Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Desperate measures - nauja LW knyga
Karolis
Battlefrontas isleido nauja LW knyga, apimancia paskutinius karo menesius. Trumpas rewiew:
http://www.wwpd.net/2013/11/desperate-measures-reviewed-and-spoiled.html?m=1

Jei kas rasit kur koki pdf - pasidalinkit:)
Gambler
Na jei jau pirataujam ir nenorim remti kūrėjų tai gal geriau eiti i easyarmy.com ir ten susimokėti pora $ ir iš esmės gauti visus listus iš knygos su visai patogiu interfeisu.

P.S. Kažkaip net flamesofwar.com nieko apie šitą knygą dar nėra.

P.S.S. Žlibas aš Yra knyga jų psl
Edited Gambler 2013-11-14 10:49
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
Uuuu, kiek meilės sovietams pastaruoju metu. Nice.

Ir vokiečių naujos taisyklės atrodo įdomios. Turėtų gan radikaliai pakeist žaidimo braižą.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Karolis
Paremti kurejus, sutinku, yra neblogai. Taip pat neblogai butu jei sitie kurejai pardavinetu elektronines knygas uz prieinama kaina (lietuviui sakykim kokie 50lt butu) ir jas butu galima gauti iskarto po isleidimo (o ne laukti menesi ar kelis kol popierine jos versija atkeliaus pastu) o elektronines versijas butu galima visada tureti su savim telefone ar planseteje, o ne pirkti dar viena knygu lentyna ir ja uzversti savo namus.
O easyarmy.com remiam, bet jie sitos knygos kariuomeniu dar neturi.
Gambler
Prieš tai "Blood, Guts and Glory", "Devil's Charge", "Nuts" ir "Market Garden" double book'as buvo visi skirti vakarų frontui. Rusai nieko negavo po Red Bear, tai pats laikas ir jiems pagaliau kažką išleisti. Bus įdomu pavartyti, kas beliko iš vokiečių
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Karolis
Turiu knyga, jei kam idomu, parasykit meilus i pm persiusiu
vytzka
Na, man patinka kaupti knygas (esu kolekcionierius-kaupikas), bet kol kas vis tiek dar jos nusipirkti neiseis (remiant Egi) o easyarmy neturi info tai nematau dideles skriaudos biski ir papiratauti.

edit: also, GLEEEEEEEE
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Nu ka, perziurejau ta Desperate Measures, is rusu puses bent jau. Siaip dauguma dalyku buvo is esmes isspoilinta WWPD. Variantu kai kuriose vietose gerokai maziau negu Red Bear (nebera 85mm heavy anti-aircraft T_T ) bet mano fearless T-34/85 bus daugiau pasirinkimo variantu su Hero brigada (be hen&chicks) arba nauju Tankovy Batalon (galima turet 3 companies o ne 2).

Butu smagu tureti visa pulka IS-2 obr. 1944 su 11 frontu, bet teks apsiriboti kol kas vienu unitu kaip supportu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas