime, ar pavyks Kislevo gaujai išbristi iš krizės, patyrus nemažus nuostolius ir nerandant rėmėjų.

Redagavo Kronas 2008-12-07 15:37
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Eretik
registruojos
warbanda Chult of posessed vardas "Tentacle Sodom"
lostangel
gal tad naujas zmogus perimtu taulen vieta ir nereiktu papildomu exploration, nes tai nera visai sazininga kitu zaideju atzvilgiu. kurie papildomu exploration negauna.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady