Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Polish heat ETC 2013 aptarimas ir ispudziai.
Marukas
Nu ka... Smile ispudziai kuo geriausi, turnyras suorganizuotas tikrai labai gerai, organizatoriai idejo tikrai daug darbo ir pastangu. Nors ir pavargau, bet laika praleidau tikrai sauniai ir vaziuociau su malonumu i koki turnyra vel Smile

Kas liecia musius, tai galiu pasakyti tik tiek, kad vyrai i turnyra suvaziavo ne zaisti kareivukais, o varzytis... daugumos oponentu armijos stiprios ir gana grieztai sudetos ir su tokiais musu fun listais ten ateina tikrai sunkios dienos, tenka sugrizti i ruscia realybe... ir durniuoti kaip Lietuvoje ten jau nebesigauna Smile
Geriausiai is musu pasirode Egis, jis kazkur apie viduri pateko berods, o likusieji kazkur netoli galo Smile
Bet patirtis neikainuojama.

Pirma vieta turnyre uzeme lizardai. Kas idomiausia visi lenku zaidejai zaizdami su lizardais naudoja skinku burius su kroxigorais, aisku slanai ir net teradonai... jokiu saurusu, stegadonu ir panasaus meslo Smile

Antra vieta turnyre atiteko demonams, bet ka jie turejo tai nezinau su jais susidurti neteko.

Buvo labai daug vampyru zaideju, daug demonu, chaoso warrioru, bet buvo ir tomb kingu, bretonu ir wood elfu.. Apie bretonus placiau gales papasakoti Saulius... tas musys iejo i warhammerio fantasy pasaulio istorija Smile

As zaidziau pries dark elfus, chaos dwarfus, vampyrus, dwarfus, tomb kingus.

Pries dark elfus paskutini karta esu zaides dar rudolfo laikais tai beveik nieko apie juos nezinojau, ko pasekoje gavau i kaulus, mano armija buvo tiesiog susaudyta Smile

Chaos dwarfai matyti pirma karta gyvenime, bet buvo idomu su jais susidurti, na gavau kokius 8-10 direkt hitu is patranku.. tai tikrai skaudejo ir deja bet pralaimejau.

Vampyrai daug maz aisku, jo vampyras lordas zude mano armija kaip tik norejo ir nelabai turejau jam ka priespastatyti.

Dwrfai, na cia jau mano imperija galejo pasireksti ir musys buvo pavadintas "vejo nubloksti" dwarfai pralaimejo.

Tomb kingai, kadangi del Sauliaus kaltes retai zaidziu pries tomb kingus, tai mazai apie juos zinau. Jie nebuvo labai stiprus, praktiskai jau laiminejau musi, bet ant paskutinio ejimo padariau klaida kuri man kainavo pergale, ir oponentas laimejo 2 taskais Smile


Siaip viskas super WHFB is DA BEST Smile

Taigi ilgai lauktas turnyras praejo. pasidalinsiu keletu ispudziu.

Siaip pralaimejus gana greit pirma musi, turejau laiko pasivaikscioti po sale, pazioplineti i kitu zaideju armijas ir tt.
Tikrai daug lenku zaideju, labai kuribingai ziuri i warhammeri, galima buvo pamatyti daug konvertu, scrach buildu ir net paciu lipdytu modeliu pvz. morfangai buvo padaryti ant begemotu, o ironblasteris ant raganosio, o eiliniai ograi padaryti kaip popuasai ir tai atrode fantastiskai !!!
Kitas zmogus pats nusilipde afigienus mangler squigus, gal net geresnius nei GW
Po musio laukus vazinejo paciu zmoniu sumeistrauti steam tankai, war altoriai, pagaminti anvilai, buvo net visa scrach build demonu armija, kuri atrode tikrai neblogai, ir zaisdamas su tokiu oponentu nesijaustum nusiviles. I visa sita sutve puikia derejo Egio veislinis kuilis su milziniskai konkolais

Dideliuose buriuse matesi tikrai daug unit filleriu, ir galiu pasakyti kai kurie atrode puikiai ir puose armija, nors aisku buvo ir akmenuku
Pakalbejau su organizatoriais ir zaidejais, lenkijoje fantasi klesti, siuo metu tai daugiausiai zaideju turinti sistema, nors po 8ed isleidimo daug zaideju buvo pasitrauke, bet dabar daug zaideju gryzta ir ateina daug nauju. Zaideju amzius panasiai apie 30 nors buvo ir gerokai vyresniu, bet vienas buvo turbut kokiu 8m bet jam tevas padejo zaisti
Edited Marukas 2013-04-29 08:47
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Na jo patirtis neikainojama tai tikrai Smile
Fun listu nebebus tikrai Grin ar cia bus gerai tas ant lietuos rinkos ar ne tai neaisku, bet bus matyt Smile siektiek paskutinius metus atsipalaidavom ir pradejom zaist su sudais visokiais, reik pradet rimtai zaist Smile
Is mano puses gavau tikrai nepatogius match upus, o kur buvo palankus ir galvojau bus vieni vartai kazkas sugalvojo pasityciot ir ridenosi kaip nzn kas....

Gal kiek trumpai apie kiekviena musi:

1) pirmas musis pries chaos dwarfes. iskart bijau nes nifiga ju nezinau. pamatau rosteri ir akys ant kaktos! is kart mintys kuo jiem blt mano salamandros kliuna kai cia zverys tokie yra! 170pt "patrankele" flame templatas S5 D3 woundu.... aisku tokiu net dvi Grin ir tada du rocket louncheriai kazkokie kur T testa reik daryt su -2 jei feilini auto dead.... 100pt...
patys chaos dwarfai tokie pat kaip paprasti dwarfai tokia pat kaina tik special rulsu dar pora prideta.
Zodziu pradedam zaist ir pamatau kad priesininkas kiauras kaip retis. nzn ka daryt ir t.t. vienas is isimintiniausiau momentu kai bure metal loros spela ant skinku magic missile ir magas miscastino ir isnyko nuo stalo o teoriniu sansu skinkam padaryt zalos buvo 0 nes skinkai armoro neturi o magic misila woundint reik tokiu rolu koks armor save.
Bet aisku patrankos saude awsome ir taske ka netingejo. na bet siaip ne taip atsikases iki jo sugebejau duot kupron ir istraukiau mizerna pergale 11:9. manau jei priesininkas butu normalus ir butu normalei preoritetus deliojas butu 20:0 pries tokia armija.

2) DE siektiek baisu nes nezaides belekiek laiko pries juos. pamatau armi lista nieko baisaus CC armija tureciau patvarkyti. AS turiu du setus dice melinus ir raudonus jis irgi turi tokius pat melinus. sako tai kad nesusimaisytu naudojam tavo dice. zinau savo karcia patirti bet su tinku nenoriu pasirodyti sikna atvaziavusiua is lietuvos. ir ka... karma is a bitch. Dice pasiskirstymas jis ridena 5-6 as 1-2.... daryk ka nori. saudo is crosbowmenu. 5+ pataikyt. patako daugiau nei puse bicu.... woundint 6+ pataiko ~1/2.... stegadonas padvesta... tikedamasis kad jis su cc armija eis i prieki padariau didele klaida ir leciau slinkau i prieki ir sustatydamas stegus taip kaip reik. jis aisku nejo ir su tokiais dice dar viena stegadona nupiso. tada ivyko zaidimo persilauzimas. su IF isbure transmutation of kazkas metal loros best spell zodziu. ant 5+ mirsta saurusas. 39 saurusai. 22 mirsta. na o toliau pasakot turbut nereik. kita stega vel nusauna is stand and shoot... o jau saurusus suchargina kas netingi. combata prapisu ant vieno aisku begu mane gaudo
buriai ir visi butu pagave... nes ismeciau 3...

3) DWARFAI BLET..... zaidejas nemoka nei angliskai nei rusiskai tai tenka zaist su verteju. taisykliu pilnai nezino. zaidzia klasikini dwrfu warianta pavadinimu kampukas. Del tupu ETC taisykliu mano skinkai pasislepe uz tvoros kuri yra aukstesne uz juos t.y. nera LoS bet pagal juos tvora neuzdengia modeliu todel ju nematydamas jis juos mato. taip pat ir su patrankom pries jas stovi burys irpagal taisykles jis turetu matyt taska i kuri sauna bet jis jo nemato nes uzdengia burys ir afigenai auksta tvora, bet pagal juos jis ji mato.... aisku jokiu misfire nieko tasko i kaire i desine. Aciu nuffle pavyko isburti cometa tai ji pataske jo warmachinas ir to pasekoje priejas prie jo sugebejau mizernas lygiasias istraukti.

4) skavenai. na cia daug neissiplesiu pirmas turnas 3 dice plague burtas as su 5 dice fail nucastint nepamenu tiksliai bet berots T testa reik daryt tai numiro ~18 saurusu is 39. tada aisku dreded 13 IF ir numirsta dar ~13. nu ir viskas tuo pasakyta zaidimas over realiai. dar is patrankos nupisa stegadona. siektiek pasiskereciojau ten pries ji pora ziurku nuo terroro pabego ir gavau malku 19:1

5) paskutinis musis HE armija crap sutriuskinsiu belekaip neturi jis jokiu sansu pries mane ir t.t. Saurusai supanikuoja nuo vieno skinko to pasekoja chagas atsideda dar 2 turnam. tuo tarpu lankininkai smagiai isrenka viena stegadona o su dwelers below nukepa ~25 saurusus. pagaliau susiremem jegom CC nu galvoju viskas atpisiu dabar nes dar sansai normalus. bicas ridena 20 dice ant 4+ pataiko. 18 hit... saurusu nebelieka. Fronta laiko du lordai mano. 8 atakos i jo bsb 3+ pataikyt ten jau sviecias lavonas 2 pataiko... 1 su woundina ant 3+ ir jis ant 4+ issisaugo. na maniskiai su 1+ AS ir vienas su 5+ wardu kitas su 4+ wardu siaip ne taip isgyvena gave tik po viena wounda. kitas roundas. lygiai tas pats ivyksta. bsb nenukepu tasku negaunu ant 1 prapisau combata fail. begu gaudo ~4 bicai ismetu 5 jis pagauna game over....

Zodziu reiks galvot kazkoki magic rituala pries tokius turnyrus kad pasventint kauliukus kitam kartui Smile
Kas liecia zaidimu rulsus ir pakeitimus tai man vis delto geriausia yra be apribojimu jokiu. O jeigu jau zaisti su apribojimais tai manau tik ETC nes didziausi turnyrai pas musu kaimynus vyksta su ETC ir jie yra highly competetive. o for fun galima pazaisti ir taip susirinkus kiekviena sekmadieni. Cia mano tokia nuomone Smile

Kas liecia dazymo kokybe uzsienyje tai mum reikia sleptis toli toli toli krumuose Smile

Foto:
https://www.faceb...amp;type=1
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
smagu. pas mus lygi silpnas nes zaideju truksta. 10 - 12 geriausiu atveju, panasios armijos, pansus listai. tikrai stipriu zaideju, su gera taktika, gera armija tikrai ne daug. zodziu tobuleti sunkoka.
taciau norint galima
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
lostangel parašė:

smagu. pas mus lygi silpnas nes zaideju truksta. 10 - 12 geriausiu atveju, panasios armijos, pansus listai. tikrai stipriu zaideju, su gera taktika, gera armija tikrai ne daug. zodziu tobuleti sunkoka.
taciau norint galima


Tobuleti norint reikia vaziuoti i uzsieni cia mes verdam savo sultyse ir galiausiai pritaikom listus pries vienas kito nesamones, o tada pradeda atrodyti, kad neblogai losiam
Na nieko nepadarysi.. mes maza salis, nera is kur atsirasti zaidejams.. pas mus geriausiu atveju i turnyra atvaziuoja 12 zaideju, tai zaidzianciu yra gal 18-20, bet pastoviu zaideju tai koks 10...
Apskritai wargeimas lietuvoje yra apgailetina kaires rankos parodija nieko nenoriu izeisti, bet vyrai... yra tikrai prastai aisku reikia dziaugtis, kad galim susitikti sekmadieniais ir pazaisti vienas pries kita for fun. Bet reikia dazniau vaziuoti zaisti i uzsieni.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
atsiprašau už offtopiką. nesusilaikiau. [movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0[/movie]

o užsieniuose dalyvauti tikrai reikia. tačiau ne visi žmogai iš savo hobio nori daryti sportą.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
lostangel
sutinku pilnai, jeigu nera fun, nera ir prasmes losti.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Double_Trouble
Mano turnyro ispudziai Siaip priemimas buvo labai smagus ir grazus. Penktadieni nuvyke, islekem su organizatoriais i miesta, kur gerem biski alucio, grizom linksmesni nei tikejomes, ir kokia 4 valanda nuejom miegoti Kita diena 10 ryto pirmasis mus, buvo sunku, bet pradejom Mano pasirodymai:

