Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Invisibility HOME RULE turnyruose
Voidness
Taigi, pabūsiu heraldu ir pranešiu tokį vat įvedamą home rule turnyruose, kuriuos organizuos Ratliker arba aš:
Šios edicijos invisibility pakeičiamas senos edicijos invisibility.

Paaiškinimai.
Jau ir praeitoje edicijoje inviz buvo vienas iš geriausių psy powerių, dabar jį tik dar pagerino iki absurdiško lygio: negalima šaudyt blastais, templatais ir viskas tik snapshotina.

Pakeitimo pliusai:
+Kiek labiau apsimoka rinktis kitas disciplinas
+Išlieka stiprus (stipriausias?) savo disciplinoje ir vertas imti
+Vis dar GW taisyklės
+++++ Nebus to, kas yra dabar

Pakeitimo minusai
-Homerule (gali būti traktuojamas kaip minusas savaime)
-Panašumas su shroud poweriu. ((Tačiau turint omeny, kad ištisos disciplinos yra šudas, vieno powerio šioks toks pabloginimas nėra blogai. Tuo labiau, kad jis ir veikia kitaip - duoda bubble ir kainuoja mažiau)))

Tai tiek. Ši taisyklė yra tik turnyrinė, visi laisvi žaisti taip kaip nori.

Aš pats, nors naudoju invisibility ir naudosiu toliau (spawns hrablhrablhrabl), casual žaidime oponentui pasiūlyčiau žaisti pagal šitą home rule, jam nesutikus sužaisčiau mačą ir pagal nehomerulintą versiją, tačiau pamatęs 3++ deathstarą, į kurį galiu tik stapshotint, dėl antro žaidimo labai gerai pagalvočiau

Kviečiu pareikšti nuomones, pageidavimus ir įsakymus. Žmonių iš viso pasaulio raudų galite pasiklausyti čia: http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/posts/list/0/597369.page

Pagarbiai,
Heraldas
Edited Voidness 2014-06-11 18:30
We are LEGION 我們軍團
Gobbitas
Dar vienas labai paprastas ir elegantiškas sprendimas – padaryti Invisibility poweriu, kuriam sucastinti reikia 3 warp charge'ų. Aš labiau už tokį pasisakyčiau, manau.
X-Wing – Galactic Empire.
Ratliker
Dabar as manau kad jei jau houserulint Invisibility, tai as esu linkes ji daryt "units attacking Invisible target do so with Ws/Bs 1"
Taip ir Shroudo klonu nebus, ir flameriais/blastais galima bus uzgaut, ir nuo ignorecover useless nebus.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Voidness
Na, man Ratliker pasiūlymas patinka. Patinka ir Gobbito. Nepatinka tik viena - esama taisyklė
We are LEGION 我們軍團
Rastvedys ir Karvedys
Ta tema diskusija vyksta ir čia: http://www.belloflostsouls.net/2014/10/40k-rules-invisibility-to-nerf-or-not.html
Edited Rastvedys ir Karvedys 2014-10-29 09:35
Voidness
"Much like the nerf of the 2+/2+ reroll save to 2+/4+, this is a change that I believe will be well received and make the game more enjoyable and less of a, "who got Invisibility off" contest." Reiškias žmonės kitur, mąsto taip pat, kaip žmonės čia Palaikau Ratliker idėją ir siūlau apsvarstyti "2+/2+ reroll save to 2+/4+" home rulą. Įdomu išgirsti šia tema visų nuomones, bet ypatingai Sir Vicious, Ratliker ir Gobbito, kurie kol kas organizuoja ar ruošiasi organizuoti turnyrus.
Edited Voidness 2014-11-01 10:37
We are LEGION 我們軍團
Sir_Vicious
Mėgstu Vanilinius ledus ir esu liberalas pagal prigimtį tai sakau išvis jokių ribojimų ir kuo mažiau home rulsų. Mano asmenine nuomone invisibility baisu tik ant deathstar'u, ant kitu dalyku tai meh. Juokinga situacija būtų jeigu du deathstar'ai su insibility kautusi
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Marukas
Nedaug zaidziu 40k, ir nesu susidures su invisibility.. o Lietuvoje mes jau turim su tuo problemu? ar vel bandom begti traukinio priekije?

Invisibility galima ir neisburti.. o galima ismesti ir pora 6 buriant, berods tada kazkas nutinka?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/