Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Dėl Island of Blood starterio pirkimo
pryka8
Laba diena. Noriu pirkti šį rinkinį, bet nerandu kur galėčiau jį gauti už gerą kainą. Gal jūs galėtumėte patarti?
Beje, man įdomu ar populiarus Warhammer 40k Lietuvoje?
Batma
Hmm.. pirma klausi dėl Island of Blood, po to klausi dėl wh40k.. čia kažkokia klaida, arba peršokai temą tiesiog?

Užsisakyti naują galima iš D6 arba Rikis parduotuvių. Jei norima gauti armijos pigiau, galima paieškoti turgaus skiltyje, ten gal dar kas nors prieš kokius porą metų įdėjo skelbimų ir iš tingėjimo nepardavė. Jei nepatinka nei vienas iš šitų variantų, galima ieškoti ebay ir siųsti iš užsienio.

Ir warhammer fantasy battles ir warhammer 40k yra žaidžiami. Populiarumo konkursų lyg ir niekas nerengė dar, tai nėra objektyvaus atsakymo į šitą klausimą.
AKu
Manau priklauso labiau nuo miesto kuriame planuoji zaisti Jeigu Vilniuje siulyciau 40k jei Kaune siulyciau warhammer fantasy battles
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
O geriausiai ir fantasy ir 40k
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
vilniuje irgi norint galima wh palost aisku sunkiau negu 40k....
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
pryka8
Aš esu iš Kauno, tai kaip suprantu 40k bus prastesnis pasirinkimas už fantasy
Marukas
pryka8 parašė:

Aš esu iš Kauno, tai kaip suprantu 40k bus prastesnis pasirinkimas už fantasy


Jei esi is Kauno tai gerai, nes turim nebloga kluba, gali ateiti pazaisti ir ismokti zaisti, Kaune be konkurencijos klesti fantasy, aktyviai zaidzianciu yra kokie 8 zmones, zaisti tikrai surasi su kuom. Fantasy gana sudetingas zaidimas, jam perprasti reikia laiko ir daug pralaimetu partiju tai geras zaidimas. Ir jei esi pilnametis, galesi vaziuoti i uzsienio turnyrus,o tai jau is tikruju idomu

Siuo metu prasiplete infinity (labai patogu kaip papildomas zaidimas, ar kai turi mazai laiko).

Jei nori gali rinkti ir wh40k, kolkas zaidzianciu nedaug kokie 4zmones, zaidziam retokai, bet ateiti gal bus daugiau zaidzianciu. klube yra pora zmoniu kurie vis dar galvoja pradei rinkti armijas, pats nesenai tik pradejau rinkti 40k orkus ir nesigailiu.

Siaip gali ateiti ir pabandyti pazaisti abu zaidimus, ir pasirinksi kuris tau labiau prie sirdies. Zaidziam klube ir daugiau zaidimu, galesi ir juos pabandyti jei bus noro.
Renkames sekmadieniais, dazniausiai rytais nuo 10,00val.
Edited Marukas 2013-07-23 10:11
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Cia siokia tokia statistika kas zaidziama Kaune ir kiek partiju buvo suzaista:

Warhammer Fantasy:45
Infinity:19
Warmachine/Hordes:14
Warhammer 40K:14
Dystopian Wars:9
Flames Of War:4
Firestorm Armanda:2
Battle Fleet Gothic:1

Jei tik yra noro kazka ismeginti, rasyk demo suorganizuosim
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Statistika galioja siems metams tik
Pries tai buvusieji 10 metu cia nesuskaiciuti.

Prieš perkant savo armiją, visgi siūlau ateiti ir sužaisti kelias partijas už skirtingas rases, mes tau paskolinsime iš savo turimų, kad maždaug pagautum esmę ir iš ko rasės žaidžia, nes yra keli stiliai armijų taktikų ir ne visiems visi jie yra priimtini.
Man nepatinka žaisti už Dworfus, Imperiją ir Scavenus, bet kitiems šios rasės yra super. Ir nepatinka man jos tikrai ne dėl išvaizdos.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Cia skaiciuojama kiek kokiu zaidimu yra suzaista klubo patalpose. Realus WHFB skaicius turetu minimum dvigubintis, nes zaidem ir Lenkijoje, ir Latvijoje, ir Vilniuje ir siaip pas Geda namie
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Guardas
Maciau vilniuj 249 lt vienam is hobbyshopu uz visa blood island starteri. Beto dazniausiai per puse perka susimete, as tai warhamerio kolkas rimtai nerenku tik is smalsumo kartais padazau, keleta turiu modeliu grynai savo malonumui. Siaip tai grazios figurkes tik brangios