Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Pamastymai sekanciam turnyrui
vytzka
Po neseniai praejusio turnyro reiktu neuzmigti ant lauru (jeigu kas dar turi lauru, ant kuriu galetu uzmigti), o ruostis sekanciam turnyrui. Metai sie labai dekingi Late War eventams su daug 70-meciu, vienas artimesniu - Baltarusijos operacija, dar zinoma Bagrationo pavadinimu, prasidejusi birzelio 22, tai 21 galima butu bandyti kazka surengti (aisku ir D Day birzelio 6, bet turbut nespesim iki to laiko o ir as pats nelabai galiu ).

Taigi, pirmiausias ir esminis klausimas, be abejo, ar data tinka ir ar noretumete zaisti.

Taciau skype pakalbejome ir apie keleta kitu idomiu dalyku, kuriuos galima butu isbandyti turnyre.

Pirmas - naudoti Strength of Schedule tiebreakeriams po tasku ir pergaliu (kaip jau daug kalbejome praeito turnyro aptarime). Tai yra, vietos butu nustatomos pirmiausia pagal taskus, tada pagal pergaliu skaiciu o jeigu lygu tada pagal visu priesininku, su kuriais zmogus tame turnyre zaide, surinktu tasku suma.

Antras - pabandyti apsieiti be proxy. Cia truputi placiau reiktu pakalbeti, ka tai konkreciai reiskia.

Infantry - jeigu visi vienodi, tai kaip ir nera skirtumo ar jie ten turi SMG ar MG ar visi yra pionieriai, panzerknackerius turi su savim, slides ar dar koki velnia. Jeigu turimi keli platoonai ir jie skiriasi savo equipmentu (vieni turi faustus, kiti ne), tai cia jau turetu buti pavaizduota ant modeliu. Papildomi weaponai, prijungiami prie platoono, kaip piatai ar panzerschrecku bazes, turetu buti teisingi. Snaiperiai, observeriai ir kiti spec atvejai geriau kad butu teisingi bet siaip tai vis tiek ju nesimato (ir kiek zmoniu proksina snaiperius ar observerius? turbut nelabai daug).

Gun teams - turetu buti teisingi, kadangi ju variaciju nera be galo daug.

Tankai, kadangi ju variaciju yra be galo daug, gali skirtis savo Ausf. modeliais ar markais ar pagaminimo metais, bet in general turetu buti teisingi, tureti teisingo dydzio hull ir vamzdi.

Trecias - del listo variaciju. Multiple listai kazkaip nebuvo baisiai populiarus (tik trys zaidejai naudojo juos praeitame turnyre). Galbut kai kas ir issigando privalomo naudojimo. Ar butu idomus toks variantas: galima tureti viena lista, arba dvi jo variacijas, kurios skiriasi vienu Support slotu - tarkime, vietoje artilerijos paimti lektuva arba kitokia artilerija. Galima pasiimti antra varianta, bet jo nenaudoti jei nebus reikalo. Tik modelius reikia tureti.

Ratu skaicius, manau, butu 3 nepriklausomai nuo norinciu zaideju, jeigu tik ju nebutu maziau nei 6. Prizams reiketu panaudoti Batmos sistema (reikes patikslinti konkrecia bilieteliu dalinimo sistema).

Laukiu jusu nuomoniu, pasiulymu ir isreiksto noro dalyvauti.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gunchik
Tinka bet kokia birželio data, išskyrus birželio 7 d. ir birželio 28 d.
D-Day dienos proga galima tiesiog surengti koki pasižaidimą

Dėl taškų skaičiavimo jokio skirtumo, svarbu kad tai būtų kažkokia iš standartinių sistemų o ne home made.

Variantas be proxy tinka, tik pasakykit kur man užsakyti sovietų Faustinkas Na ir manau būtų teisingą daryti išimtį tiems modeliams, kurie buvo užsakyti senai, bet laiku neatėjo (neturiu omenyje variantų, kad prieš turnyrą užsakai tikėdamas kad gal spės ateiti užsakymas, bet kai tikrai senai užsakyta). Bet čia nebūtina.

Kategoriškai už vieną listą.
vytzka
Del Faustniku sugalvosim tau ka nors.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
Data tinka pakolkas, tai pasistengsiu sudalyvauti.
Dėl SoS, kaip pagalbos nustatant vietą, pritariu.
No proxy man tinka
Dėl listų tai čia kiek slidus reikalas. Paprasčiausias variantas būtų 1 listas. Nes variantas kai yra 1 listas bet galimos jo variancijos tam tikrose ribose sukelia tu ribų dėliojimo problemas
Konkrečiai vieno support platoono keitimas kitu gali baigtis "keičiu 70 pts infantry platooną į 5 konigus" (yra listai kur toki finta galima atlikti). Nebent turi likti max 1780 taškų, bet tada labai sudėtinga gali būti pakeisti platooną. Kiek paprastesnis yra variantas kai pasakoma kiek taškų gali skirtis listai, bet čia bėda kaip nustatyti visiems priimtiną ribą ir kaip tuos taškus galima leisti ir pan. Vienžo paprasčiau 1 listas
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
Nu jo, mea culpa, neparasiau kad visi listai bet kuriuo atveju turetu buti iki 1780 tasku, bet nice try Ir tai apriboja keitimo variantus (sunkoka visada rasti du labai panasios kainos platoonus kurie abu butu naudingi), bet siaip idomi pasirode ideja tai ir idomios jusu nuomones.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Preliminariai data tinka.
Del SoS tinka.
Del No Proxy - tada as buciau, kad infantry kaip sake vytzka isimtis, o kitu be proxy
Del listu nzn, 1 listas paprasciau.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
vytzka parašė:

Nu jo, mea culpa, neparasiau kad visi listai bet kuriuo atveju turetu buti iki 1780 tasku, bet nice try Ir tai apriboja keitimo variantus (sunkoka visada rasti du labai panasios kainos platoonus kurie abu butu naudingi), bet siaip idomi pasirode ideja tai ir idomios jusu nuomones.


Ideja gera, bet tada keist turetu but galima ne tik support platoona. Ir labai jau gali gautis, kad sunku rast ka i ka pakeisti. Pvz as nzn net i ka galeciau pakeisti koki infantry platoona (aisku ir proxy nebuvimas) Jei gal butu proxy, dar galima butu mastyti, bet ir taip vieniem tai paprasciau, kitiem ne. Siaip sita ideja labai panasu i dvieju listu formata, tik siek tiek supaprastinta
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Kaip variantas yra galimybe keisti kažkokią taškų sumą, bet tik tarp support slotų (t.y. hq/combat/weapon neturi keistis)
Kronas
Data - vasara gi blemba, tikrai bus sunku surinkt žmonių. Aš dalyvausiu tik tuomet, jei žlugs visi kiti įmanomi planai
SoS - gut
No proxy - gut
Listas - vienas vienintelis, be variacijų.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Guardas
Del datos kuo veliau birzeli tuo maziau sansu. But geriau pradzioj.

Del kitokio skaiciavimo atrodo gudresnis, tiktu.

Del neproxinimo tai man kaip dar naujokui gali buti problemu. Bet jeigu daugelis pritartu tai ok. Beje jeigu proxint nebus galima tai gal duodam biski papildomu armijai tasku uz pilnais nudazyta wysiwyg.

Del varijuojancio listo tai as galvoju ten kur knygos ta leidzia tai ir dabar galima, o ten kur listai to nenumato tai gal ir nereiketu. Arba tada reikia kad butu taskai atspausdinti ir matomi kad cia equivalentas ir neislipa.
vytzka
Kiek suprantu, listu variacijos nera labai populiaru, tai gal su tuo ir neeksperimentuosim daug.

Kronai, vasara gi kaip tik zashibys tam rusyje buti kai lauke +30

Guardai, siaip tai Batma turi baisiai daug visokio britisko slamsto, gali pasiklausti jo, ko tau reikia. Arba siaip individualiai pakalbeti kaip pradedantis.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Tai kol kas preliminariai galintys dalyvauti

1) Gambler
2) Gunchik
3) TerTer
4) Guardas (?)
5) Batma (?)
6) as ^_^

Is bedos lyg ir uztektu, be to vis tiek kas nors atsibus is po lapu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gobbitas
O tai dėl turnyro datos jau nuspręsta? Aš gal pabandyčiau su US Armored Rifle'ais debiutuot, jei žvaigždės tinkamai susiklos
X-Wing – Galactic Empire.
vytzka
Manau, kad jeigu apskritai darom birzeli, tai 21.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Karolis
birzelio 21 as irgi prisijungciau
magyar
Birzelio 21 - kol kas tvirtoje preliminarioje pozicijoje.