Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Ziemos turyras 2013.12.15
Rytis
Man, kaip DA žaidėjui, tie special characters būtų labai vertingi Nemažai taktikos nuo jų priklauso. Be SC armija tampa mažiau universali.
WH40K Dark Angels
------------------------------
Ratliker
NA ok; jei tokie gaus pageidavimai - grazynam spec charus i turnyra.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Saulius
O čia šiaip šovė idėja šiame turnyre be Spec charų žaisti ar jau darosi mada juos baninti ir už tvoros?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma
Taigi parašė tau kad buvo toks pageidavimas iš žaidėjų. Ko čia putoji neįsigilinęs?
Rytis
Ratliker parašė:

NA ok; jei tokie gaus pageidavimai - grazynam spec charus i turnyra.


Thx
WH40K Dark Angels
------------------------------
Saulius
Batma, čia tu man apie putojimasi rašai?
Klausimas buvo paprastas, aš neskaičiau visos temos, bet jis dar pilnai ir neatsakytas, dėl užsienio madų.
Edited Saulius 2013-11-27 07:25
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Gobbitas
Saulius parašė:

O čia šiaip šovė idėja šiame turnyre be Spec charų žaisti ar jau darosi mada juos baninti ir už tvoros?

Neteko dar girdėti, kad kuriam didesniam turnyre jie būtų kažkaip ribojami. Tiesiog šiaip, buvo pamąstymas, kaip paįvairint galima turnyrus, tai gimė toks pasiūlymas.

Nors mano giliu įsitikinimu, tai paįvairinti geriau per spec. misijas arba FOC perstumdymą
X-Wing – Galactic Empire.
Vaider
Gobbitas parašė:
Nors mano giliu įsitikinimu, tai paįvairinti geriau per spec. misijas arba FOC perstumdymą


O kas su FOC negerai?
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Saulius
Dėkui Gobbitai, tik tiek ir norėjau.
Planuose turiu rinkti GK armiją su Koteaz personažu ir armiją statyti vien per jį, tai natūraliai sunerimau dėl spec charų bano turnyruose.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Ratliker
Ech, pasirode naujienos kad Tyranidu naujas codexas neiseis iki turnyro. :@

Vadinasi mega-siurprizu neus.

Beje, jei kaskas turi konkreciu pasiulimu del turnyro paidominimo, tai laukiam jusu ideju, kol dar nevelu.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Marukas
gal visai idomu butu escalation? pvz 1 musys 1250pts, 2 musys 1550pts, 3 musys 1750pts
Gal tada turnyras butu idomesnis, nes negaletum visko paimti ir truktu trumpiau.. paskutini karta vos spejau i autobusa
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Vaider
Manau escalation turnyre tikrai nereikia, bet kaip atskiras dalykas, šalia Lygos/Kampanijos, tai why not.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Sir_Vicious
Ahoy kolegos tam, kad vyktu musu turnyras reiketu pasukti smegenis ir susirasti pakankamai didele masina kita savaite nugabenti stalus is Rikio i Busi Trecias, tai jeigu kas uzantyje turite kokie universala ar minivana duokite ziniu cia
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Rytis
Deja, bet šį kartą nepavyks sudalyvauti turnyre Mokslai ir darbai prispaudė artėjant šventėms.

Sry.
WH40K Dark Angels
------------------------------
Marukas
Labai atsiprasau, bet man taip pat teks atsaukti savo dalyvavima turnyre.. :(Savaitgali Vaziuosiu i Ryga.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Ratliker
Demesio Demesio!!!
Turnyras pernesamas i RIKI.
Renkames ten 10.30.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Ratliker
Turnyras praejo, nepaisant dieliu casualiciu - nevisi kas norejo dalyvaut sugebejo atvykt.
Vietos:
1 Gobbit
2 Sir Vicious
3 Ratliker
4 Gvidas
5 PandaKanda
6 Vader

Galingi tie nauji eldarai - bet manau visai sutvarkomi. Moar lasscvannon devastatoriu uz Aegio; Ordance, meltadropu/zoantropu; :@

Cionais foto:
http://speedy.sh/4pQvf/Turniras-2013-12-15.rar
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Sveikinimai prizininkams Neteko man susidurt su Eldar'ais, bet ir taip gavau į kaulus Reiks susiiimt...
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Gobbitas
Dėkui turnyro organizatoriui ir visiems dalyviams – šaunus sekmadienis. Gaila tik, kad tiek dalyvių nubyrėjo dar prieš pradžią... Ir gaila, kad ir šįkart ponas Randomas neleido pakedenti kailiukų Space Wolfams – Vaider liko vienintelis žaidėjas, su kuriuo dar neteko susidurti akis į akį

Ratliker parašė:
Galingi tie nauji eldarai - bet manau visai sutvarkomi. Moar lasscvannon devastatoriu uz Aegio; Ordance, meltadropu/zoantropu;


Na, mano listas specialiai nebuvo daromas ultracompetitive, tai išvadas gal geriau daryti po mūšių su meh Serpentų+Wraithknightų kombu, hehehe
X-Wing – Galactic Empire.
Ratliker
Tai tave WAACu nieks ir nekaltina, Gobbitai, tesiog kaip naujas codexas tie eldarai galingi, na ir komplektas pas tave labai efektivus parinktas (kas yra mano manimu visiskai normalu turnyrui). Pas meh nebus nieko kokibiskai kito paliginus su tavim - the same dar labiau sukoncentruota.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]