Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Kuri SM chapteri rinkti?
vytzka
Na, kadangi 40k zaideju introdukciju threadas pastoviai uzsikemsa offtopiku, davai diskutuojam apie Space Marines skonio reikalus cia.

Man asmeniskai mazumele pradeda atsibosti gryni Daemonhunteriai todel turbut pradedu rinkti Imperial Fists chapterio 5 kompanija, kaip ir dera su traitais Suffer Not The Works of Heretics ir Death Before Dishonour.

Imperial Fists: all yellow, all the time
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
Nu man tai asmeniškai Iron Hands patinka ( "Flesh is weak!" ), bet kiek žinau jie armylisto nelabai turi...
Edited Grahg the Elfmuncher 2007-10-30 19:30
Kewliukas
As siulyciau kurti savo chapteri arba kopijuoti kazkuriuos aspektus o neprisiristi prie vieno pvz Imperial Fist chapterio nes praktiskai tuos traits galima pasirinkti is SP kodexo. taip pat galima pagal savo armija truputi manipuliuoti su traits.
Beggining Of The End
Necrontyr
Kadangi esu uzkietejes SM losejes, negaliu atsispirti pagundai cia neparases :).
Kol kas zaidziau tik uz codex astrates, kazkaip kiti "premade" chapteriai nepatinka. Darysiu savo, tik dar neapsisprendziau tiklsiai koki nukrypima nuo codex astrates pasitinkti, minimalu ar vidutiniska. Nelabai norisi major drawback'o. Paskutiniu metu mintys krypsta prie Honour your wargear ir Death before dishonour. Hehehe, kaip jum butu 6 heavy support choice'ai, is kuriu 3 infiltruoja ;)?

Beje, visai neseniai supratau, kaip negerai yra su SM special charais. Visi yra priskirti kuriam nors jau esamam chapteriui ir jei nori ji paimt turi naudot butent ta chapteri. Negalejo GW padaryt kokiu keliu, kurie galetu ateit i bet kuri chapteri??? O tai turi savo DIY chapteri ir negali su juo naudot jokio special charo :(.
vytzka
Kewliukas parašė:
As siulyciau kurti savo chapteri arba kopijuoti kazkuriuos aspektus o neprisiristi prie vieno pvz Imperial Fist chapterio nes praktiskai tuos traits galima pasirinkti is SP kodexo. taip pat galima pagal savo armija truputi manipuliuoti su traits.


Bet tada bus ne metal

IMHO kur kas kieciau yra ir daugiau respecto jeigu pasiimi oficialu chapteri ir laikaisi visu principu o ne issirenki traitus kurie tau naudingesni atrodo ir paskui jau chapteri galvoji.

Bet cia skonio reikalas, man labai fluffas patinka kitiems gal ne taip labai.

O del special characteriu cia aisku kad irgi ne siaip sugalvota o butent tam kad oficialius naudotu. Bent kokios naudos tada yra is to.
Edited vytzka 2007-10-25 12:34
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
Visada galima special characterius iš oficialių chapter'ių savo chapteryje naudoti, paprasčiausiai pervadink patį char'ą, unikalų wargearą ir kai kuriuos special rules, ir vualia! Savaime suprantama tu jam turėtum ir visą fluffą sukurti, šiaip galima tą pačia special rule daug įvairių būdų paaiškinti.
Man irgi labiau "oficialūs" cahpteriai patinka, bet ir "self made" chapteriai gali būti labai įdomūs, jeigu jiems normalus fluffas sukuriams, o ne "Nu jie yra <insert name of SM legion here> successors, jie turi daug pvz. devastatorių, ir dažo savo šarvus raudonai ir žaliai, ir... nu ir viskas...". Pavyzdžiui gana įdomus "savadarbis" chapteris yra kažkuriom Firebase numeryje (link), kas netingit pasiskatykit, idėjų prisivok..., tfu, pasisemkit:D
Edited Grahg the Elfmuncher 2007-10-25 16:38
vytzka
Vat su personazais (pavadinkime juos lietuviskiau) tai juos DIY chapteriuose naudot kaip ir galima bet velgi tokiuose kuriuos traitai ar kodeksas (jeigu toks yra) atitinka - DA kodeksas pvz sako kad gali zmones naudot Belialo klona ar ten Ravenwingo kazkoki ta kapitona (tingiu ieskot) ir atitinkamas visas taisykles - jeigu armija yra DA palikuonys ir naudoja DA kodeksa.

Aisku nors ir ne tournament legal bet jej, nu zinoma kad galima naudot ta specialu personaza jeigu varzovas nera visiskas asshole ir sutinka. As nepriestarauju kad pries mane zaidziant naudotu juos tokiu budu ar siaip kazkokie butu smulkus neatitikimai kuriuos varzovas gali remdamasis istorija ir fluffu paaiskinti kaip nors, o ne tik kad "As noriu naudot vienoj armijoj Lisanderi ir Shraika" (kas irgi yra suprantama motyvacija, tik aisku nusiteikimas zaidimui turi buti atitinkamas ir varzovas suzinoti tai is anksto).

Del chapteriu nu tai irgi, nieko nesakau, galima visada susikurt kazka ko nori bet kad tas fluffas butu normalus, o ne Chapter Of Honour Your Wargear And Scions Of Mars

Vnz rule 0: zaidziam tam kad abiems zaidejams butu smagu B) GW policija neateis i shopa ir nepasakys "ka jus cia dabar zaidziat is viso".

Tikekimes.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Man pilnai uztenka sukurtu chapteriu ir jiems modeliu yra prikurta, bei spec taisykliu. Bandziau ant popieriaus kurti savus chapterius, bet galiausiai priejau isvados, kad nieko idomesnio nesukursi, viskas jau sukurta, cia kai visai nupindesiu, gal ir pradesiu kazka galvoti, bet kadangi labiau ziuriu i turnyrus, tai man aktualiau tai kas oficialu.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Saulius parašė:
Bandziau ant popieriaus kurti savus chapterius, bet galiausiai priejau isvados, kad nieko idomesnio nesukursi, viskas jau sukurta, cia kai visai nupindesiu, gal ir pradesiu kazka galvoti, bet kadangi labiau ziuriu i turnyrus, tai man aktualiau tai kas oficialu.


Turi omenyje spec taisykles kazkokias ar tiesiog traitus? Traitais ka padarai tai viskas oficialu ir leidziama, tol kol neperrasineji vieno is tu 12 oficialiai aprasytu chapteriu (Ultramarines - pure SM codex, Blood Angels, Black Angels, Space Wolves, Black Templars - savi kodeksai, Imperial Fists, Iron Hands, White Scars, Salamanders, Raven Guard, Crimson Fists ir Blood Ravens kuriu negaliu pakesti - pagal traitus) ir nesisavini is ju charu.

Grynai idomumo delei galiu pamineti kad pirmojoje 40k redakcijoje, arba Rogue Trader, buvo irgi 12 isvardinta chapteriu - Blood Angels, Blooddrinkers, Crimson Fists, Dark Angels, Flesheaters, Fleshtearers, Iron Hands, Rainbow Warriors, Silver Skulls, Spacewolves, Ultramarines, Whitescars.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Velniai griebtu, kuo toliau tuo labiau vis patinka SM :P. Zaisti uz SM, reiskia zaisti uz visus ju chapterius, ne tik jau sukurtus, bet ir dar tiek kiek gali susikurti. Vat kokia lanksti SM armija.
Be to, manau GW idedamas traitu sistema i SM kodeksa norejo paskatinti individualiu ir originaliu SM chapteriu atsiradima. Butent man ir norisi originalaus ir individualaus chapterio, kuris pilnai atitiktu mano, ne tik asmenini skoni, bet ir zaidimo skoni. Ir sutinku, kad visi pasirinkimai pagristi fluffu, kitaip chapteris bus toks plokscias ir pilkas :).
Jo, o special charai is tikro skatina SM zaidejam buti lankstiems ir neapsiriboti tik vienu chapteriu. Bet is kitos puses, galima pagalvoti, kad cia GW biznio planas parduot kuo daugiau produkcijos, who knows...
O del DIY charu galiu pasakyti stai ka, SM kodekse aiskiai parasyta koki chara i kokia armija galima imti ir taskas. Daryti savo chara turbut butu didziausia nesamone. Kaip tu ji uzwargearinsi??? Kaip nustatysi tasku suma??? Juk taip galima pasidaryti super duper overpowered chara uz minimum tasku. Sitoj vietoj matau tik viena iseiti, abu priesininkai susitaria del charu kurimo taisykliu ir tasku skaiciaus ir pan. ir tik tada galima kazka galvoti, bet ir tai butu labai keblus reikalas.
Saulius
As pries charu kurima paciam, o visa kita prasom.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Necrontyr
Saulius parašė:
As pries charu kurima paciam, o visa kita prasom.


Paantrinu. Laikyciausi tos pacios nuomones.
Saulius
Ir kai sukursite kažką savo, būtinai papostinkite armijos aprašą, pažiūrėsime kaip pasisekė išsiskirti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Drakar
Necrontyr parašė:
... Daryti savo chara turbut butu didziausia nesamone. Kaip tu ji uzwargearinsi??? Kaip nustatysi tasku suma??? Juk taip galima pasidaryti super duper overpowered chara uz minimum tasku....


paskaiciuojam pvz:
kapitonas Lysanderis is imperijos kumscio 170pts
terminatos armor
dorn hand (super kujis)
skydas
purity sealai

visi masterio skilai
skilas teleport asaultas

pasidaryk pats herojus :
Master 75
terminator armor 25
tunder hamer 30
master crafted weapon 15
skydas 10
purity seal 5
visi masterio skilai
viso 160 pts.

