Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
Turnyras 11 12 03 - Mad Dash to the Pumpkin Patch!
Paralius
Taigis po oficialaus Malifaux pristatymo rengiame pirmąjį turnyrą.



2011 m. gruodžio 3 d., šeštadienis, 12:00 val., Rikis.

20 taškų komandos, 3 žaidimo partijos su atsitiktinai ištrauktais oponentais, vienai partijai skiriama vidutiniškai 2 valandos, turnyro laimėtojas yra daugiausia VP surinkęs žaidėjas, fiksuotas pagrindinis scenarijus:

Stalo centre dedamas 6“ x 4“ moliūgų lauko terrainas, o jame - 10 moliūgų tokenų. Modelis, kurio bazė liečiasi su moliūgu, gali atlikti (1)Interact veiksmą, kad paimtų vieną moliūgą. Modelis gali nešti tik vieną moliūgą, nešdamas gali atlikti tik Walk veiksmą. Bet koks ne aktyvavimo metu išpravokuotas modelio judėjimas priverčia išmesti moliūgą iš rankų. Moliūgo išmetimas veiksmo taškų nekainuoja. Žaidimo tikslas – atnešti kuo daugiau moliūgų į savo deployment zoną.
4VP skiriami tam žaidėjui, kuris turi atnešęs daugiausia moliūgų savo zonoje gale žaidimo
2VP skiriami žaidėjui, jei jis turi atnešęs bent 1 moliūgą į savo deployment zoną
Special rule: Malifaux pasaulyje moliūgai valgo tave – kiekvieną ėjimą, pradedant antro ėjimo Start Closing faze, paskutinis žaidėjas, aktyvavęs modelį, verčia kortą – atverstas juodas jokeris ar korta nuo 1 iki 5 reiškia, kad visi molūgai atgyja ir įkanda tam, kuris juos neša – verčiamas nemodifikuotas 1/2/3 žalos flipas. Šios atakos nudaigotas modelis tampa Pumpkin Zombiu (taikomos Mindless Zombie taisyklės, išskyrus tai, kad jų negalima kontroliuoti, jiems netaikoma Last Rites savybė, jie nėra Corpse tokenai, bet užmušti generuoja Corpse tokeną).

Papildoma informacija:
- Vieno žaidimo metu galima surinkti max 8VP;
- VP gaunami už pagrindinį scenarijų, už papildomas strategijas, kurias atsitiktinai atsiverčia kiekvienas žaidėjas, už slaptas schemas, kurias slaptai išsirenka žaidėjas. Galima išsirinkti iki 2 slaptų schemų, už kiekvieną nepasirinkta schemą žaidėjas gauna po 1 papildomą Soul Stone prie savo turimų. Papildomos strategijos – iš Core sąrašo, schemų sąrašas taisyklių knygoje;
- Turnyro dieną – visiems Malifaux starteriams – 15% nuolaida;
- Turnyro auka 10 Lt, pirma vieta – 65% fondo, antra vieta – 35% fondo;
- Ketinantys dalyvauti registruojasi šioje temoje.
Edited Paralius 2011-11-02 12:23
blackfishas
preliminariai pasirašau.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Preliminariai, žinoma, ir aš.


null
Ir aš... tas sunkus žodis... preliminariai.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Niblit Groinstabber
Na aš irgi, aišku preliminariai
Praetor
Ir aš... preliminariai
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Imperial
Num tai preliminariai td ir as



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Praetor
Tiesa, gaila mažoka taškų, viso starter seto nepavyks paleisti į darbą
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
WhiteDragon
me in preliminariai, kaip ir kiti
dogma
Bandysiu ir as jau buti
Egoofy
Aš ir sudalyvausiu Gal pavyks pamatyti Lord Chompy Bits su moliūgu letenose

Beje, keli klausimai dėl pačių turnyro taisyklių:

1) ar insignificant modeliai gali nešti moliūgus? Bo dažniausiai jie nelabai ką gali nuveikt Schemes labui
2) ar moliūgnešio Walk stat išlieka originalus, ar būna kažkoks fiksuotas numeris visiems su moliūgu užantyje?
3) ir ar moliūgus bus galima perdavinėti kitiems?

Kažką dar buvau sugalvojęs, bet jau spėjau pamiršt, tad tiek
Paralius
Preliminarūs atsakymai būtų:

1. Ne, Insignificant negali nešt moliūgo
2. Walk statas toks, koks parasytas ant kortos - originalus. Plius kokių nors savybių boostas, jei toks yra
3. Moliūgą galima dropinti kaip free action, padėti jį taip, kad liestųsi su modelio baze, o kitas modelis gali jį paimti ir nešti toliau.

Moliūgų estafetė - gana tiesus kelias į pergalę. Kol priešininkas nepadaro geresnės estafetės išnešinėt moliūgų iš oponento deployment zonos...
Edited Paralius 2011-11-05 12:10
WhiteDragon
Dalivauti negalėsiu truputi apsirgau, taigi miniatiūrų klijavimui ir rulsų skaitymui jėgų nėra.
blackfishas
Miniatiuros suklijuotos. Viena netgi padazyta, bet.... kaip bebutu gaila esu beveik prikaltas prie lovos. Nedalyvausiu:| gero renginio visiems ir laaaabai lauksiu foto. Sekmes, psakant, kad korta eitu
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Status report:

Pirmą vietą, negailestingai susirinkęs maksimalų VP taškų skaičių, užėmė Tomas - didžiausi sveikinimai! Tik dviem taškais atsiliko Balys, užėmęs antrą vietą. Taip pat dideli sveikinimai, juo labiau, kad nuo paskutininės partijos pasiplovė ir vietoje savęs pastatė Imperial.

1 ratas:
Edgaras VS Balys - 2:8
Gedas VS Tomas - 3:8
Simas VS Nerijus - 0:8

2 ratas:
Gedas VS Balys - 4:6
Tomas VS Simas - 8:2
Nerijus VS Edgaras - 2:6

3 ratas:
Balys VS Simas - 8:8
Gedas VS Nerijus - 0:8
Tomas VS Edgaras - 8:0

VP statistika:
Tomas: 24
Balys: 22
Nerijus: 18
Simas: 10
Edgaras: 8
Gedas: 7

Dėkui dalyviams, laukite tęsinio po švenčių - kai kurie šneka, kad Malifaux miete su kalėdų seneliu nutiko kažkas tikrai negero...
magyar
Jou jou jou, regis, Malifaux Orgnized Play oficialiai startavo! Dėkojame už tai Gedui (velnionestasirpamestas) ir sveikiname laureatus - Tomą ir Balį. Gaila, kad ligos apšienavo dalyvių skaičių, tačiau tai buvo bandomasis renginys, kuris kaipo toks praėjo puikiai. Tikimės, jog visi apturėjo gerą laiką ir, turbūt, susitiksime neužilgo.

Nuotraukos - neužilgo.


null
Turnyras buvo visiška jėga. Ačiū Gedui, lauksim kito

Imperial - high five!
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Imperial
Null - High Five!

Kas jau kas bet kad pramiegosiu (literally) toki paciam swarbu rengini nesitikejau, dziugu kad galejau pagelbet ir gawau biski weiksmo. Cia kaip Viktorijos moka issikviest wiena kita,tai ir Balys mane mintim isikviete xD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Foto sukeltos:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.306632326024478.74574.155793634441682&type=3&saved#!/media/set/?set=a.306632326024478.74574.155793634441682&type=1