Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB turnyras spalio 27d
Marukas
WHFB turnyras eskalacija "Let's Go Kill That Bastard!!!"

Vieta: Vilniaus D6
Data: 2012-10-27
Renkam po 10lt

Zaidziam 3 musius ( pirma kova 1600pts, antra 1900pts, trecia 2200pts)

1-Dawn atack
2-Pitched battle
3-Pitched battle, Let's Go Kill That Bastard!!! (taskai uz umusta lorda dvigubinasi)

1600 tasku armija yra pamatine, sekancios armijos sudaromos tik pridedant naujus burius. Buriai negali buti nei didinami nei mazinami, lordam ir herojam ginklu bei magisku daiktu, nei nuimti, nei prideti negalima.
Lordus, herojus, magus leidziama sodinti ant zirgu, drakonu, chariotu ir panasiai.
Armija sudaroma pagal 2200pts armijos procentus, Max 550pts. lordams, min 550pts. core ir taip toliau.

*Proxy 25% + vienas lordas/herojus, svarbu, kad bazes atitiktu.
Convertai galimi, tik kad aiskiai matytusi kas ten yra.
Unit filleriai leidziami

*Papildomi bonusai prie galinio rezultato :
Už armiją be proxy +2pt
Už pilnai nudažytą armiją +2pt
Už 50% nudažytą armiją +1pt
Už visą armiją su WYSIWYG (viskas atitinka t.y. kur turi būt su GW visi su GW, kur su hand weapon ir shield ten visi su hand weapon ir shield) +2pt
Už gražiausią figurele turnyre +1pt ir diplomas (balsuosime)


Registruotis jau galima, turnyra darom jei uzsiregistruos bent 6 zmones

Prizai bus tai ka surinksim + dar siek tiek, diplomai ir alaus
Turnyro tikslas pazaisti ir gerai praleisti laika su bendraminciais, o ne irodyti koks super BAD ASS taktikas esi


Narsuoliai:

1.Lord
2.Luixis
3.Lostangel
4.Atskalunas
5.Saulius
6.Probe
7.Lietuvis
8.Double trouble
9.Egis
0-Marukas
Edited Marukas 2012-10-25 14:42
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Lord
Karoliniškių barzdočiai jau galanda kirvius kalavijus aštrius
Dwarfs / Skaven
Luxis
Nors 200 ir menkas prieaugis, bet nelinčiuosiu. I'm in!
AKu
buriai nei didinami nei mazinami, smarkus smugis armijoms kurios ivairoves neturi. uz 200 pt sunku surast ka pridet apie buri net kalbos nera. Ogram ziauruma isvis.
procentuote pagal 2200 armija ziurisi?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Walgis parašė:

buriai nei didinami nei mazinami, smarkus smugis armijoms kurios ivairoves neturi. uz 200 pt sunku surast ka pridet apie buri net kalbos nera. Ogram ziauruma isvis.
procentuote pagal 2200 armija ziurisi?


Truputi pakeiciau taskus, prieaugis 300 jau sis tas, idomiau kai kazkas netelpa.

Taisykles nukosejau is Lenkijos turnyro, ten procentai buvo pagal pirma musi.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
mano ne vienas lordas netilps, nes jis kainuoja 500 tasku, o tai galima tik 2000pt
mazoka tasku... norejosi 2400 tokia grazia armija buvau pasidares.
blogai kad buriai nekinta, ir daiktu negalima paimt, labai apribojamas pasirinkimas realiai uz 200 nieko nenupirksi...
300 kiek geriau bet atliks kox 30 tasku ir nieko negalesi su jais padaryt, daiktu nenupirksi...
balsuociau kad buriu sudetis bent minimaliai galetu skirtis...
kaip ten bebutu bandau registruotis...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
lostangel parašė:

mano ne vienas lordas netilps, nes jis kainuoja 500 tasku, o tai galima tik 2000pt
mazoka tasku... norejosi 2400 tokia grazia armija buvau pasidares.
blogai kad buriai nekinta, ir daiktu negalima paimt, labai apribojamas pasirinkimas realiai uz 200 nieko nenupirksi...
300 kiek geriau bet atliks kox 30 tasku ir nieko negalesi su jais padaryt, daiktu nenupirksi...
balsuociau kad buriu sudetis bent minimaliai galetu skirtis...
kaip ten bebutu bandau registruotis...


Procentus galim paimti ir nuo 2200.

Kuo stipresnis ir galingesnis lordas, tuo daugiau tasku rizikuoji atiduoti oponentui per paskutinia kova.

