Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Mordheim 3
spyglius
Galima ir taip padaryt, jeigu nėra visiems sunku. Tada, Dargiri, turėsi savo warbanda susidėt tokį, koks buvo dar iki kovos.
Kronas
Kas per bybienė?..
Sprendimai atbuline data?..
Jau ką dvorfai susirinko, to neatiduos...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
juk as galiu jau preis ji nelosti... o juk mano irgi buvo iseje out of action, nebuvo sausai ten viskas.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Tiks, jeigu ta pergalė prieš Tauleną neužsiskaitys prie galutinio grupės rezultato, bet visi viską pasiliks?

Priminsiu sužaidus kovą update'int savo reitingą (pm arba postas forume).
Redagavo spyglius 2008-12-08 19:39
lostangel
kvailokai gaunasi cia tad...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
lostangel parašė:
gal tad naujas zmogus perimtu taulen vieta ir nereiktu papildomu exploration, nes tai nera visai sazininga kitu zaideju atzvilgiu. kurie papildomu exploration negauna.


Beje kuriuos kitus žaidėjus tu turi omenyje? Iš kitų pogrupių? Jiems tai nieko neįtakoja, nes iš kiekvieno pogrupio bus atrinkti geriausi. O tu pats su juo sužaidei, gavai siek tiek exp. Ir galim daryt taip, kaip kad aš iš pat pradžių buvau siūlęs - tu gauni tą tašką už laimėjimą, o visi kiti, kas su juo nebuvo sužaidę, gauna exploration fazę.
lostangel
kaip jau pasakysi
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Eretik
ok, o kokia situacija tada naujai atvykusiam zaidejui, jeigu jis uzima isejusio vieta?
lostangel
naujienos is 1 lygos: bear hunters laimejo pries sculptors of flesh.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Eretik - kadangi nelabai ką ir praleidai, tai ir tu sumėtyk.
Eretik
beje, yra pas jut ta taisykle, kad kazkas turi butinai stebet visus metimus(konkurentas) ? kad ceatu nebutu

kas is 3 pugrupio nori suzaist rytoi(treciadieni) 12 valanda?
Zestianssik
2 pogrupis
Dwarfu warbandas sutiko issibarsciusius kazko vertingo paieskoj skavenus. Musis buvo neilgas bet intensyvus, su charge 1 turnu. Skavenai pabego, prarade trejeta kariu anksciau, nei visi ju warbando nariai suvoke kas vyksta.
Imperial
Skavenai ramiai sau ieshkojo warpstone'u ir tuomet kazkas ish galo pasigirsta...wisi atsisuka
"little fan round man things!!" - Skavenai rekia, td isiziuri geriau ir mato be shaunamuju ginklu jie....WTF wisi galwoja ,kazkoks prikolas nu toliau ieshkom ignoruojant. Ir td iwyko stebuklas ,dwarfiai dabego niekieno nepastebeti (1turn charge) ir prilupo 1 dideli pikta skavena ,td kita toki pat ir galiausiai nushowe treciaji skavena (turejo 1 crossbow wisdelto) ir like ishsilakste..

Ne tik kad mire 1 didelis piktas skavenas (dead) o kitas buwo 2ateinanciom kovom suluoshintas bet likusiai Run n' Hit grupuotiai morale taip sutrypta BY THE flying fat little round metal man things!! kuriem nerupi wisishkai ar jiems meto akmenis i galwa ar ne



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
“Mordheimo žinios“ 3 psl.:
Vakar įvyko susirėmimas tarp „Beerkhvlt“ ir „Bloody Stunty“ gaujų. Dvorfai užklupo orkus nepasiruošusius ir išsibarsčiusius po visą kvartalą. Kelios sėkmingos strėlių bangos ir orkai, susirinkę aukas, pradėjo trauktis iš mūšio lauko. Tačiau netikėtai už kampo išvydę dar vieną orkų vyruką, nusprendė, kad vis tik jie turi kiekybinį pranašumą, ir keliais smūgiais pastatę ant kojų aukas, vėl sugrįžo į mūšio lauką.
Viskas prasidėjo iš pradžių.
Orkai, pamiršę, kad dvorfai niekur nedingo, išsibarstę sugrįžo į miesto aikštę, kur juos vėl užklupo strėlių debesis. Šamanas čiupo su savimi gobliną ir pabandė užpulti dvorfus iš užnugario, bet greit teko atsitraukti su nukirsta ranka. Dvorfai šventė pirmąją pergalę Mordheime.

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Karlas Klaustukas apie šios dienos susirėmimą tarp „Beerkhvlt“ ir „Powder brothers“ gaujų, pakalbino pasižymėjusį trolių skerdiką Gloiną.
K.K.: - Visų pirma norėčiau paklausti, kokia buvo reakcija, kai sužinojote, kad teks susiremti su kita dvorfų gauja?
G.S.: - Mus buvo pasiekę gandai apie nekokią šios grupelės reputaciją, tad reagavome visai normaliai – išdavikų niekas nemėgsta.
K.K.: - O tai kodėl visgi susirėmimas taip ir neįvyko?
G.S.: - Mes manome, kad kažkur nutekėjo informacija. Nors ir reikėjo apieškoti visą kvartalą, nes kažkur tenais turėjo būti lobis, tačiau tie niekšai įėjo į pirmą namą ir išsinešė skrynią. Mums beliko palydėti juos akimis bei pora strėlių įkandin...
K.K.: - Kokia dabar gaujoje tvyro nuotaika, po tokio nepelnyto pralaimėjimo?
G.S.: - Na, mes papasakojome smuklėje dar porai dvorfų apie šią niekšybę, tai jie nusprendė prisidėti prie mūsų. Dabar jau šluosime gatves be atodairos.
K.K.: - Tai sėkmės jums Mordheimo gatvėse. Ir nepadauginkit šįvakar...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Kislevo gaujos trenerį Miroslavą pakalbino „Mordheimo žinios“ reporteris Liudvikas Plunksnakotis.
L.P.: - Tai, sakykit, kokios nuotaikos komandoje, iškovojus pirmąją pergalę?
M.P.: - Labai geros nuotaikos. Jei ne ši pergalė, tikriausiai jau būtume pakeliui namo.
L.P.: - Kokios pagrindinės priežastys, lėmusios jūsų pergalę?
M.P.: - Žinoma, tai mano auklėtinis Piotras. Jis nuostabiai pasižymėjo viena letena nušluodamas 2 mažus ir 1 didelį žaliaskūrį. Taip pat galėčiau pagirti ir Fiodorą, kuris taikliu šūviu suskaldė tą šokinėjantį žandikaulį.
L.P.: - Ar Piotrui bus išskirta kokia nors premija?
M.P.: - Tai kad jis jau guli apsikabinęs „Maskovskaja“ butelį (juokiasi – aut. past)
L.P.: Na, tai nebetrukdysiu daugiau švęsti pergalės. Sėkmės jums ateityje. Ir dar negrįžkit namo.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
1 lyga; bear hunters nugalejo isvargusius nuo kovu orkus.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Tų orkų Mordheime niekas nebematė...
Redagavo spyglius 2008-12-12 15:08
Eretik
Beer Khulto rutinos.
http://i4.photobucket.com/albums/y124/scarabstudio/bestmodelever.jpg
Kronas


Telegrama "Torinas - Karaz-a-Karakui":
Chaoso apsėstuosius nugalėjom nesunkiai. Be nuostolių. Visos lėšos išleistos ginkluotei. Atsiūskit 50 gc maistui ir nakvynei.

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev