Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes IMPRESSEMENT: Headbreaker's Ball (kovo 19)
danis2005
Na ką gi, turnyras dar nesibaigė, bet jau turime laimėtoją. Šarui nereikėjo net banint Siege'o - jis jį nukovė mūšio lauke. Taigi, sveikinimai Imperialui :).
Galutiniai Rezultatai:
1. Šarūnas (Imperial) (Wins:3 SP:7)
2-3. Tomas/Rudolfas (Niblit Groinstabber/uruk-hai) (Wins:2 SP:5)
4. Martynas (Marcus Siege) (Wins:2 SP:2)
5-6. Vytautas/Šarūnas (vytzka/gremlinai) (Wins:1 SP:2)
7. Vytautas (Somefriik) (Wins:1 SP:1)
8. Rimantas (Batma) (Wins:0 SP:3)

Taškų sistema nepasiteisino - neišvengėm lygiūjų
Edited danis2005 2011-03-19 15:51
Somefriik
Oh welp. Vistiek, buvo fun. Ale ko visi bego nuo manes?Ar ash jau toks baisus? Bent Shae uzh tai buvo squished like a bug xD
danis2005
Nes Shae yra jaunas, jegų pilnas vyras. Pencininkai nelabai nori prieš golemus eit kovot. O siege'as, well....I dunno...
magyar
Jou, žvelgiant iš šono buvo puikus turnyras. Tikiuosi jis bus šlifuojamas ir taps tradicija. Didžiuliai padėkojimai Daniui už idėją ir išpildymą, ačiū visiems dalyviams ir sveikinimai nugalėtojui :).

Išsiskiriam neilgam, nes sklinda gandas, jog jau kitą savaitę sulauksime Vytauto aka vytzka organizuojamo turnyro su free entry ir priziniu fondu!


Batma
http://s8.photobucket.com/albums/a19/Krivis/PP/11-03-19/

P.S. Bah, pamirsau foam pasivo.. errr.. pasiskolinti is Danio ^_^
Imperial
26 photo ,kur wisi ziuri i Behemoth mano ,tai rozos awesome! xD ,wytzkos best aisq xD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Niu geras geras tas behemothas :).


uruk-hai
Sveikinu dalyvius ir nugaletoja su turnyra ir pergale. Smagu kad 8 zmones dalyvavo.
Didele aciu Danui uz organizavima. Formatas man labai patiko.

Maza mano asmenine nuomone apie scenario objectives. Pagal mano nuomone gaunasi nesubalansuoti rinkti tokios objectives kuri kiek imanoma greiciau turi pagrobti arba uzimti. Tada gaunasi kad tos zaidejus kuri turi puolimos strategija turi didele privaluma. Kitiems reikia judeti ne pagal taktine armijos galimybes, bet isvengti kad is karto zaidimo pralaimes. Su visa pasekme po to.;)
Bet tai mano asmenine nuomone. Man ypac tunnelfight labai patiko.