Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Battle Report: Black Templar vs Eldar 1000t
Drakar
+++Transmition+++

+++Inquisitorial Intercept+++
+++Battle Report – S19 0210-2007+++
+++Black Templar vs Eldar+++

Misija: Recon
Terainas: gerokai apgriuvęs užmiestis.
Išsidėstymas BT: kairys flangas Land Speeder Tornado; Venerable Dreadnought; 5 man Crusader Squad. Dešinys sparnas The Emperor's Champion; 9 man Crusader Squad; Rhino. Chaplain; 9 man Command Squad; drop pod
Išsidėstymas Eldarai: Kairys sparnas Dark Reapers. Dešinys sparnas 2 Vyper Jetbike; 5 Rangers;
10 Dire Avengers; 7 Striking Scorpions; Farseer.


T1 Eldarai: Reapers sušaudo 5 kryžiuočių grupę iki 2. Koncentruota ugnimi dešiniame sparne pavyksta numušti Rhino. Dire Avengers metasi link vidurį lauko stovinčio namo. Skorpionai su farseeru trauke pirmys dešiniu kraštu.
T1 BT: Drednautas, LST ir like du kryžiuočiai nukauna viena Reaperį.

T2 Eldar: Avengers uzima dalį centrinio pastato. Reaperiai nukauna du likusius kryžiuočius.
T2 BT: atvyksta pastiprinimas ir bendrai su EC būriu nukauna 5 Avengerius bei priverčia juos bėgti.

T3 Eldar: EC būrys intensyviai apšaudomas ir asaultinamas skorpionų su farseer bet pralaimi close combat bei atsitraukia.
T3 BT: Chaplano būrys numuša vieno iš vaiperių ginklą, EC būrys išžudo visus skorpionus close combat bet ir pačių lieka 5.

T4 Eldar: toliau mažina EC būrį.
T4 BT: Drednaunas numuša sveikąjį Vyper. EC būrys pribaigė likusius Avengerius bet patys lieka trise.

T5 Eldar: Rapers numuša LST.
T5 BT: Drednautas mažina Reperius iki 2.

T6 nieko reikšmingo.

Mūšis baigėsi lygiosiomis nes niekas nespėjo užimti priešininko zonos.

+++Log Ends+++
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
danis2005
Gana sausas, bet viskas labai aiskiai papasakota(bent mano akimis).Visai nebloga kova , nors pradzioj atrode kad BT grius negyvi
Saulius
Saunuolis
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition