Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller Vilnius 2011 Spring
vytzka
Zodz pribrendo reikalas vel grizti prie auksciausio lygio competitiono Lietuvoj (pavadinkime tai taip). Kitaip tariant, Steamroller turnyras su visais pribumbasais.

Numatoma data: 2011 geguzes 28 (specialiai kad nesikirstu su Eurovizija ir anglu egzu)
Scenarijai: Steamroller 2011 pagal oficialia procedura (skirstant pagal grupes, t.y. kad nebutu panasiu is eiles). Bendras taisykles galite rasti http://privateerpress.com/organized-play/steamroller-tournaments
Dalyviu skaicius: 8+
Laiko limitai: standartiniai, t.y. 10 minuciu 35 taskams ir 12 minuciu 50 tasku.
Leidziamas (neprivalomas) antras armylistas, to paties factiono su skirtingu casteriu.
Proxy modeliu naudojimas neleidziamas. Konversijos turi buti patvirtintos organizatoriu.
Tasku skaicius: 50 arba 35 (TBD).

Dabar klausimas: kiek zmoniu gali ir nori zaisti 35 taskus bet negali ir/arba nenori 50. Atsizvelgiant i tai kad galima pasiskolinti modeliu (Danis manau suveiktu Cryxu arba Legiono, as galiu kazkiek Khadoro ir galbut Cygnaro, troliai ir retribution metosi parduotuveje, etc.). Noreciau isgirsti zmoniu nuomones apie tai. Apskritai be didelio vargo galima sutalpinti 3 50 tasku kovas i viena diena, o bent kiek pasistengus manau ir keturias. Man asmeniskai butu priimtiniau 50 bet laukiu jusu nuomoniu.

Taip pat jeigu kazkas labai nori dalyvauti bet labai netinka data tai sakykit kol dar yra laiko keisti.

Jeigu viskas tinka ir norite dalyvauti taip pat sakykite. Ir siaip komentarai visi cia.
Edited vytzka 2011-05-03 12:35
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Kas liecia mane pati tai as kol kas isgyvenu egzistencine krize ir nezinau ar as noriu dalyvauti ar tik teisejauti be to priklausys ir nuo to ar Egis gales buti ir priziureti tvarka. Tai kol kas neprisizadu kad butinai zaisiu, bet siaip gal ir butu gerai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Yeah, aš tikrai sukraučiau kam nors 50p listą (pasistengčiau į savo abudu panašius dėt modelius). Legiono turiu čiut daugiau nei 50, tai taip pat įmanoma.
Edited danis2005 2011-04-26 20:05
Somefriik
Hmmm, for some of us (me, ir gal netgi danis) egzai ta diena, tad nzn kaip che bus
vytzka
o 28?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
gremlinai
28 pracuzu egzas bet nemanau kad ji kasnors laiko , o del tasku tai man asmeniskai labiau priimtina butu 35, nes 50 dar nesurinkciau, ir data aisq 28 geguzes, nes 21 anglu valstybinis.
WhiteDragon
50 PC all the way, man atrodo Lietuvos WM/H komunitys pagaliau nusipelnė RIMTO steamrollerio. gremlinam galėčiau suveikti menotho jackų.
Imperial
50 me too



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Geguzes 28 tada planuojama data.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas