Thread view
(Aptarimas) ETC turnyras 2012-05-13
AKu
Tai kaip ten kam sekesi?
Edited AKu 2013-11-24 09:10
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
na 2 dvorfai, beveik viskas tuo ir paskyta.
1 sakyciau labai daug nesekmingu metimu mano puseje, sproges trebuchetas, nesimestas look out, 2 buriai riteriu ir ne vienas nesugebejo pabegti nuo dworfu, nors jie meta 2d -1 as 3d, ir keli prarasti ejimai t.y. dworfai padare 4 berods as 3, ir mano visi pestininkai net nespejo prieiti iki kovos, tada galbut butu kitas rezultatas, taciau kaip tne bebutu didziausi sveikinimai Vytui tikrai sauniai patobulejes, puikiai sekesi saudyti, ir manevruoti:)
2 laurynui vidutiniskai krito sutingas, na sprogo truweris berods nuo misfire, handgunai pries riterius visai neblogai pasirode, 2 hordos warioru atrode labai baisiai, taciau neatlaike chargo is 4 buriu vienu metu, o kitas burys netiketai buvo suvalgytas damseles pasivertusios i drakona ir man at arms hordos, hameriams pakiso koja trumpos kojos ir lemiams charge i lankininkus nepasieke tikslo.. seip idomus musis. laurynas tobuleja, smagu:)
3 lovoje..
t.y. skoloje.
dekui.
ps bretonia be man at arms, vien riteriams tikrai labai sunku pries dworfus artimoje kovoje...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
1. kova pries Luxio beastmenus, nors pradzia buvo daug zadanti, bet orku puolimas strigo del animosity, 2 buriai orku stovejo ir kovesi tarpusavi ir taip ir nesugebejo ateiti iki musio, vienas kita bombordavom chariotais, vyko chaotiskos kovos, galiausiai orkai vos vos laimejo ant 1 tasko 11-9, Luxis mokosi ir tobuleja.

2. kova buvo su Pauliaus beastmenais... Beastmenai aisku rove iprieki, orkai lauke, kova buvo kruvina, skerdem vienas kita kaip tik isejo, magija buvo beatmenu pagalbininkas... deja praradau BSB ir orkai neislaike stuborno ant 9 ir todel buvo sukapoti kai bande begti... pralaimejo ant 6 ejimo, zaidimas buvo labai permainingas ir idomus. 5-15

3. Kova buvo pries Lord dwarfus... per visa savo zaidimu istorija to dar nebuvau mates.. 3 dwarfu pabuklai is 4 sprogo paciu pirmu ejimu praktiskai dwarfai liko be sutingo. Veliau sekme nuo manes truputi nusisuko, pasautas chariotas sukele panika ir nuo stalo pabego sviezutelis burys boar boyz'u. Zaidimas buvo fun, atsipalaidavus, neskaiciuojant milimetru, tikrai geras. Kova laimejo orkai, bet nestipriai, atrodo 12-8

Aciu Sauliui uz turnyra. gerai laika praleidau. Sveikinu Pauliu su pergale.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
1. kova su Pauliaus Beastmenais buvo gana sunki ir įdomi. Pagaliau Pauliui pavyko įveikti Ogrus, nors ir nedideliu skirtumu 13/7. Liamemas dalykas buvo tai, kad 6 ungorai iš salvės nušovė Sabertuską, kuris turėjo nukreipti Gorų hordos chargą nuo mano Irongutų su herojais būrio šono, kuris nugalėjas Minotaurus įsirėžė į šerną. Po to kai mano pagrindinis būrys su generolu-magu ir BSB buvo nugalėtas, nebuvo prasmės Ograms veltis į pagrindinius mūšius, beliko tik abiem pusėm susirinkti įmanomus taškų likučius nesiveliant į avantiūras. Maneateriai labai pasigedo pistoletų, būtų neblogai Beastmenų magus prašaudę. Mourfangai iš chargo prašlavė 24 Bestigorus su GW, po to dar kelis užvertė antroje fazėje prieš užsibaigdami. Leadbelcheriai nieko neprišaudė per visą tyrnyrą ir galima pasakyti, kad tai pats nevykusiausias būrys mano armijoje.
2. kova buvo prieš Luxio Beastmenus, vėl tiepatys tik rosteris kitoks. Čia Ograi gana drąsiai žengė į priekį, o Beastmenai savo ruožtu irgi norėjo suvaidinti didvyrius ir jau nuo pirmo ėjimo chargino viskuom kuom tik galėjo. Deje visi chargai pasibaigė Beastmenų mirtimi, nors du chariotai pataikę į Irongutų būrį sugebėjo nukalti 8 wundas. Beveik nieko neprarado Ograi, tik smulkmę, Sabertuskus 2, ir 1 Mourfangą. Rezultatas 20-0
3. kova neįvyko, nes Dargiris paliko mus ir man teko sukeisti žaidėjus taip, kad pats nežaiščiau, būčiau susitikęs su Vyto Dworfais. Bet teko pasitenkinti metimu 3d6+2 ir gauti visus 6 taškus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Double_Trouble
Tingejau vakar rasyt, tai sian pasipasakosiu
1 musis pries Sauliaus Ogrus. Viskas ejo pagal plana, isskyrus tai, kad Sauliaus Mournfangai per 1 ejima isrinko 23 mano bestigorus Nors veliau ir numire. Taip pat kaip Saulius minejo mano ungorai nusove jo sabretuska, kas sutrukde jam uzkirsti man kelia ir tie patys ungorai nuviliojo 2ju mournfangu buri uz musio lauko, taip isjungdami juos is zaidimo. Minotaurai pasiaukojo ir leido goru hordai ivaziuoti i sona jo pagrindiniam buriu su magu ir BSB, kas nuleme is esmes zaidima Dar nepamirskim, kad 5am ejime ironblasteris nusove mano maga po failed lookouto ir ward save'o, del ko tas skirtumas ir buvo tik 13-7
2 musis pries Mariaus orkus. Cia buvo smagu Goru horda buvo sutvarkyta troliu ir boys'u, nors ten galbut labiau i lygiasias turejo ta kova eit, bet taip jau gavos, kad gorai bego, mire bsb ir perspektyvos atrode nekokios Visgi kaip Marius minejo, po antro pralaimeto combato jo big uns'ai pramete savo 9 ld, bego, buvo pagauti, mano bestigorai ivaziavo i jo maga, isnese ji, ir po to per ta pati ejima dar kartu su chariotu isnese boar boysus, kas realiai per 6a ejima man atnese 800 tasku ir pergale 15-5, o ne lygiasias 10-10
3 kova su atskaluno high elfais. Is esmes cia pergale atnese ungor raideriu buriai ir razorgoras Ir galbut atskalunas per daug gynybiskai bande issidestyt pacioje pradzioje, ko paskui nepavyko suvaldyti taip kaip butu norejes Galutinis rezultatas 15-5 ir tvarkinga, grazi, uztikrinta pirma vieta pagaliau mano WH karjeroje
Marukas
Pauliau tu truputi suklydai, mano big'unsus iskapojo tavo minotaurai, o pralaimejau kai pabego mano paprasti orku boyz'ai su stuborn warboss'u


Beja per turnyra pastebejau, kad pas visus dar yra nemazai spragu tasykliu zinojime...

Overun visgi yra neprivalomas ir nereikia LD testo.

Pursuit ir overun yra privalomas tik frenzy buriams.

Stuborn buriai po musio gali reformuotis ant savo nemodifikuoto LD... (Lord'o hemereriai galejo atsisukti, nors nemanau, kad juos tai galejo isgelbeti )
Edited Marukas 2012-05-16 06:58
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Double_Trouble
Del overrun tu teisus Kazkaip vis zaisdavom, kad reik ld mest Pursuit yra privalomas jei neislaikai LD Reformos visada eina ant stubborn/steadfast ld, nebent yra uzchargintas is dvieju flanku
atskalunas
1 kova, laimėjau dice padedamas ir žaisdamas pagal kitas taisykles... Na bet pats viską pamiršinėjo Laurynas ir eidavo klausti, tik kad grįždavo su neteisingai suprastais atsakymais, tai nežinau... Vistiek sąžinė graužia.

2 kova, vėl prieš dwarfus, na bet šįkart sąžiningai ir stabiliai vyko. Spearelfai ir princas ant erelio sugebėjo gražiai apeit, kol likusi armija nukreipinėjo dėmesį. Tiesa, per visą žaidimą pavyko tik vieną spell išcastint(5+ ward ant mago būrio, nieko neišsaugojo), bet dwarfui ir kažkaip nebaisiai gerai šaudyt gavosi. 15-5 geras rezultatas, bendru susitarimu baigus prieš mano 6 turn.

3 kova, kaip ir rašė, labai jau galvojau esąs saugus už pelkės. Pats kaltas, nesigauna gunline iš 13 archerių ir 2 RBT padaryt.

Tai tiek.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]