Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
"Imperial Bond 2010" aptarimas
Imperial
Taigi kolkas lyg nusimato 35p , o gal pawyks ir 50 bet kazin.
Kolkas mano ideja yr tokia :
Naudojama Bond rules ish rulebook
Pasiwogiam summer rampage finishing moves ir uz kiekwiena move gauni +1 prie bond gawimo rollo ,bet tik tam kartui . PVZ :

1Ratas ,Siege ir jo Defender ishgyweno kowa ,meti 6+ ar jie susibondina. 2Ratas wel abu ishgywena bet defender uzmushe jack'a ,padaro finishing move ,taigi meti 4+ (5+ nes jau 2kovas ishgyweno ir +1 uz move)
3Ratas wel abu ishgyweno meti 4+

Tikiuos supratot ka noriu pasakyt.

Del scenariju ,tai jeigu nieko gudro neishmastysiu ,greiciausiai bus steamroller scenarijai )

Skelkit pasiulymus ,komentarus.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Looks good to me, šeip patiktų man asmeniškai Steamroller scenarijai.
Somefriik
hmm,nu sounds good,del 50pts tai kolkas neaishku nes kaikurie zhmones(including me) dar tiek neturi,visgi priklauso nuo to kada galvojama tai daryt
Imperial
Kiek egis sake shiais metais , tai wat del to ir greiciausiai bus 35p nes ne wisi turi ,nebent butu wisi nieko priesh proxus.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
uruk-hai
Gera minti.
Truputi priklauso nuo laiko, bet jeigu turime galimybe dalyvausime.
50 tsk nera problema.
magyar
Laikykimės 35 pts. Manau to pakanka. Gal kai kuriems ir ne bėda, tačiau kitiems reiks dar ir tuos 35 sukrapštyti. Be to, pirmam patikrinimui sueis 35, nes kol kas man baisoka, jog 50 pts armijoms vienos dienos formato gali nepakakti.


magyar
Nors iš kitos pusės pamasčiau, kodėl gi nepadarius more hardcore (ne laiko prasme :D) turnyro. Tai būtų gerai, kad čia pasiskelbtų tie žmonės kurie gali išstatyti Immoreno mūšio laukuose išstatyti 50 pts armijas.


vytzka
Laiko limitai bus?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Manau, šį kartą galėtume išbandyti kažkada Imperial siūlytą variantą. Ėjimas laiko limito neturi, tačiau eikvoja laiką iš bendro vienam žaidėjui skirto laiko pool'o.


WhiteDragon
magyar parašė:
Manau, šį kartą galėtume išbandyti kažkada Imperial siūlytą variantą. Ėjimas laiko limito neturi, tačiau eikvoja laiką iš bendro vienam žaidėjui skirto laiko pool'o.


As uz standartini laiko matavima.
magyar
Na man asmeniškai būtų įdomus toks alternatyvus variantas. Atsiranda papildomo planavimo erdvė.


WhiteDragon
Mano asmenine nuomone tai kad patyrusiu zaideju kovose shis laiko limitas nezhais jokios roles. Nes sutaupytas laikas zhaidimo pradzhioje bus isleidziamas lemtingam ejimui kuriame fokusas yra dėliojamas ilgiau nei steamrollerio turnas su pratesimu. Aisku po tokiu ejimu zaidimas dazniausiai baigiasi. Taigi mano nuomone geriausiai daryti arba be laiko limito arba su standartiniu SR laiko limitu.
magyar
Vadinasi, reikia apkarpyti bendrą laiko limitą. Gal ne iki HC lygio, bet netoli to :).


uruk-hai
Man asmeniskai geriausia butu bu laiko limito, tada truputi ramiau galima pazaisti. Bet ir ne priestarauciau jeigu butu su laiko limitu.

Noreciau 50 tsk turnyra isbandyti, bet greiciausia reikes absiriboti iki 35 tsk kad butu daugiau zmoniu.
WhiteDragon
magyar parašė:
Vadinasi, reikia apkarpyti bendrą laiko limitą. Gal ne iki HC lygio, bet netoli to :).


HC RULLLLLLZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Imperial
O gal dawai pabandom mano warianta (t.y. laikas pagal chess ) ,o td whine'inam?

50p c'mon guys ,kam truksta gali prox



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Imperial parašė:
O gal dawai pabandom mano warianta (t.y. laikas pagal chess ) ,o td whine'inam?

50p c'mon guys ,kam truksta gali prox



Aš sutinku su abiem šiais pasiūlymais, tebūnie toks VIP'inis turnyras. Tik tada skaičiuokim laiko pool'ą pagal taisykles artimas HC variantui. Juk reikia kažkokio spaudimo smegenims :D.


WhiteDragon
Imperial parašė:
O gal dawai pabandom mano warianta (t.y. laikas pagal chess ) ,o td whine'inam?

50p c'mon guys ,kam truksta gali prox


First of all niekas cia nezliumbia as tik pasiuliau savo varianta so chillinam ir sprendziam toliau ;]
uruk-hai
Imperial parašė:
O gal dawai pabandom mano warianta (t.y. laikas pagal chess ) ,o td whine'inam?

50p c'mon guys ,kam truksta gali prox


+1
dogma
Seip galima ir 50 tasku.. tik tada aprobojam proxy arba ne?