Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - Vilnius Artpodgotovka 2014
Niblit Groinstabber
In.
magyar
OK, primenu, kad listams atsiusti liko mazdaug dvi dienos.


magyar
Liko mažiau nei 2 dienos.


magyar
Listai:
https://www.wetransfer.com/downloads/b86a935cd464c4541c171ab77aaf2bf220140313083251/948b1036de0e620cf554ea8a92b083ef20140313083251/b23a2c

Darome išimtį ir vis dar laukiame Sapanelo listo.


vytzka
Tomai, pas tave liste yra

Pioneeri Platoon(proxy)
4XRifle Teams Confident/Veteran 110pts
German Grenadier Platoon
4XRifle/MG+CMD Panzerfaust SMG 120pts

Cia tas pats slotas ir siaip taskai nesusideda (20 tasku per daug man gaunasi)
Edited vytzka 2014-03-13 08:54
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Niblit Groinstabber
Oki, per šiandien sutvarkysiu. Čia per easy-army žiūrėjai?
vytzka
Jo.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Pataisytas vienas listas. Imetu update'inta zip'a.


https://www.wetransfer.com/downloads/6a9e0cc182caad6c084a09cc82ac95ab20140313112957/47b92384626f2672fb8e280e3cfe1cc620140313112957/d8ebc4


Karolis
Labai smagu matyti, kad listai vis labiau keiciasi is, mano manymu, iki siol Lietuvoje buvusiu tank company dominavimo. Labai patiko Gamblerio pasirinkimas. Reiks ir man savo pestininkus is kareiviniu isvyti kada
vytzka
Man per daug pasirinkimo infantry listuose tai kol kas lieku prie tanku
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
Dėkui Rikiuyi už turnyrą. Smagiai pakariavau, o SS-Sturmbannführer Hans-Georg Sonnenstuhl tikrai įdomus warrioras ir smagiai dėlioja devastating template Sveikinu nugalėtojus.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Saulius
Galima sužinoti kaip išsidėstė pagal pergalės taškus žaidėjai?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Neblogas turnyras, sufailinau vietom bet patirtis nekenkia
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Karolis
Sveikinimai Tomui, su sekmingu suomiu debiutu!

Jo, sis turnyras, buvo tikrai, kaip Lietuvai, nemazas.

Nauja vieta man irgi paliko gera ispudi - nesitrini siknomis, bei, nors rusys, bet sviesos daugiau, nei "Busi trecias" pirmame aukste budavo.

Taip, pat pagyrimas, tiek Guardui, tiek Gunchik - nors pradejo zaisti gan neseniai, nemaza dalis (ar net visa - kiek maciau pas Guarda) armijos jau nuspalvota ir netgi visai graziai.

Vienas pastebejimas, del laiko pasibaigimo - dar kar karta perkaiciau turnyro taisykles ir ten parasysta:

Jeigu pasiekiamas 7 ėjimas ir žaidėjo asmeninio laiko limitas nebuvo išnaudotas, limitai panaikinami.

is to galima suprasti, kad laikas po 7 ejimo neskaiciuojamas(kaip as ir buvau suprates), bet gerai ziurim toliau.

Paskelbus apie mūšio pabaigą, žaidėjai turi iš karto baigti žaidimą. Nepateikus rezultato iš karto – abu žaidėjai praranda po 1 VP.


Taip pat sitame punkte yra sakoma (bent kiek as suprantu), kad pasibaigus bendram maco laikui, jei zaidimas nenutraukiamas prarandama po 1 VP. Ir is to galima spresti, kad zaidimas vistiek gali buti tesiamas, nes nebutu logiskka rasyti apie1 vp tasko atemima tokiu atveju jei zaidimas priverstinai stabdomas ir nera galimybes gauti sita nuobauda.

● Jeigu pasibaigus mūšiui laimėtojas nėra aiškus - abu žaidėjai laikomi pralaimėjusiais ir VP taškai jiems skaičiuojami kaip pralaimėjusiems


Si taisykle man taip pat atrode aiski, bet buvo taikoma savotiskai, nes pvz Egio ir Guardo kovoje po laiko pabaigos paskelbimo tikrai nebuvo taip, kad kazkas gali pasikeisti nemetant kauliuku, o tik sulaukus vieno zmogaus ejimo pabaigos, bet vistiek buvo metomi kauliukai ir tikimasi, gal netycia kas nors bus sunaikinta, net po antro deadloco, o manoir Gunchik partijos metu, kai priesininkas neturejo net visiskai teoriniu galimybiu kaip nors nepralaimeti po savo turno pabaigos, ir pergale jau buvo 100% iskart jam pabaigus ejima, nusprendziama, kad oponentas turi teise temti savo turna kiek nori ir pergale nera aiski.

Tad noretusi, kad butu laikomasi pries turnyra paskelbtu taisykliu. ir jos taikomos tolygiai visiems.

Taip pat vaziuojant atgal diskutavom su Ter ter del to, kad reiketu ivesti kokia nors taisykle del bendro maco laiko neskaiciavimo ar dar ka, tuo atveju jei oponentas kartais nezino elementariu taisykliu ir nenori tavim tiketi ir beveik kiekviena karta reikia klausti kazko kito ir laukti kol tas kazkas kitas tures laiko atsakyti ir taip tempiasi bendras maco laikas (net jei ir tuo metu isijungia savo asmenini laika).
magyar
Paskelbus apie mūšio pabaigą, žaidėjai turi iš karto baigti žaidimą. Nepateikus rezultato iš karto – abu žaidėjai praranda po 1 VP.


Taip pat sitame punkte yra sakoma (bent kiek as suprantu), kad pasibaigus bendram maco laikui, jei zaidimas nenutraukiamas prarandama po 1 VP. Ir is to galima spresti, kad zaidimas vistiek gali buti tesiamas, nes nebutu logiskka rasyti apie1 vp tasko atemima tokiu atveju jei zaidimas priverstinai stabdomas ir nera galimybes gauti sita nuobauda.


Ši taisyklė tiesiog skirta užsispyrusiems žaidėjams sutramdyti. Tai simbolinė nuobauda charakteriui ugdyti. Mūšis bus nutrauktas anyway. Tu gali sutikti su tuo ir priimti rezultatą tokį koks yra arba gali protestuoti, šakotis ir prarasti vieną tašką.


● Jeigu pasibaigus mūšiui laimėtojas nėra aiškus - abu žaidėjai laikomi pralaimėjusiais ir VP taškai jiems skaičiuojami kaip pralaimėjusiems


Si taisykle man taip pat atrode aiski, bet buvo taikoma savotiskai, nes pvz Egio ir Guardo kovoje po laiko pabaigos paskelbimo tikrai nebuvo taip, kad kazkas gali pasikeisti nemetant kauliuku, o tik sulaukus vieno zmogaus ejimo pabaigos, bet vistiek buvo metomi kauliukai ir tikimasi, gal netycia kas nors bus sunaikinta...


1 - Ten buvo mėtoma grynai iš sportinio intereso, nes jau buvo paskelbta jog abu žaidėjai pralaimėjo ir buvo buvo žiūrima kas būtų jeigu (klausimas buvo ar bus sunaikintas dar vienas platoon'as ar ne).
2 - Dėl tam tikrų neatidėliojamų darbinių priežasčių vėlavau į antros partijos pradžią keliomis minutėmis, taip kad nustatyto minučių limito mūšiui neviršijome bet kuriuo atveju.
3 - Be to, mano kaip atsarginio žaidėjo ir organizatoriaus statusas neleidžia man laimėti turnyrų, stengiuosi tik kaip galima daugiau prikakoti į uogienę kitiems žaidėjams.
Edited magyar 2014-03-17 08:37


Karolis
Supratau. Dekui uz paaiskinima. Cia seip neiko asmenisko
vytzka
Kokiu cia elementariu taisykliu nezinojo kas nors? Kas kam yra elementaru.

O siaip tai nusipirk coline rulete pagaliau, nes nifiga neina suprast nieko centimetrais ir netgi taisykle buvo.


Apskritai, reiktu visiems ateityje griezciau ziureti i movementa, kad nebutu vaziavimo i viena sona, tada apsigalvojimo ir vaziavimo i kita ir nifiga nebeina suprast kiek ten kas gali vaziuoti. Taip pat nelankstyti ruleciu, o matuoti tiesiomis linijomis (tarkim, pavaziuoji 6" tiesiai, pasisuki, vaziuoji dar 4", etc) nes per kampus pasidaro belenkokios paklaidos.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Iš tiesų, dėl važinėjimo pirmyn atgal tai čia visiška teisybė. Aš irgi, deja, kartais taip darau. Nuo kito turnyro, matyt, naudosim kažkieno pasiūlytą markerių sistemą. Preliminariom pozicijoms bus galima susidelioti markerius, tačiau jeigu jau padėjai tanką naujoj pozicijoj ir paėmei i rankas kitą, tuomet pirmojo jau nebus galima judinti.


Saulius
Tai kur rezultatai?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Sauliau nori pamatyti tasku ir tigru listuose skaiciu santyki?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas