Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview (part III)
blackfishas
JFC! it's a christmass tree O_O gera kaliausė. laukams tiks.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Kaip suprantu kai kuriems zmonems zaidimuose kuriu jie nezaidzia yra dvi kategorijos modeliu. "Infinity/Urban War/Confrontation sita padare geriau" ir "kaliause".
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
Vytzka pastaruoju metu piktas. anyway. kaliausė todėl,kad pas many kaime ant kaliausių būdavo prikabinėta tokių spalvotų polietileninių juostelių katras miesčionys naudodavo kaip užuolaidas tarpdury. šiaip modelis kaip modelis, bet perkrautas nemenkai ir galva suspausta. Argumentas "Infinity/Urban War/Confrontation sita padare geriau" kinda sucks, nes viskas ir VISADA yra su kažkuo lyginama. dėl skonio irgi nesiginčyjama. Peace
Edited blackfishas 2011-05-05 10:33
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Na nereikia kaip jautriai reaguoti i kai kuriu zmoniu pasisakymus, man pvz visiskai nepriimtinas pries tai previewintos kiaules modelis. Tokius dalykus reiketu po counteriais laikyti kaip kokius pedofilu zurnalus..
Tai jei kazkam nepatinka modelis, nereikia to priimti taip asmeniskai
WhiteDragon
O man viskas priimtina ir žolė žalesnė pas mane
vytzka
ja as piktas

RRRRRRRRRRRR

edit: dammit, avataras nesiderina. Reikia Katina uzsidet kaip PP forume turiu.
Edited vytzka 2011-05-05 11:06
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
danis2005 parašė:
Su Reach man viskas gerai, tik galėtų būt arba long blade ir normali rankena, arba rankena dar pailginta ir spear gaunasi, nes dabar vos ne ta pati problema kaip pas Avatar'ą

Tai būtent kad per trumpas, nes pagal jos aprašyma iš gencon'o ten ietis turėtų būti. Bet šiaip modelis man patinka, nor su tais kaspinais biški peristengta.
Edited Grahg the Elfmuncher 2011-05-05 20:46
vytzka
Chebra, taigi Cygnaras. Pas visus yra statinis kruvis. Naturalu kad kaspinai sklaidosi
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Somefriik

http://privateerpress.com/warmachine/gallery/cygnar/warjacks/gallant
Paskui nauja caster'e Constance Blaize eina naujas character jack'as Gallant. Not bad, bet kaip ir pas castere , those ribbons look ridiculous xD
Edited Somefriik 2011-05-06 20:21
danis2005
Hey, what's in that book? Why you keep hidin it, Constance? Awww, come now, why do you have to put it on yer Warjack...It's not like it's your diary or so--oh...oooohhh...
magyar
Nu brač, šitas tai gerulis. Jeigu pas Konstanciją buvo kiek perlenkta su detail'u, tai čia viskas tiesiog perfect. Ir kaspinai vietoje. Gal tik knyga ten kiek keistokai atrodo, bet su tuo galima susitaikyti :).
Well done. Ir tai tik upgrade kit'as. Va taip turėtų visi upgrade kit'ai atrodyti.


blackfishas
yep. šits tikrai geras.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Niblit Groinstabber
Cygnaru gudragalviai pagaliau suskure Jacka moterims. Jis elegantiskas, todel visalaik atrodys gracingai, galantiskas ir kulturingas (uzleidines pro duris, panes pirkinius) ir turi kaspinus(taip ji lengviau priderint prie bateliu ir rankinuku). Ir turi Imprinta (veikia tik su moterimis), kas 15 minuciu pasako komplimenta.
danis2005
Niblit Groinstabber parašė:
Cygnaru gudragalviai pagaliau suskure Jacka moterims. Jis elegantiskas, todel visalaik atrodys gracingai, galantiskas ir kulturingas (uzleidines pro duris, panes pirkinius) ir turi kaspinus(taip ji lengviau priderint prie bateliu ir rankinuku). Ir turi Imprinta (veikia tik su moterimis), kas 15 minuciu pasako komplimenta.

Ir ne taip kaip any other being, jis gali laukti tiek kiek reikia, kol jo Karmagė puošiasi ir ruošiasi kovai (gotta make that hair look fabulous, ya know).
magyar
Šiek tiek patyzinimo iš NQ36. Plastikiniai Khadoro bombardieriai, at last:



http://pressganger.blogspot.com/2011/05/bombardiers-privateer-press-news.html


P.S. Dar mizernas UNBOUND patyzinimas:

http://privateerpress.com/files/NQ/36/teaser04.pdf
Edited magyar 2011-05-10 06:27


blackfishas
gražūs šalmai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar


Įrašas iš Angel Giraldez tinklaraščio:
"There are 9 new minitures of Khador painted by me in this image.
I hope show it soon "

Na tai aišku, kad ten 3 bombardieriai ir kairiajame krašte ant pakylos aš matau kažkokį heavy support weapon team.


Grahg the Elfmuncher
magyar parašė:
Įrašas iš Angel Giraldez tinklaraščio:
"There are 9 new minitures of Khador painted by me in this image.
I hope show it soon "

Na tai aišku, kad ten 3 bombardieriai ir kairiajame krašte ant pakylos aš matau kažkokį heavy support weapon team.

Namatau aš jokio support team'o. O dėl naujų modelių tai yra konfirminta kad visi Man-O-War yra perleidžiami tai aš manau kad 9 modeliai yra 3 Bombardieriai, 3 Shocktrooperiai ir 3 Demo Corpsai.
Edited Grahg the Elfmuncher 2011-05-12 09:40
magyar
Hah, pasirodo te winter guard field gun'as. Net nežinojau, kad toks išleistas.


vytzka
Jis nera baisiai populiarus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas