Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Viskas, ko jūs norėjote paklausti apie WH40K, bet nedrįsote
Kewliukas
to Darius: siaip reikia bent kart perskaityt visas taisykles.

to svetimas vaikas: sita ten galima susikurti spec chara taciau jau tures buti chapterio succesoriai arba pacio chapterio marinai.
siaip jei paimsi dauguma SM s.charakteriu juos galima sukurti naudojant armory, ten tasku atzvilgiu +-15, kai kurie charai turi spec skilus kaip C. Shrike raven guards atrodo - infiltrate, scout, ... tokio nesukursi. nors naudodamas kaip suscesorius gali pavadint savo chara Genrol Zbigniev pvz, :).
siaip dazniausiai 1-2 skilus gali duoti savo charui.
Beggining Of The End
Drakar
Darkwind parašė:
Pala pala. Kur parashyta kad mixed armor rulsai negalioja invulnerable seivam?


protingu zmoniu paaiskinimai :

+Mixed Armour Guide+ By Von Richtofen

Von Richthofen�s comprehensive guide to the Mixed Armour rule
.....

paimta is : http://www.bolterandchainsword.com/index.php?showtopic=93911
Edited Drakar 2008-03-12 08:27
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Darius
nu kad visas taisykles perskaityt reikia tai zinau bet vistiek tikrai yra zmoniu kurie zaidzia warhammery neperskaite visu taisykliu man tikreikia zinot ka butinai perskaityt reikia kad suprastum kaip zaist (kas po ko eina ir t.t.) o poto gilintis dar labiau.
Svetimas Vaikas
THNX DEL TO SPECIAL CHARO!!! KAI SUMASTYSIU KA KURT TIKRAI TAU DAR PARASYSIU DEL KONSULTACIJOS!^_^
We are ready for war!
Necrontyr
Darius parašė:
nu kad visas taisykles perskaityt reikia tai zinau bet vistiek tikrai yra zmoniu kurie zaidzia warhammery neperskaite visu taisykliu man tikreikia zinot ka butinai perskaityt reikia kad suprastum kaip zaist (kas po ko eina ir t.t.) o poto gilintis dar labiau.


Bet kuriuo atveju geriau bent sykį viską perskaityt, taip pačiam bus kur kas geriau, nes nežinodamas taisyklių nežinosi ką ir kaip gali panaudoti savo naudai. O šiaip, su patyrusiu žaidėju žaisdamas, gali būt ir iš vis neskaitęs taisyklių.
Svetimas Vaikas
Zmones radau vel nelabai aisku dalyka tik sikart Imperial Guard Codex'e. Doctrina "GRENADIERS" leidzia paimti 0-3 stormtrooper squadus kaip troopsus, tai reiskia kad dar 3 kasrkin squadu kaip elites negaliu pasiimt?! Kasrkin=stormtrooper.
We are ready for war!
Kewliukas
to DRAKAR: gal nefloodinam kaip nors, o psl. xx parasom.

to DARIUS: taisyklu nezinojimas yra tavo silpnybe ir oponento pranasumas, nes jei tu nzn taisyklu oponetas gali manipuliuoti, taip pat kaip ir tu ali munipuliuoti taisyklemis kurias zinai. Pvz. paskutiniam turnyre zaidziau su necron armija su Deciver. Jo T 8 jokie ginklai S 4 ir maziau negali padaryti woundo. Antram rounde teko susikauti su necronu armija, na kadangi necron warrior S =4 tai negali woundint mano Decever, taciau oponentas nznojo, kad gaus weapons wounding on roll D6 of 6 regadless targets T, tai as irgi nesakau kad jis gali mano Deceveri woundinti :). Cia tik pvz. as visai pamirsau apie sia taisykle pats, nes 40K monstru su 8+ T nera daug.

To svetimas vaikas: gali paimtimti nuo 0 iki 3 Kasrkin squadu.
Beggining Of The End
Kewliukas
To Svetimas Vaikas: no problem as pats sukau galva 3 savaites kokia armija padaryt. B) dabar ramu.
Beggining Of The End
Darius
nu gerai perskaitysiu vissas taisykles tik va man gali but prastai atsimenant viska.Nes as toks man daznai buna kad perskaicius uzmirstu ka skaiciau tikriausiai teks taisykles kokius du kartus perskaityt.
Svetimas Vaikas
Zmones del tu kasrkinu dar, nes biski nesupratau, tai jei pasiimi grenadiers doctrina isviso gali turet 6 burius kasrkinu, 3 troopsuose ir 3 elituose ar as jau su pasauliu rysi praradau?:D
We are ready for war!
Drago_13
Svetimas Vaikas parašė:
Zmones del tu kasrkinu dar, nes biski nesupratau, tai jei pasiimi grenadiers doctrina isviso gali turet 6 burius kasrkinu, 3 troopsuose ir 3 elituose ar as jau su pasauliu rysi praradau?:D


Gali tureti is viso 6 burius.
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
Svetimas Vaikas
Thanx:D
We are ready for war!
vytzka
Darius parašė:
nu gerai perskaitysiu vissas taisykles tik va man gali but prastai atsimenant viska.Nes as toks man daznai buna kad perskaicius uzmirstu ka skaiciau tikriausiai teks taisykles kokius du kartus perskaityt.


Vien skaitymas nepades, is patirties sakau Pazaisk koki Combat Patrol kad ir pries save koki karta, is karto aiskiau bus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Darius
vytzka parašė:
Darius parašė:
nu gerai perskaitysiu vissas taisykles tik va man gali but prastai atsimenant viska.Nes as toks man daznai buna kad perskaicius uzmirstu ka skaiciau tikriausiai teks taisykles kokius du kartus perskaityt.


Vien skaitymas nepades, is patirties sakau Pazaisk koki Combat Patrol kad ir pries save koki karta, is karto aiskiau bus.


as ir galvojau kazka tokio padaryt.tokiais kaip pabandymais zaist is pradziu vaiksciojimas poto coveris saudymas ir t.t.
Nomad
Dažnai internete matau Imperial Guard sniperį atskirai, t.y. neprijungtą prie jokio dalinio. Tačiau Codex'e radau tik vieną vietą, kur gali būti sniperiai: Special Weapons Support Squad prie HQ, squade gali būti 6 nariai, iš jų iki 3 gali turėti snaiperinius šautuvus. Tikėjausi snaiperius būsiant prie elitų, bet ten jų nėra. Kažką praleidau?

Taip pat, prie snaiperinių ginklų aprašymo taisyklėse (tose mažose) net neužsimenama, kad tai yra pinning ginklas. Tik prie Pinning ginklų aprašymo radau tokį sakinį: „Sniper fire, barrages, etc., are the most common.“ Reikia suprasti, visi snaiperiniai ginklai yra pinning, ar turi būti atskirai kažkur nurodyta?

Ir paskutinis klausimas tam kartui. Codexe Imperial Armoure galima pasiimti shotguną. Tačiau nei ten, nei taisyklėse neradau, kuo jis ypatingas?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Nomad parašė:
Dažnai internete matau Imperial Guard sniperį atskirai, t.y. neprijungtą prie jokio dalinio. Tačiau Codex'e radau tik vieną vietą, kur gali būti sniperiai: Special Weapons Support Squad prie HQ, squade gali būti 6 nariai, iš jų iki 3 gali turėti snaiperinius šautuvus. Tikėjausi snaiperius būsiant prie elitų, bet ten jų nėra. Kažką praleidau?


Gal Gaunts Ghosts specialus characteriai? Buvo kazkuriam WD (ir GW website) taisykles jiems ir kaip suprantu ten ju daug snaiperiu buvo, bet siaip nesidomejau ir knygu neskaiciau.

Taip pat, prie snaiperinių ginklų aprašymo taisyklėse (tose mažose) net neužsimenama, kad tai yra pinning ginklas. Tik prie Pinning ginklų aprašymo radau tokį sakinį: „Sniper fire, barrages, etc., are the most common.“ Reikia suprasti, visi snaiperiniai ginklai yra pinning, ar turi būti atskirai kažkur nurodyta?

Nea, turi but nurodyta (Space Marines kodekse yra). Aisku, greiciausiai pagal logika turetu but ir IG, bet deja tokia jau sistema cia.

Ir paskutinis klausimas tam kartui. Codexe Imperial Armoure galima pasiimti shotguną. Tačiau nei ten, nei taisyklėse neradau, kuo jis ypatingas?


Reference sheete yra. Shotgunas pagal senas (current ) taisykles yra totalus absurdas - Str 3, AP -, Assault 2 12". Tiek kad galima ji saudyt pries charginant i close combata, bet kadangi su Imperial Guardais zaidi tai matyt naudos ne per daugiausiai. Naujuose kodeksuose - Dark Angels, Blood Angels - jis yra Str 4 o cia jau kur kas idomiau. Toks matyt bus ir naujam C:IG kai tik toks iseis. O kol kas nesivargink.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
Susiradau jau, kodėl pavieniai. Ten buvo Deathworld Veteran Catachan Snipers (gali būti būrys nuo 1 iki 3) arba įvairūs assassinai (iš Codex Assassins). Sorry kad paskubėjau su klausimais

Imperial Guard Codex'e apskritai neradau niekur aprašyto Sniper Riffle. Lentelėje nurodytas kaip Heavy 1* (*have additional special rules, see Rulebook or this Codex). IG Armoury'je nepaminėtas. :/ Dėkui už atsakymus anyway.
Edited Nomad 2008-03-11 20:11
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Darius
taigi pradejau skaitytitaisykles.pastaruoju metu tikekites daug klausimu is manes kai kuriuos jau spejau ir uzknisti.
Edited Darius 2008-03-13 16:27
Drakar
ar gali prie vieno burio buti prijungti daugiau nei vienas ic
butu malonu su pagrindimu
(neikur nerandu kad gali bet niekur nerandu kad negali)
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Necrontyr
Drakar parašė:
ar gali prie vieno burio buti prijungti daugiau nei vienas ic
butu malonu su pagrindimu
(neikur nerandu kad gali bet niekur nerandu kad negali)


Jei ic=indipendent character, tai tada toks dalykas įmanomas pas space marines. Codex'e 21p. parašyta.