Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Tank aces
Batma

Tank Aces yra Flames of War žaidimo kampanija su palaipsniui didėjančiom armijom. Armijų dydžiai bus 500, 700, 900 taškų.
Kampanijoje gali dalyvauti bet kuri Tank company iš visų legalių Late War knygų (taip pat gali dalyvauti US Tank destroyer company).
Pasirinktos company kampanijos metu keisti negalima. Jei pasirinkta company turi kelis variantus (skirtingi divisionai), reikia pasirinkti vieną iš jų ir juo žaisti visą kampanijos laikotarpį. Tarp mūšių armijos sudėtis gali keistis.
Stengiamės žaisti red vs blue, bet jei nėra atitinkamo oponento, taisyklės numato galimybę žaisti prieš savo pusės atstovą. Tokiu atveju metamas kauliukas ir daugiau išmetęs atstovauja savo pusę, mažiau - priešininkus.

Kampanijos metu kiekvienas dalyvis turės savo tank ace sheetą, kuriame žymėsis taškus ir abiličius.
Sužaidus žaidimą, prašom parašyti forume datą, teritoriją kurioje buvo žaista, uždirbti komanderių taškai ir kitą informaciją, susijusią su kampanijos buhalterija.

Atspausdintos taisyklės, campaign mapas, misijų tokenai ir tank ace sheetai kampanijos metu gulės Rikyje.

Kampanija bus vykdoma trim etapais. Preliminarios datos:
Turn 1: nuo 2013-11-18 iki 2013-12-22
Turn 2: nuo 2014-01-05 iki 2014-02-02
Turn 3: nuo 2014-02-03 iki 2014-03-02
Švenčių periodo metu tikėtina kad mūšiai nevyks, bet jei kas norės pažaisti, tai mūšiai skaitytis prie pirmo etapo rezultatų.

Kovo antrą savaitgalį (ar kažkur apie tą laikotarpį) sužaisim final multiplayer battle.
Edited Batma 2013-10-24 11:26
Gambler
Jamam šitą reikalą Būsiu su vokiečiais, gal net SS
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
Nu bandom vytzka su sovietais
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
Iškilo klausimas kaip dėl proxy. Konkrečiai dėl Ersatz Panther ir StuG, kuriuos vaizduotų paprasti StuG'ai ir Panther'os. Jei likę kompanijos dalyviai nieko prieš aš norėsiu vat taip proxinti
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
O galima būtų gauti ir online taisyklių versiją?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Karolis
persiunciau knyga tau i meila
vytzka
Galima man? vytzka@gmail.com
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Sir_Vicious
ne nu tai ir aš noriu gediaminas@gmail.com

Visiskas IP negerbimas cia vyksta
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Batma
Route: A
Win: Allies
Gambler ace exp: 1 (game)
Gambler ace kills: 2
Batma ace exp: 1(game) + 2(more tanks left) + 2(more tanks destroyed)

Sheetus ir atspausdintus tokenus padėjom spintutėje po knygomis. Atspausdintas taisykles buvau pametęs, bet atradau namie, tai prie progos užnešiu.
Karolis
Praieita savaite pabandem su Vycka suzaisti bandomaja partija pagal Tank ases taisykles. Iskilo toks klausimas:
Kadangi armiju listai nelabai adaptuoti tokioms mazoms sumoms tasku, tai gaunasi gan dideles zirkles armiju netolygum, pvz 5 taskais virsijus limita rusai iskart gali pasiimti vienu tanku daugiau, o noredami itilpti i 500 tau telpa tik uz 440 ir, kadangi nera jokios galimybes isleisti tuos 60 tasku (nes listas neleidzia) tai kaip tokiu atveju elgtis? Mano manymu butu tolygiau leisti tuos kelis taskus i virsu nei zymiai daugiau i apacia.

Taip pat iskilo klausimas kaip naudoti hen and chick taisykle nes ji seip iskaiciuota i tanku kaina, bet kai vazinejama ne platoonais o teamai tai neaisku ar ja reikia taikyti
Kronas
O nėra kitų listų ar kitų tankų, kurie pataiko arčiau 500 taškų ribos?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Taip bėda yra, nes tenka ilgokai ieškoti listo kuriame nuostolis būtų minimalus, bet paieškojus visada galima surasti. Bet arba mes laikomės ribų, arba prasideda begalinė diskusija kiek gi viršaus dar bus gerai (aš pvz sakau, kad 50). Todėl aš manau, kad ribos yra ir jų reikia laikytis. Taip kažkas praras dalį taškų, bet čia ne pėstininkai ir nėra galimybės tilpti idealiai.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
Hen and chicks mano supratimu galioja del -1 to hit nes ten parasyta visiems tai kaip ir nera problemu su tuo.

Del tasku virsaus sutinku su gambleriu, galima susirasti kazkoki lista kad tilptum arba pakentet viena rata kad paskui kitam butu geriau.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Pas mane listas už 430 taškų ir aš nesiparinu. Jei jau norisi laužyti taisykles, kad laimėti tokioje casual lygoje.. manyčiau jums reikia pagalbos.

Hen&chicks nieko nedaro, nes kiekvienas tankas yra pats sau vadas.
vytzka
Niekas nenori nieko lauzyt, Karolis del manes pasiule bet as sakau kad man pofig tai relax

Hen and Chicks
If a Platoon Command team moves in the Movement Step, all of the Tank and Transport teams in its platoon (Soviet company) must move as well.

If the Platoon Command team does not move, only Tank and Transport teams that started the Movement Step Out Of Command may move.

Any vehicle that moves adds +1 to the score required to hit when shooting with its main gun. This gives a cumulative penalty of +2 to ROF 1 weapons. Machine-guns and Flame-throwers do not suffer this penalty.


Paskutinis paragrafas galioja, kiti ne.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
null
Pamiršau prisiregistruoti. Britai. Gal kas galėtų ir man permesti taisykles? (balys(taškas)narbutas(sabaka)gmail(taškas)com)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Gambler
Route: A
Win: Axis
Vytzka ace exp: 1 (game)
Gambler ace exp: 1(game) + 2(more tanks left) + 2(more tanks destroyed)
Gambler ace kills: 2
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Gambler
Route: A
Win: Axis (Blue vs Blue)
Kronas ace exp: 1 (game) + 2 (more tanks standing)
Kronas ace kills: 2
Gambler ace exp: 1 (game) + 1 (Ace survived) + 2 (more tanks destroyed) + 3 (5 ace tank kills)
Gambler ace kills: 2
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
Route: B
Win: Allies (Blue vs Blue)
vytzka ace exp: 1 (game) + 1 (ace survived) + 2 (more tanks standing) + 2 (more tanks destroyed)
vytzka ace kills: 0
null ace exp: 1 (game)
null ace kills: 0
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Kadangi gana neblogai žaidžiasi, ir exp greitai renkasi. Jei kažkas nori, gali turėti daugiau nei vieną ace. Tik aišku pageidautina kad būtų vienoje pusėje (axis/allies).

Su šituo susijęs prašymas: rašant reportus rašykit tank ace vardus (skliausteliuose gali būti parašyta kieno čia jis yra). Ir jei gaunat skillą irašykit reporte kas per skillas.