Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - V-Day, gegužės 17 d.
TerTer
Saulius parašė:

Klausimas : observeris yra atskiras platoonas imamas už atskirus taškus?


Observeris ne papildomai perkamas, jis gaunamas su artilerijos sekcija. 1 sekcija 2patrankos +observeris, 2 sekcijos 4patrankos+2observeriai. Ir prie sito viso eina Staff team ir Command team. Apie ka kalba eina, kaip paskaiciuoti kiek vertas tas observeris, nes pvz atvejis 880pts nuzudyta, jei observeris vertas 10pts bent jau, tu sunaikinai 50%, jei vertas 9pts, nesurinkai 50%. Manau sita turejo omenyje Gambleris.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Kiek aš pamenu tai mano siūlymas buvo skirti procentinius taškus tik už pilnai sunaikintus platoonus, tai kam tada turi rūpėti kiek kainuoja observeris?
Vienintelis dalykas kuris šiek tiek yra paplaukęs tai kaip tiksliau įvardinti taškus už tokius atvejus kaip Dedovas ir kai iš kelių platoonų surenkamas atskiras būrys pėstininkų.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Nes observeris yra independent teamas, kuris perkamas kartu su platoonu bet operuoja atskirai. Ir artilerijos platoonas, is kurio jis yra, yra sunaikinamas ir uz ji gaunamas taskas net ir nieko nepadarant observeriui (ir observeris nepabega nuo to jeigu gyvas yra). Nebent tu nori dar prie visko ir tureti du skirtingus apibrezimus pilnai sunaikintam platoonui savo sistemoje (viena BF, viena savo).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Ne savo sistema, o mūsų. O vytzka teisingai pasakė, observeris nieko neįtakoja platoono sunaikinimui, reiškiasi jeigu jis ir lieka gyvas, tu vistiek gauni tašką už platoono sunaikinimą.
O mano siūlomas variantas nuo originalo skiriasi tik tuom, kad vietoje 6-1 diferencijos taškuose tarp pergalės ir pralaimėjimo yra 10-0, gaunamas papildomas taškas už sunaikintą 30% armijos arba 2 taškai už 50% ir viskas.

Šioje sistemoje yra keli pranašumai prieš originalą :
1. Didesnė diferencija, mažesnė tikimybė kad žaidėjai surinks po tiek pat taškų.
2. Taškai už 30% ir 50% sunaikintų platoonų laimėjusio armijoje - visiškai nekeičia principo, kad kažką reikia mažiau saugoti, bet duoda stimulą stengtis nukauti stipresnius oponento platoonus. Taip pat įveda daugiau reikšmių ir mažina tikimybę panašaus rezultato pas dalyvius. Taip pat teisingiau sudėlioja vertes už tavo pasiekimus mūšio lauke, kas bus smagiau pačiam, kai pajusi kad realiai tu gavai atpildą už tas prakeiktas tris Panteras iš vieno platoono, nors ir pralaimėjai.

Šioje sistemoje pralaimėti ir gauti maksimaliai 4 taškus neužtenka vien tik nukauti du pigius ir silpnus būrelius, reikia rimtai pasistengti, kai tuo tarpu dabartinė FoW sistema leidžia tuos 3 taškus gauti labai lengvai ir tu jautiesi šiek tiek nuskriaustas, kai ant kito stalo kolega kolega pralaimėjo ir gavo 3 taškus išnešęs vos 300pt oponento armijos, o tu išnešei pusę armijos, per plauką oponentui pavyko išpešti pergalę ir vistiek tie patys 3pt tau.
Edited Saulius 2014-05-20 06:03
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma
O kaip skaičiuoti jei tu laimėjai 10:0 ir nukalei Cariusą? 11:-1?
vytzka
Nu man jau atsibodo sita diskusija tai have fun su ja kas dar turit jegu
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
O ką gauni dabartinėje sistemoje Batma?

Vytzka, smagu, kad dalyvauji diskusijoje ir čia gan opi tema gavosi, nors ir netyčia.
Edited Saulius 2014-05-20 06:31
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma
Nesvarbu, aš kaip ir vytzka nusiplaunu rankas nuo šitos diskusijos.
Gambler
Jei prarandi warriorą su Hero of the Fatherland taisykle (Cariusą arba Wittmanną) tai mūšio gale prarandi 1 WP, o oponentas gauna 1WP. Gali laimėti mūšį, bet gauti 3 taškus, o oponentas 4. Tavo sistemos atveju galimas atvejis su -1 tašku.
Bet kuriuo atveju - good luck building a better mouse trap.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Saulius
O tai kaip būtų standartinėje sistemoje ? 7:0 ?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Saulius
Kolei kas iš turnyro dalyvių diskusijoje 3 dalyviai už pakeitimus ir trys prieš, o kiti nieko konkretaus.
Dar pastebėjimas :
10-0 sistemoje visos vietos gerai nusistatė apart dviejų paskutinių kur po 3 taškus ir 0 pergalių surinko vaikinai ir ten reikėjo SoS varianto, kad nustatyti kas iš jų 9-as.
Standartinė skaičiuoklė rezultato davė tris vienodus 1-3ios vietos rezultatus, iš kurių reikėjo pagalbos kiek kas turi pergalių, ir po to dar SoS tarp turinčių po dvi pergales. Taip pat tryse surinko po 10pt ir po vieną pergalę. tai ten irgi tik SoS pagalba buvo nustatyta vieta.

Skaičiai kalba už save.
Edited Saulius 2014-05-20 07:56
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Kurie cia tie 3 uz?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
O prizų nebus?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Prizai bus istraukti rytoj vakare


Saulius
Jiega, bus paskata prisidėti ir užsisakyti 15cm artileriją.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma

Nu ištraukė egis prizus, šiek tiek reikės suderėti kitą kartą dėl detalių, nes šiek tiek sušlubavo, anyway:

Prizas Sauliui už 1 vietą 20lt
Random prizas Sauliui 20lt
Random prizas vytzkai 20lt
Random prizas Batmai 20lt
Random prizas Niblit 20lt
vytzka
0____o

Nu tarkim.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Reiškias 40Lt bendroje sumoje turiu?
Už juos reikia užsisakyti produkcijos iš Rikio ar galima atsiimti grynais?
Kiek man kainuotų FoW 15cm artilerijos rinkinys GBX56 berods?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
magyar
Galima uzsisakyti produkcijos. Kaina parasysiu i PM.