1) vs Vampire Counts. Viskas prasidejo neblogai, nedariau jokiu klaidu, abu daug klausinejom apie vienas kito armijos sugebejimus, letai darem ejimus, nes bandem vienas kita isprovokuoti daryti klaidas. 2 ejimo pabaigoje teisejas pasake, kad liko 15 minuciu Tada ir pridirbau Obviously pradejom be proto skubet, mano Doombulius ir magas su bestigoru unitu pries jo crypt ghoulus ir vampyra lorda atejusi i combata. SIaip jo vampyro buildas buvo toks, kad be buffu mano doombuliu sunesiotu. Bet as ji stipriai susilpninau miasmom, ir kai tas pakviete i challenge, kazkodel vis tiek sumasciau, kad gausiu malku (per daug skubus sprendimas ir priemiau su magu, nes galvojau, kad kam doombuliui zut (nors butu laimejes po debuffu), taigi uzverstas magas ir bestigoru unitas. Doombulius liko kovot su jo crypt ghoulais, kurie praktiskai neturejo sansu jo suwoundint. taigi stovejom iki galo.
3 turne jo vampyras vienas ichargino i goru unita, atstovejau, nedaug truko, kad ir laimeciau del static resolution. Mano paskutine 3 turno dalis, minotaurai nori chargint jo vampyra i flanka, reikia ismest 3 ant 2d6, rollas 1+1, fail, GG Pralaimeta 4:16 (Dabar berasydamas prisiminiau, kad sitam musyje nuo prarastu nenusimesta 10% tasku kas turi buti su beastmanais, taigi butu 6:14.. lol.. I'm such an idiot..)

2) vs Orcs & Goblins (32 stalas, reiskias, mazdaug 64 vieta). Listas tikrai gan stiprus, savage orku horda, night goblinu anvilas ir troliu 10 ar 12 (situ turbut buciau neemes pats.) + 2 doomdiveriai, 2 rocklobberiai, 2 mangleriai (afigieni paties gaminti, gal bus foto) ir milijonas goblinu heroju Viskas ejosi neblogai, susprogo jo doomdiveris pirmam turne. ant manevro zaidem, galu gale issitaskem visa viens kito chaffa ir gavosi, kad mano doombulius turetu chargint jo savage orku gala sekqanciam turne, gorai prieki ir tureciau sunesioti viska. Magijos fazej panaudoju dispel scrolla, jam lieka 3 dice, man 5, jis meta su 3 hand of Gork, aisq ismeta irresistable, ir teleportuoja unita, kad pastatyt tiesiai pries mane, o doombulius negaletu net chargint jo Del laiko prasideda paskutine turno dalis (5turnas), uzcharginu tik su gorais, nudebuffinu stipriai, del savo stiprios magic fazes, sunesioju didziaja dali unito, jis meta ledershipa, reik 2 vienetu, bum, sedi 1+1 Tiesa, paskui pasake, kad turejo crown of command, taigi pasirodo butu ir 9 tike, bet mano initial reakcija buvo priceless, kai ismete Na 6 turno nebebuvo, taigi neuzverciau to unito galutinai ir galutinis rezutlatas, deja, tik 12:8 mano naudai.

3) vs Dwarfs (29 stalas, siek tiek pakilta). Taktika mano - pirmyyyyyyyn priesas padare viena klaida, kad su vienu unitu fleeino, pagavau, sutaupiau viena shooting faze, kurios jis nebegavo manes pasaudyt. Gorai ichargina jo hammererius, su buffais nubuffinu jo dwarfukus, vyras biski paluzes, prastai pasirinko dispel dice paskirstyma, gorai smugiuoja pirmi - 40 ataku su mindrazorium, rerollais to hit, taigi jo unitas is ~30 hamerreriu isnyksta su visu stubbornu ir t.t. net nesmugiaves atgal Toliau jau tik formalumai, bestigorai isnesa shooterius, warmachinos irgi sudorojamos. Laimeta 20:0.

4) vs Vampire Counts. (rekordas - 14 stalas, dziugu) Stiprus sikart grynai magija parematas listas. Siaip vel viskas eina ant manevro, magijos fazej ziauriai nekrenta kaulai, fail savo spellus, fails to dispel with 5 against 3 dice, opponentus kokius 5 kartus man siulo naudot savo dice, nes sako, your dice is cursed Anyway, stebuklu kol kas nepridare, susicharginau kaip norejau, isnesiau ghoulu unita, su doombuliui uzblokuoju crypt ghoulus, kurie teoriskai turi ziauriai maza sansa kazka padaryt ir turi po biski crumblint. magijos faze, jis ten naudoja kazkoki (cursed book berods?), gauna doom and darkness, uzburia ant doombuliaus, as ramus, vis tiek laimesiu combata ok, praleidziu. jis pasirodo gali su mortis engine saudyt i combata suvius (nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes), kurie privercia daryt ld tests su 3d6, no armoor saves GG doombull Vampyras su zombiais ichargina gorus, nudebuffintas jo unitas, vampyras ikala viena wounda mano BSB, damusa vienas vienintelis zombis ismetes 6+6, as fail armor save... Del sitos wound, byra jo unitas ir lieka vienas zombis + vampyras su vienu wound... Jei ne zombis ir jo super atakos, but laimeta stipriai, nes subyretu vampyras su visu unitu Anyway, pralaimeta 8:12.