2200 tasku, kad galetu zaisti ir tie kas neturi dideliu armiju, kad reiketu maziau proxinti ir panasiai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
300 - labai gerai, ir tai, kad neleidziama keisti buriu dydi - idomus momentas. Pazaisiu su kalkukiatorium, tada issakysiu pagrista nuomone.
lostangel
procentai pagal 2200 atrodo visai neblogai...
Edited lostangel 2012-09-29 18:38
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
Registruojuos kaip atsarginis variantas jei nelyginis dalyviu skaicius nes nezinau ar pavyks sudalyvaut
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
stepis
Bretonai taipogi mielai apsilankys kovoje.
WHFB beginner.
Bretonnia - a few points.


12 knights of Bretonnia against 6000 orks, goblins and skavens? Challenge accepted! True story guys.
Luxis
Taigi, pažaidžiau su taškais, ir dabar man tas sumanymas dėl 300 taškų escalation patinka dar daugiau. 1600 ir 2200 taškų armijos gaunasi, 1900 truputi neoptimali ir silpnoka (nedatraukia 25 taškus pagal visus reikalavimus). Bet mane tai vis vien nuo pralaimėjimų neišgelbės!

Vien dėl juoko pabandžiau suskaičiuoti savo armijos comp score pagal Švedų taisykles http://forum.sverok.se/download/file.php?id=3153. Gavosi "A friendly army". Fluff for the fluff gods!
Edited Luxis 2012-09-30 18:06
Marukas
Luxis parašė:

Taigi, pažaidžiau su taškais, ir dabar man tas sumanymas dėl 300 taškų escalation patinka dar daugiau. 1600 ir 2200 taškų armijos gaunasi, 1900 truputi neoptimali ir silpnoka (nedatraukia 25 taškus pagal visus reikalavimus). Bet mane tai vis vien nuo pralaimėjimų neišgelbės!

Vien dėl juoko pabandžiau suskaičiuoti savo armijos comp score pagal Švedų taisykles http://forum.sverok.se/download/file.php?id=3153. Gavosi "A friendly army". Fluff for the fluff gods!



Pats dar nebandziau deliotis armijos, bet man patiko eskalacijos ideja tuom kad listai gaunasi nestandartiniai, o tai idomu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
atskalunas
Man tas pat klausimas iškilo... Mauntas lordui skaitytūsi itemas? Čia taip for fun klausiu... Visai įdomu būtų užšokdint princą and kokio grifono karui bevykstant.
P.S. kolkas panašu, kad dalyvausiu.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Marukas
Sakykim mounta galima paimti, gal koki idomesni sutverima sutiksim musio lauke
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Bandyk mane užrašyti į turnyrą, Ograi jau išalko.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Saulius parašė:

Bandyk mane užrašyti į turnyrą, Ograi jau išalko.


Yes, that's the spirit!!!
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Probe
Norejau pasitikslinti:
1. Procentai nuo 2200. Ar tai reiskia, kad 1-ame etape, 1600 tasku armijai, as PRIVALAU core tureti uz 550 tasku, ar tinka legal 1600 listas? (t.y. lordai/heroes/rare nevirsija 400, bet ir core tinka min. 400?)
2. Ar grieztai ribojama +300 tasku etapui, ar ziurim i bendra tasku total? T.y., jei pavyko susidelioti pirmam etape 1595 taskus, tai ar antram etape as automatu galesiu tureti ne daugiau 1895 (+300 tasku papildymas), ar svarbu kad nevirsytu 1900? (+305 gausis papildymas)
3. Del magisku itemu herojams/lordams aisku. Ar galima kelti wizardu leveli etapuose? T.y. Lvl 3 ->lvl 4, arba lvl 1 i lvl 2? Labai patogus 35 tasku filleris gaunasi
Luxis
Taip, kažkaip neaiškiai su tuom "Armija sudaroma pagal 2200pts armijos procentus, Max 550pts. lordams, min 550pts. core ir taip toliau." Nes jeigu nuo pirmo mušio užsipildo "core", tai pridėti jau galima tik "special" ir "personažus".Gal visgi nuleisti ribojimus iki "Armija turi būti legalią atitinkamam taškų skaičiui kiekviename mūšyje" ir "Character mount skaitosi kaip unit"? Tada ir generolą ant drakono užsodinti galima, ir problemiškų klausimų mažėtų...

Mano požiuris būtu:
1 - tinka bet koks legalus listas iki 1600 taškų imtinai
2 - ne, ne griežtai, galima imti ir 1600 - 1700 - 2200, bet organizatoriai už tai neatsako!
3 - už vizų levelio... nežinau, tai nera "equipment per se", tai bučiau linkes sakyti kad taip, galima.
lostangel
jeigu taskai skaitosi pagal 2200 pt, ir uzpildai juos jau 1600 tai, nereiskia kad negali imti 1900 ar 2200 armijoje daugiau core buriu, juk core yra min 25 proc o max kiek nori.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady