Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
40k 7ed turnyras
Ratliker
Trumpas skelbimas del busimo 40k turnyro.
Jis vyks 07. 05d.
Kad spetu atvaziuot rulebookai ir visi pasiskaitytu.
Apribojimai planuojami tokie:
Battleforged armies only (no unbound), 1 combined arms detachment, max 1 allied detachment.
Experimeno deliui si kara Titanai in, demonologija in, Stronghold assault in, formations in.
Kiek tiksliai bus tasku - 1500, 1750, 1850 - dar nenuspresta, siulikyt savo nuomones. Tas pats del misiju.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Sounds good. Siūlyčiau 1500pts kaip pradžiai, o misijas gal rūlbukines? Nors dar neskaičiau, tai nežinau, ar geros jos ar ne.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
lostangel
bandysiu dalyvauti.
1850 turetu buti gerai
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Orkai perleidziami plius nauja edicija 40k, greiciausiai dar si karta nebusiu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gobbitas
Siūlyčiau kaip tik daryti mažesnį taškų skaičių – naujos taisyklės, nauja fazė visai, nekažką bus, jei trečiam turne teks kovą baiginėt, nes laiko nebebus likę

Aš pasisakau už kokius 1250 tšk. ir sudalyvaučiau, jei iki to laiko būsiu rulebooką gavęs.
X-Wing – Galactic Empire.
Panda
gal tiesiog normal darom arba uz 1750 arba uz 2000 as labau noriu 2k
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Gobbitas
O kas yra "normal"? Dabartinė edicija tai 7-ta
X-Wing – Galactic Empire.
Panda
normal tai tipo be tu 1850pts nes nu man atrodo nekaip taciau cia mano nuomone
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Vaider
Na 1850 jau seniai daug kur (tame tarpe ir mūsų turnyruose) yra patapę "normalu". Tai geras kompromisas tarp 1750 ir 2000. Ir šiaip nesuprantu, kuom 1850 blogai, jeigu tiek 1750 tiek 2000 yra gerai?

Bet ne čia esmė. Reikia daryt ne daugiau 1500, nes ne visi dar susipažinę su naująja edicija (aš dar beveik visai neskaitęs naujųjų taisyklių), ir iki turnyro abejoju ar visi būsim spėję pakankamai jas įsisavinti.
Edited Vaider 2014-06-04 20:25
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Voidness
Kad skaičiai negražiai atrodo tai čia nesamonė, forgive my manners :)))
2k šiaip yra labia didelis mūšis ir didėjant taškams po nors ir po 100 tačiau trukmė didėja tikrai ne po 7%, o po žymiai daugiau. Taigi 2000 mūšis bus maždaug dvigubai ilgesnis negu 1500 taškų.
Aš siūlau padaryti benefisą ir žaisti 1650 ko Lietuvoje dar niekada nėra buvę

Taip pat dalyvausiu
We are LEGION 我們軍團
Voidness
P.S. nauja fazė tokia greita, kad gaunasi greičiau nei seniau, nes gaunasi, kad castini mažiau. Pakeitimų irgi nedaug ir paskaičius reference sheet, kurį Ratliker numetė kitoje temoje, jau galima drąsiai žaist ir nesiparint. 1500 mažokai
We are LEGION 我們軍團
Gobbitas
Voidness parašė:

P.S. nauja fazė tokia greita, kad gaunasi greičiau nei seniau, nes gaunasi, kad castini mažiau. Pakeitimų irgi nedaug ir paskaičius reference sheet, kurį Ratliker numetė kitoje temoje, jau galima drąsiai žaist ir nesiparint. 1500 mažokai


Sakai? http://thewarmaster.com/index.php?topic=3382.msg32525#msg32525
X-Wing – Galactic Empire.
Voidness
Nu, bet tai kame kampas? O prieš tai greičiau turėjo būti? Tie patys rolinimai ir tie patys DTW rollinimai, kiekvienam atskirai. Ir dabar norint ką nors pacastinti, reikia daugiau dice t.y. gaunasi iš viso mažiau powerių. Nes jeigu anksčiau castindavau 2 - 3, tai dabar castinu 1 - 2 burtus, o ir deny mažiau, nes bandau deny kokį OP inviz visais kauliukais ir kitiems tiesiog nelieka. Na, tokia mano patirtis iš pirmų dviejų game, kuriuose buvo iki papildomų 7 WC.

Nu arba aš aklas ir kažko nematau, tuomet prašau parodyk kame ta fazė ilgesnė negu buvo tas pats daroma, tik prieš move fazę.
We are LEGION 我們軍團
Voidness
P. S. vis dėlto sugalvojau, kame gali prailgėti. Tai galimybė deny blessings. Bet jeigu darai DTW blessingam, nedarai to kitiem. Na vnž, nematau aš čia to laiko nei teoriškai nei praktiškai, o atvirkščiai. Bet gal ko nematau.
We are LEGION 我們軍團