taigi gavome savo super cheroju bet kokiam ordinui
skirtumas 10t pigiau ir neturi vieno skilo
uz tai mes jam galim ideti kitu mumstinkanciu navarotu ko lisanderiui neidesim

beto nera paribojimo kad ji galima naudoti nemaznesneje kaip 1500t armijoje

remdamasis pavyzdziu manau atsakiau kaip apginkluosi. kaip suskaiciuosi taskus ir kad niekaip nepadarysi overpoverintu nes taskai tam ir yra

tikiuosi tai pades apsispresti
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Drakar
Ordinas kuriam priklausau - Black Templars

jis pasirinktas del istorijos ir poziurio i gyvenima
manau tai vienintelis oficialus ordinas kuris organizuotas pagal senuju legionu principa. ju tikslas atkariaut visata imeratoriui kam ir buvo sukurti sie kariai. kad nugaleti mes turime nesti mirti i visus galaktikos uzkampius.

mano apsisprendima leme tai. o visa kita tai tik technika.
visi gali pasiekti tokius pacius taktinius manevrus gal tik budai skiresi

jei kursi savo - manau pradek nuo idejos kas jie kodei jie kur ju tikslai ir kokia ju istorija. is to issivystys visos tech detales ir smulkmenos. ir visada prisimink svarbiausia WH40k taisykle - have fun!
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Necrontyr
Drakar parašė:
paskaiciuojam pvz:
kapitonas Lysanderis is imperijos kumscio 170pts
terminatos armor
dorn hand (super kujis)
skydas
purity sealai

visi masterio skilai
skilas teleport asaultas

pasidaryk pats herojus :
Master 75
terminator armor 25
tunder hamer 30
master crafted weapon 15
skydas 10
purity seal 5
visi masterio skilai
viso 160 pts.

taigi gavome savo super cheroju bet kokiam ordinui
skirtumas 10t pigiau ir neturi vieno skilo
uz tai mes jam galim ideti kitu mumstinkanciu navarotu ko lisanderiui neidesim

beto nera paribojimo kad ji galima naudoti nemaznesneje kaip 1500t armijoje

remdamasis pavyzdziu manau atsakiau kaip apginkluosi. kaip suskaiciuosi taskus ir kad niekaip nepadarysi overpoverintu nes taskai tam ir yra

tikiuosi tai pades apsispresti


O neatrodo, kad sudarei eilini HQ? O kazkokiu special rules'u tokiam veikejui vis tiek neprikursi. O butent uniklaus special rules'ai ir daro special charus SPECIAL.
vytzka
Siaip jo. Lisanderis be Lysander Wing Assault tiesiog... captainas su Thunderhammeriu

Ka galima padaryti tokiu budu, tai bandyti atkurti kazkokius fluffo veikejus kurie niekada neturejo statsu arba tuos kurie buvo kazkurioj edicijoj bet nebera (kaip Crimson Fists Cortezas is 3ed).
Edited vytzka 2007-10-29 09:07
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drakar
siuo atveju mes prarandame sikila : "Teleport Assault"
bet negi jis toks vertingas?
paklauskim saves ar daznai mes turim daugiau nei viena terminatoriu buri kuri norim teleportuoti.
isloseme: galimybe "configuruoti", min armijos tasku limita, atliekamus taskus.

bet ka as noriu pasakyti jei turi noro kurti savo ordina
tai manau gali ir savo heroju sukurti. gal jis ir netures vieno ar kito skilo bet gali buti lygiai toks pat naudingas. ir daznai "sukonfiguruotas" pagal tavo zaidimo stiliu. (kalbant apie si pvz. as labai nemegstu "storm shield" nes is jo daugiau minusu nei naudos)
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
vytzka
Tu patikek kad naudoja ta skilla

Aisku kad randominei armijai nebus jis naudingas. Bet egzistuoja Lysander buildas (skautai kaip troops ir uz likusius pointus dafiga terminatoriu) kuris sita neblogai isnaudoja.
Edited vytzka 2007-10-29 13:37
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Drakar parašė:
siuo atveju mes prarandame sikila : "Teleport Assault"
bet negi jis toks vertingas?
paklauskim saves ar daznai mes turim daugiau nei viena terminatoriu buri kuri norim teleportuoti.
isloseme: galimybe "configuruoti", min armijos tasku limita, atliekamus taskus.

bet ka as noriu pasakyti jei turi noro kurti savo ordina
tai manau gali ir savo heroju sukurti. gal jis ir netures vieno ar kito skilo bet gali buti lygiai toks pat naudingas. ir daznai "sukonfiguruotas" pagal tavo zaidimo stiliu. (kalbant apie si pvz. as labai nemegstu "storm shield" nes is jo daugiau minusu nei naudos)


Na ir vel, kalba eina apie eilini HQ, kuris tik per fluffa gali buti super-duper herojus, o realiai is jo tiek pat naudos kaip ir is Master'io. Kalba eina apie SPECIAL charus su SPECIAL rules'ais.