Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
40k 7ed?
Panda
tik nereiks sakyti kad Adamantine Lance su savo d weapons, kurie yra skirti apokalipsem, gali but ideti i unbound listus, nes gi isejas codex, va kur yra nesamone apie unbound listus. o kadangi Imperial Knight neturi HQ jie negali buti zaidzemi be unbound aisku viska suvarkytu melta dropas bet kaip sakoma juo nelabai galima pasitiketi nes dabar meltos nera tas geras patikimas dalykas kas buvo pries tai.
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
vytzka
[color=Blue]Apie moderavima gali sukurti tema kur nors labiau tinkamoje forumo skiltyje ir ten whininti kiek sirdis geidzia (arba kol visiems atsibos). As pasakiau tau ka norejau pasakyti, up to you ar sugebesi pasinaudoti tuo ar ne.[/color]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
disterminator
vytzka parašė:

disterminator parašė:
P.S. Del tavo pasakymo Nomad, tai arba nori pasirodyti labai kietas pries vaikus, arba IQ truksta, kad suprastum.


[color=Blue]Gal galima apsieiti be tokio stiliaus komentaru?[/color]

edit:

[color=Blue]Tiksliau, pasakysiu griezciau (pasitikrines siek tiek postu istorija). Tavo, disterminatoriau, sitas postinimo stilius man jau gerokai pradeda atsibosti. Rekomenduoju arba ismokti ramiau ir pagarbiau reiksti mintis, arba pradeti ieskotis kito forumo. Cia tau ne mokyklos klase ir ne vaiku darzelis.[/color]


+ nepatinka postinimo stilius kai varau apie IQ neva stygiu ir panasiai. O i mano emocijas neatsiszvelgiama? PAts moderatorius raso: 'ne vaiku darzelis, ne mokykla' , 'jeigu pradetum postinti kaip suauges zmogus' ir pan. Moderatorius stumia viesai prie visu ir pats zemina kita zmogu. GL, GL! + 100 "Garbes" tasku
disterminator
vytzka parašė:

[color=Blue]Apie moderavima gali sukurti tema kur nors labiau tinkamoje forumo skiltyje ir ten whininti kiek sirdis geidzia (arba kol visiems atsibos). As pasakiau tau ka norejau pasakyti, up to you ar sugebesi pasinaudoti tuo ar ne.[/color]


Loool, whyninti, seriously?.. Cia jau ir aklam butu aisku, kad su moderavimu sitas forumas turi RIMTU problemu. Cia jau ne tik whyninti reikia, o daryti rimtas isvadas. PEACE

EDIT

Kodel nori nustumti sita tema toliau nuo viesumos? As pasirinkau sia tema, nes kaip bebutu keista, daugiausiai zmoniu, tai yra vos ne visas forumas lankosi WH40k temose, kas del turnyru ir del to kad zaidzia, kas del to kad PATROLINTU. Issirinkau sita tema, kad visi pastebetu ir gal ne tai, kad parasytu, kazka cia mane palaikytu, bet tiesiog bent sau pagalvotu apie bullsh*to lygi siame forume. Man to uzteks.
Edited disterminator 2014-07-17 07:29
Gambler
Pakolkas pastarieji tavo postai niekaip nepademonstravo tavo subrendimo. nei stilius nei didziosios raides nei boldai.

P.S. visada galima pasekti Benderio pavyzdziu
Edited Gambler 2014-07-17 07:29
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Panda
lel
Edited Panda 2014-07-17 07:32
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
disterminator
Gambler parašė:

Pakolkas pastarieji tavo postai niekaip nepademonstravo tavo subrendimo. nei stilius nei didziosios raides nei boldai.

P.S. visada galima pasekti Benderio pavyzdziu


Lol, prisikabino prie gramatikos dabar :D. Parasiau 10+ postu ir 1000+ zodziu per pastarasias ~45 minutes. NEturejau laikos suziureti gramatikos. Maziau stumkit ir galvokite apie save geriau.
Panda
tik nereiks sakyti kad Adamantine Lance su savo d weapons, kurie yra skirti apokalipsem, gali but ideti i unbound listus, nes gi isejas codex, va kur yra nesamone apie unbound listus. o kadangi Imperial Knight neturi HQ jie negali buti zaidzemi be unbound aisku viska suvarkytu melta dropas bet kaip sakoma juo nelabai galima pasitiketi nes dabar meltos nera tas geras patikimas dalykas kas buvo pries tai.
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Batma
Jo, gryžtam prie temos. Tai pakolkas situacija yra tokia:
Disterminatoriui nepatinka kad jis negali nusipirkti brangių žaislų, todėl jis nenori kad ir kiti tokius turėtų, todel jis apsiputodamas rėkia boldu kad unbound armijas privaloma užbaninti, nes jau jei jis negali turėti, tai niekas neturėtų turėti.

Nes aš taip ir nesulaukiau kažkokių įtikinamų faktų kodėl unbound yra blogai. Kaip ten tas žodis buvo, kuris sukėlė tiek emocijų? Knee jerk reaction?
vytzka
[color=Blue]Neissigaskite, bet disterminatorius kokia savaitele gali nepasirodyti sioje diskusijoje.[/color]

[center][/center]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Panda
Vytzka, can't take the pressure? Jau kai issikvewpei ir nieko negalejai pasakyti tiesiog suspendavai... Gl...
Del Batmos ir panasiai: neturiu litu?:D U fu cking kidding me? Priestai parasiau kad vis 8000 chaoso turiu, kur
tau cia svieciasi tavo pasakymas? Pasakiau kruva faktu, bet assholes vistiek savo.
KAip ir sakiau, sava chebra . Gina savus tiktais, ar ne jus ten pastoviai sedite ir zaidziate FoW ar infinity?
Draugeliai Sekmes jums su sita "korupcija" ir tegu toliau sitie "oligarchai" diktuoja salygas, o kiti tegu kencia.
PAkentes ir galbut kasnors kita isreiks nepasitenkinima.

Trumpai: ISeinu nenugfaletas, po saviates grysiu mano gerbejai ir fanai! - disterminator + raso kad dar pasirodys kaip batman
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Sir_Vicious
Eksperimento vedamas užkūriau turnyra rudeniop, kur bus galima naudoti unbound, gal netgi bus neblogas testing groundas turnyrinėmis sąlygomis išbandyti unbound. Tik aišku dabar pačiam reikės plušėti nusidažyti Imperial knighta, kad jį tokį baisų ir nenugalima panaudoti.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
vytzka
Panda parašė:
Trumpai: ISeinu nenugfaletas, po saviates grysiu mano gerbejai ir fanai! - disterminator + raso kad dar pasirodys kaip batman


Labai ismintinga announcinti savo sekanti logina kai esi uzbanintas. Disterminatoriaus braizas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Panda parašė:
Del Batmos ir panasiai: neturiu litu?:D U fu cking kidding me? Priestai parasiau kad vis 8000 chaoso turiu, kur
tau cia svieciasi tavo pasakymas? Pasakiau kruva faktu, bet assholes vistiek savo.

Atsiprašau, aš matyt aklas esu, bet kur tie faktai? Visi mano postai kur prašiau pateikti faktus buvo ignoruoti
blackfishas
tai problemos kaip ir nėra? taprasme tyrnyrai turnyrais (su savo griežtais rules'ais), o šiaip pasižaidimai pagal iš anksto susitartą modelį (unbound, apocalypse, narrative campaign)?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Panda
Batma parašė:

Panda parašė:
Del Batmos ir panasiai: neturiu litu?:D U fu cking kidding me? Priestai parasiau kad vis 8000 chaoso turiu, kur
tau cia svieciasi tavo pasakymas? Pasakiau kruva faktu, bet assholes vistiek savo.

Atsiprašau, aš matyt aklas esu, bet kur tie faktai? Visi mano postai kur prašiau pateikti faktus buvo ignoruoti


Batma, matau ir tau IQ trukumas? FAKTAI:

NR1. SUPER HEAVIAI LEIDZIAMI TIK APOCALYPSEJE. NOT ANYMORE.

NR2. UNBOUND LISTAI LEIDZIAMI VEL TIK APOCALYPSEJE, normaliems geimams yra SUKURTAS ARMY FORMATION. Dabrar nera reikalo jo naudoti. JEi naudoiji armor formation gauni +, gali REROLINTI WARLORD TRAITA!!!!! Tik UNBOUND ARMIJA NETURI WARLORDO!!! Surprize b1tch

FAKTAS NR.3 : puse forumo zmoniu pazysta ir yra Panda gyvai, taigi sis loginas nera mano antrasis. Uzbanindamas PAnda tik parodytum
savo korupcijos valdzia "gerbiamas" moderatoriau. Kaip jus su Batma esate "draugeliai",
taip mes esame su Panda.

FREEEEEEEEEEEEEEEEDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!! -disterminator
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Batma
Tai problemos niekad ir nebuvo, drausti unbound ar ne yra specifinio turnyrio ribojimas, lygiai toks pat kaip taškų skaičius. Tiesiog kai kurie žmonės bando visus įtikinti kad čia privaloma uždrausti visuose turnyruose, nes priešingu atveju bus kažkokia nesąmonė (turbut? kadangi buvo daugiau rėkavimų ir spjaudymosi nei argumentų, tai šita vieta nelabai aiški)
Gambler
Bet kur faktai is suzaistu musiu kur aiskiai matytusi, kad unbound yra OP? taves sito praso.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Sir_Vicious
Disterminatoriui - Pagal LR Baudžiamąjį kodeksą garbės ir orumo žeminimas baudžiamas. Komentarai kaip "b1tch" ir žmogaus ižeidinėjimas menkinant jo IQ lygį gali būti vertinami kaip garbės ir orumo žeminimas dėl ko gali būti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasiskaitymui

155 straipsnis. Įžeidimas
1. Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
2. Tas, kas neviešai įžeidė žmogų, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir
baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu.
3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
blackfishas
"Garsas bus šūdinas. neisiu."

"atėjau į koncertą. dar prie durų supratau, kad garsas šūdinas, tai nuvariau pagerti alaus į parkelį."

čia metalistai taip apie koncertus kartais forumuose parašo.
Edited blackfishas 2014-07-17 08:11
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)