Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warcaster wheel
Batma
Gal kas girdejote apie toki turnyro formata kai atsinesi armija be casterio ir pries kiekviena fighta randominamas tavo armijos casteris (jei tau iskrito warcasteris o tu esi Hordes, tai tas warcasteris tampa warlocku: focus tampa fury, ir atvirksciai, su visom is to iseinanciom problemos)

Pasidare idomu kaip konstruojamos armijos tokiem turnyram? Daroma prielaida kad vidutiniskai casteriai turi 5-6 pointus ir daroma 40 pointu armija?
Niblit Groinstabber
Oki, tai kazkaip visi supportiniai kasteriai pradeda ... , nesvarbu ką veikt. Nes kažkaip neįsivaizduoju Nemo su Beastais. Ar kokio warloko su jackais.
magyar
O man kaip tik labai patinka sita ideja. No more combo arba random combo.


WhiteDragon
Man irgi kul, o dėl nemo atvejo tai visi Jack speluose tampa Beast ir jis supportina beastus
vytzka
Formatas siaip gana puikiai veikia praktikoje kiek teko skaityti. Paziuresiu kaip su tais jack pointais buna.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
nematau problemos kodėl jie negali virsti beast pointais
Niblit Groinstabber
Dėl Nemo, tai jis duoda fokusa, o tai kaip tai veiktu su Beastais? Nemazai kasteriu turiu abilkas, kurios taptu nebenaudojamos. Ar tipo warjackai tampa beastais ir atvirksciai, cia tuo atveju, kai pvz buna target friendly.
blackfishas
Batma parašė:
(jei tau iskrito warcasteris o tu esi Hordes, tai tas warcasteris tampa warlocku: focus tampa fury, ir atvirksciai, su visom is to iseinanciom problemos)


tad manau,kad ir abilkų aprašymuose įvyksta flipas.
Edited blackfishas 2011-05-04 13:20
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Niblit Groinstabber
oki, tada Repairas tampa Healu (greitas kvalifikascijos keitimas iš mechaniko į veterinarą ir pan )
Oki, o kaip veiktų Epic Nemo featas? (Atsiprasau kad su pensininku visus užknisu, bet su juo man iškilo daugiausia klausimų) Ir kaip jo sugebėjimas sukišt 5 fokuso i jacką mutuoja jam tampant warlocku?
Pati idėja gera, tik reikia atrinkt kasterius, nes spėju ne visi tinka.
Batma
Repair ir 5 focus gebejimai speju taptu nenaudojamais (visi warlockai ir taip gali healinti beastus).
WhiteDragon
Batma parašė:
Repair ir 5 focus gebejimai speju taptu nenaudojamais (visi warlockai ir taip gali healinti beastus).


Why so? Repairas gal ir ne bet overfurinti beasta +2 fury tikrai galima išrulinti