5) vs deamons. (16 stalas, reiskias 31-32 vieta) Reikejo zaist ant point denial.. o roviausi i prieki, gavau chargu i gorus, atstovejau, kaulai nekrito atakuojant, is mazdaug 10 woundu prasileidzia po wardu 3. Tam paciam turne turejau isnest jo unituka beasts of nurgle su bestigorais ir eiti prisijungti padeti gorams, ikalu 15 woundu (beje maziau nei average), zmogus ismeta 13 saves ant 4+, perzvelgiu situacija, primetu, kad nebespesiu isgelbet goru, doombuliu nusove cannonas, bestigoru liks mazai.. NUsprendziu, kad del maks 1 tasko nebesiardysiu, laikas pailseti, spaudziu ranka. 0:20

Paskutinis musis ir mazi taskai uz dazyma, lemia, kad staigiai krentu i 67 vieta.. Sad.. O jei rimtai, tai smagi, gera patirtis, saunus varzovai, tikrai draugiskai, bet intensyviai ir itemptai suzaisti musiai, igauta patirties, suprasta, kad fun elementu imti i tokius turnyrus neverta, nes siaip is esmes, blogu zaideju tikrai pakankamai mazai ir tai tebuna point sinkas, kuri siaip butu galima daug naudingiau panaudoti Dabar lauksiu kitu turnyru
Marukas
Fun yra ir Lietuvoje, cia gali bile kaip zaisti ir kazkas gaunasi Bet jei nori varzytis su rimtais priesininkais tai reikia labiau pasistengti, o varzytis su rimtais priesininkais ir yra fun, nes ziureti kaip tavo armija maitoja tai nera fun Gaunasi kad viska sustatyti ant stalo uztrunka ilgiau nei nuimineti savo figureles
Iki sporto sitas hobis nedatraukia niekaip.

Dar aisku galima prideti, kad su dazymu pas mus irgi ne kazkas
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
Turiu pagirti Kauno chebrą už bendrą hype'ą whfb fronte. tikiuosi užkrėsite savo nuotaika ir pasakojimais dar daugiau žmonių

šiaip lenkai unikali tauta šio hobio atžvilgiu. ten nuo seno labai stiprios modeliavimo ir stalo žaidimų tradicijos. tuo metu kai lietuvoje iš mūsų juokdavosi, ten klestėjo klubai kurie populiarūs jaunimo (kuriam ne gėda pasakyti, kad jis žaidžia kareivėliais) tarpe iki šiol.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
Na as manau yra zmones kurie zaidzia siaip sau ir zmones kurie eina tam kad laimet. Ir jie du dazniausiai nesutars niekad. O bet taciau lietuva yra per maza kad siem dciem tipam issiskirt. Todel as (visi zino turbut kad as noriu laimet dazniausiai t.y. pajauciu fun laimedamas nes jauciu kad kazka pasiekiau) daznai sekmadieniais imu tiesiog kazkokius listus kur man patinka figuros ar fluf figuru ir t.t. ir jauciuos laimingas kai laimiu nes zinau kad su sudinu listu vistiek sugebejau laimet
Tai manau dabat pries zaidziant reiks tartis ar for fun armijos ar rimtos. Ir tie kas planuoja varyt i turnyrus reiks dazniau graint etc su paciais geriausiais unitais.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Siap jo... kazkodel kai Lietuvoje pasakai, kad renki miniatiuras ir dar su jom zaidi visokius zaidimus tai daznas zmogus pasiziuri kaip i suvaikejusi priekvaili, o kai dar paklausia kiek visa tai kainuoja.... tada dazniausiai pasiziuri su uzuojautos kupinu zvilgsniu ir pagalvoja kad esi debilas

Tarp kitko turnyre buvo net 1 mergina zaidzianti uz lizardus

Ir dar tarp kitko, ne tik Kaunas vaziavo i turnyra, Vilniaus fronta laike Egis su savo beastais ir didziakiausiu kuiliu
Edited Marukas 2013-04-29 12:30
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
blackfishas
apie vilnietį turnyre žinau. vienas. kaip ir mergina...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Jis ne vienas, sake turi zmona, bet i turnyra su alum vaziavo :troll:
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/