Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Wargames atsinaujino, bet...
WhiteDragon
Rašom rastas klaidas ir šiaip nusiskundimus. Bandysim kompromisintis.
danis2005
Šeip įdomu, negi negalima atkurti VIZUALINĖS senos temos? Dabar forumas atrodo kažkaip meh, savo "sielą" praradęs
WhiteDragon
Tiek morališkai tiek techniškai sena tema yra pasenusi [minimum 5 metų senumo ji], pokyčiai gasdina bet siūlau iškarto nesmerkti, o pagyventi ir pažiūrėti ar čia tikrai viskas taip blogai.
Paralius
Po postais matosi mygtukai su pliusu ir rodyklyte - nemeta langelio su pavadinimu, neaišku ką kuris daro
Paralius
Panašu, kad photobucketo paveiskliukus sumažina iki 300 pixelių pločio, imageshack - nesumažina ir uždeda slaiderį juos tasyti 300 picelių pločio lange.
WhiteDragon
Rodyklė atsako + nauja temą kuria. Reikės pamastyti. atsiminkit kad ne mes patys programinom šitą daigtą, o naudojamės nemokama turinio valdymo sistema.
null
O spalvų derinys čia jau galutinis, ar dar bus koreguojamas? Nes žiūriu ir jaučiu, kaip akys iš karto šaibom eina.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Batma
Na tie, kam režia akį galite persijungti į Gillete temą nustatymuose. Ten dominuoja pilkos spalvos. (O ir tema per visą ekrano plotį, kas man labiau patiko nei default temoje)

Edit: o šiaip jei yra norinčių padaryti dizainą puslapiui/forumui su visom suderintom ikonėlėm/mygtukai ir t.t. tai manau niekas nesupyks, tik turėkit noro ir laiko
Edited Batma 2011-11-23 13:48
WhiteDragon
Nu šiaip kolkas kaip ir galutinis kol niekas nepasiūlis kitos temos PHP Fusion 7 versijai.
AKu
dizaina padaryti galiu no problemo. tik kad uzprogramuot ar koki biesa tai tikrai nemokesiu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial
Green line isbandykit



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Vaider
Ech, senasis dizainas tikrai geresnis buvo, toks ale wargamish/fantasy.:) bet pagarba administratoriam už rūpinimasi puslapiu.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
vytzka
Nu pilka ir zalia tai spalvu kombinacija man tokia biski siaip sau. Bet bandysiu pakentet ir gal priprasiu

Report post funkcijos kaip suprantu vis dar nebus?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Stroganrog
EEEEEEEEEE?????/

kur senas puslapis?????? nieko neberandu ir nauju atsakymu nerodo............
Paralius
Jo, naujų žinučių nerodo. Bent jau su moliūginiu skinu. Ir pusiau veikia 'prisimink mane' f-ja kai prisijunginėju, bet čia turbūt todėl, kad updeitinat ką nors.
WhiteDragon
Naujus atsakymus and default skino lyg ir rodo, loginas streikuoja reiks pažiūrėt kas ir kaip.
Kronas
Ir vis tik su paveiksliukų įdėjimu, tai visiškas gaidys...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
WhiteDragon
Ta prasme?
Kronas
Tarkim šioje temoje:
http://wargames.lt/forum/viewthread.php?thread_id=263&rowstart=80
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
WhiteDragon
Deja šis prikolas priklauso nuo browserio pas mane Firefox, google chrome, rockmelt browseriai rodo kuo puikiausiai. Jokiu slaiderių ir tt.