Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Head Breaker's Ball 2011 Paskelbtas
danis2005


Praėjo jau metai nuo Warmachine starto Lietuvoje, žaidėjai rinko savo armijas, pats laikas eskalacijai.

Jau galima preregistruotis!

Turnyro Formatas - Escalation:
Pirmas ratas bus lošiamas naudojant 25 taškų armijas.
Antrasis ratas bus lošiamas naudojant 35 taškų armijas.
Trečiasis ratas bus lošiamas naudojant 50 taškų armijas.
Kiekvienas žaidėjas pradės turnyrą su 25 taškų armija, tada, po pirmos kovos, prie jos pridės 10 taškų ir žais su 35 taškų armija. Atitinkamai daroma prieš trečią kovą, prie 35 taškų armijos pridedami papildomi 15 taškų ir sudaroma 50 taškų armija.
Army list'us galite pasidaryti prieš turnyrą, arba daryti turnyro metu, bet tie kurie darys turnyro metu turi pranašumą galėdami rinktis atitinkamus modelius, daugiau ar mažiau padedančius ateinančiame scenarijuje.
Deployment zonos yra standartinės, 10" nuo savo stalo krašto.

Laiko Formatas: Chess Clock - kiekvienas žaidėjas gaus atitinkamą savo asmeninio laiko dalį, per kurį galės daryti savo ėjimus. Jei iškyla ginčas ar problema dėl situacijos žaidime, galima stabdyti laikrodį iki problema bus išspresta. Jeigu kurio nors žaidėjo laikas pasibaigia - jis pralaimi.


Kada ir Kur? Sausio 15, Stalo žaidimų ir hobio centre Rikis.

Leidžiamos Warmachine ir Hordes armijos.

Dalyvio mokestis: NEMOKAMAS (0.00Lt)

Miniatiūrų leidimai/draudimai: No Proxies

Turnyre bus naudojamos nestandartiniai scenarijai:

Pirmasis Scenarijus - Information Gathering
Ant stalo padedami trys (3) counteriai, per 2" nuo centro linijos, per 8" vienas nuo kito. Norint paimti counterius, reikia turėti warrior modelį, su CMD didesniu nei 1 ir kainuojantį ne mažiau 1 taško, per 1" ar mažiau coliu nuo counterio. Modelis pabaigęs aktivacyja reikalingu atstumu nuo counterio, jį paima. Kiekvienas counteris duoda žaidėjui vieną (1) Scenarijaus Tašką, kuris padės išspręsti lygiasias ir nesklandumus. Taip pat žaidėjai, už kiekvieną counterį, gauna +1 prie ateinančios kovos metimo, aiškinantis kas pradės. Taškai pradedami rinkti nuo antro žaidėjo antro ėjimo.
Scenarijaus pagrindinė užduotis yra nugalėti priešo Warcaster'į/Warlock\ą.

Antrasis ir trečiasis scenarijai bus paskelbti turnyro metu.

Laiko grafikas:
11:00 - 11:30 - Pasiruošimas, laukiami žaidėjai
11:30 - 12:30 - Pirmas turas
12:30 - 12:45 - Pertraukėlė, pasiruošimas antram turui ir antro scenarijaus paskelbimas
12:45 - 14:15 - Antrasis turas
14:15 - 14:30 - Pertraukėlė, pasiruošimas trečiam turui ir trečio scenarijaus paskelbimas
14:30 - 16:30 - Trečiasis turas

Get ready to PLAY LIKE YOU GOT A PAIR!

Daugiau info bus paskelbta ateinančių dviejų savaičių bėgyje...

--PREregistruoti žaidėjai--
•magyar (Egidijus)
•Dogma (Ilja)
•vytzka (Vytautas)
•Marcus Siege (Martynas)
•Imperial (Šarūnas)
Edited danis2005 2011-01-14 10:51
magyar
Jamu. Dalyvausiu kaip atsarginis žaidėjas.


dogma
As irig bandau regestruotis.. bet dar su klaustuku, nes туяштфг kada bus paskutinis egzamenas. bet jei ka tai pasistengsiu ne praleisti tokio turnyro.
Batma
Noreciau pasitikslinti: siuo atveju zodis escalation naudojamas tam formatui kai pirmame rate pasidarai 25 pts armija, tuomet (nieko nenuimdamas) pridedi modeliu kad butu 35 pts, ir treciame rate dar pridedi modeliu kad butu 50 pts. Visa tai vykdant jokie modeliai nera salinami is armijos, ir casteris nera keiciamas. Am i right?
dogma
kaip as supratau, tai bus butent taip kaip tu ir parasei.
vytzka
Head Ball Breakers?

Registruojuosi. O info gathering nereikia kad solo bent 1 taska kainuotu standartiskai?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Batma parašė:
Noreciau pasitikslinti: siuo atveju zodis escalation naudojamas tam formatui kai pirmame rate pasidarai 25 pts armija, tuomet (nieko nenuimdamas) pridedi modeliu kad butu 35 pts, ir treciame rate dar pridedi modeliu kad butu 50 pts. Visa tai vykdant jokie modeliai nera salinami is armijos, ir casteris nera keiciamas. Am i right?


Viskas teisingai

vytzka parašė:
Head Ball Breakers?

Registruojuosi. O info gathering nereikia kad solo bent 1 taska kainuotu standartiskai?


Taip, pridėsiu info
Marcus Siege
Registruojosi;)
danis2005
UPDATED - įdėtos modelių taisyklės ir pakoreguotas pirmasis scenarijus.
Imperial
danis2005 parašė:
naudojami originalius warcaster'iai/warlock'ai (t.y. negaliu naudot Epic Asphyxious figurėlės kaip Prime Asphyxious ir atvirkščiai).


Excusy bet WTF ? Tikiuos cia nesusipratimas , ar myzimas kad Vlado negaleciau imt? Kam tada ishsipisinet per aplinkui, ban'inam mane ir wiskas.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Arba tu gali žaist su kitu Warcaster'iu.Arba gali nedalyvaut, niekas neverčia. Idėja ta, kad darau savo turnyrą ir darau savo taisykles, mažai trūko iki full painted armijos taisyklės, tik tada jau LABAI daug kas atkrenta (vieną dieną ir tokį padarysiu :D)
Imperial
Mhm, na argumentas kad mano turnyras mano taisykles ,tai gaidishkas..tu darai turnyra for the people,and they have a say in it(except me)
Panashu kad pagrindine ideja yr matyt kuo grazesni stala ir modelius,thats cool sutinku su tawim (neweltui nudaziau wirsh 50p).
Bet shitas tawo rule'as daro atwirkshciai. Jei neklystu ash wienintelis swapinu prime ir epic ,taigi su shituo rule ,tu man kinda werti imt Karchev (kuris stowi juodas undercouated kampe) ,kai tuo tarpu yr puikiai nudazytas Vlad.
Taigi gaunas taip kad shitas rule galioja tik man (tikrai neatsimenu kad dar kas swapinutu) ,tai jeigu nori to fuck me up (duot man disadvantage) keep it . Bet jei nori matyt grazias armijas ant stolo ,throw it away.

danis2005 parašė:
mažai trūko iki full painted armijos taisyklės, tik tada jau LABAI daug kas atkrenta (vieną dieną ir tokį padarysiu :D)

Super ,lauksiu jei ash pirmiau tokio nepadarysiu B) xexe
Edited Imperial 2011-01-09 22:08



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
dogma
Sharai, matyt as tave nuvilsiu, bet sitas rulsas buvo sugalvotas ne tik del taves bet ir del manes. Nes as kaip tik norejau naudoti prime Makeda kaip epic Makeda. bet po aptarimo danis uzdraude man toki varintas del to ir idejo sita taisykle, matyt ne tik as nukenciu nuo jos.. bet. man gal but lengviau nes jau turiu ir epic modeli..
tai sharas negalvok kad visi cia pries taves..
p.s. sutinku su Dani kad modeliai turi buti be proxy...
WhiteDragon
Suprantu galima kabinetis prie shuns/liuto ar manhunterio kadangi jie ne PP, bet kad swapinti casteriu butu negalima tai as nepritarciau, nes artimiausiu metu truputi konvertinsiu pMadraka ir jis atstos man eMadraka.
dogma
Manau reikia kada nors parasyti bendras tasykles del proxy ir swapintu modeliu. taip kad galima butu nauduoti visuose turnyrose..
ka jus apie tai galvoje? tokiu budu tiesiog sumazes neaiskumu.
danis2005
Ok, kadangi priverst visų žaist su modeliais tokiais kokie jie yra nepavyks, metu lauk tą taisyklę. One day, my evil dictatorship will reign supreme, and you will use the models as intended! xD
Ir klausimėlis: kada čia taip atsitiko, kad Strakhovas pasidarė nebe tournament capable casteris?
Imperial
Dogma parašė:
Manau reikia kada nors parasyti bendras tasykles del proxy ir swapintu modeliu. taip kad galima butu nauduoti visuose turnyrose..

Del proxy tai buna skirtyngai per turnyrus ,bet del swapinimo cia pirna kart ishkilo toks dalykas,dziugu kad jis buwo ishmestas.

Del Strakhov tai joa jis tier 1 ish Khadoro (kai kas sako the best) caster , bet kazkuo jis man nepatinka..tikious per laika prades patikt,kai meile ir Vladui ir Sorschai ishseks



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
Meilė toks dalykas, gali ir neišsekti
Imperial
To ir bijau

Kaip bus laiku,kaip steamroller ar chess maybe?

Beja PREregistruojuos.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Aš apie Chess Clock sistemą galvoju, patiko man ji aną kartą.