Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB naujienos
Kronas
TerTer, o kodėl tu aktyviausiai čia reiškiesi, jei nežaidei nei WHFB, nei ruošiesi žaisti AoS?
Tikrai ne visi yra Math-hammer'io mėgėjai ir toli gražu ne didžioji dalis GW produkcijos pirkėjų ieško spragų taisyklėse, OP combo, math-hammer'ina ir net-list'ina...
GW orientuojasi į tuos, kas jiems gali nešti pinigus, o ne tuos, kurie žliumbia, rėkauja ar isterikuoja degindami savo miniatiūras.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Sauliusp
Quote by Rytis
Quote by Sauliusp
Paantrinsiu Rolandui ir Mariui, naujas AoS žaidimas nieko bendro neturi su balansu ir comeptetive žaidimu, tai for fun projektas, skirtas pardavinėti figūrėles paaugliams.

Jeigu kažkas bando ieškoti balanso, tegul atsako į tokį palyginimą : pagal AoS Elfų Phoenix Guardas yra lygus Scaven slave, statistikos skiriasi, bet wunda viena ir tai juos daro lygiais pasirinkime... Kur čia fuck balansas?
Gi GW aiškiai pasakė, nėra jokio WHFB daugiau, jie gamina figūrėles ir ant taisyklių jiems skersai, turi būti fun. Jei kažkas tikisi stebūklo iš GW WHFB klausimu, jis didesnis optimistas nei aš.


O kas tau liepia tuos skaven slave'us imti į savo armiją? Vien tai, kad GW sukūrė warscrollus visiems seniems modeliams, tavęs neįpareigoja jų naudoti. Vien dėl to, kad galima, nereiškia, kad reikia.
WH40K CSM turi smagų modelį už 170 taškų – helldrake. Mano DA turi už panašią sumą Tacticalų būrį (10 SM + Plasma gun + plasma pistol). Kaina ta pati, bet ar maniškai pėstininkai lengvai atsilaikys prieš Helldrake'ą?


Matau Ryti, kad apie balansą ir competetive turnyrus nelabai rauki. Jis neturi būti tobulas, bet turi būti pakankamas, o tokio AoS net nekvepia, kaip ir įdomiomis taisyklėmis. Rinkausi tarp WHFB ir WH40k, o pasirinkau WHFB todėl, kad šios sistemos taisyklės buvo sudėtingesnės, taktiškesnės ir visokeriopai pranašesnės mano skoniui. I niekam nieko čia nenoriu įrodinėti.

Marius postu auksčiau teisingai suvardino kertines priežastis WHFB sistemos kelio galo, o aš dar pridursiu, kad prie to prisidėjo ETC ir viso pasaulio bendruomenė žaisdama tiks ETC dydžių rosteriais ir taip nedarydami ir per mažai kreipdami dėmesio į 500-1500pt turnyrus. O visgi pagrindas turi būti turnyrai iki 1500pt, o dideli geriausiu atveju 30%.
O apie idealų balansą Warmashinose irgi galima diskutuoti, bet balansavimas dviem-trim rostersiais turnyre rodo, kad ne viskas auksas kas auksu žiba. Todėl nesimieruokime pas ką krūtesnė sistema, pas visus savi skoniai, bet faktas kaip blynas, kad GW užlenkė WHFB.Noriu tikėti, bet pavargau, kad Švedai ką sukurs ilgalaikio ir plintančio ant senos WHFB taisyklių bazės.
Edited Sauliusp 2015-07-15 20:13
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Warmachines/Hordes vienas geriausiai subalansuotu zaidimu, koki tik zaidziau, bet aisku irgi ne tobulas, bet siuo metu mano megstamiausias zaidimas

Ryti isivaizduok, kad zaidziam mes su tavim 40k, pas tave kokie tiranidai, pas mane Tau... tu paeini, pasaudai, o tada as vaikstau ir saudau du kartus is eiles... kas laimetu?
Edited Marukas 2015-07-15 21:40
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Quote by Kronas
TerTer, o kodėl tu aktyviausiai čia reiškiesi, jei nežaidei nei WHFB, nei ruošiesi žaisti AoS?
Tikrai ne visi yra Math-hammer'io mėgėjai ir toli gražu ne didžioji dalis GW produkcijos pirkėjų ieško spragų taisyklėse, OP combo, math-hammer'ina ir net-list'ina...
GW orientuojasi į tuos, kas jiems gali nešti pinigus, o ne tuos, kurie žliumbia, rėkauja ar isterikuoja degindami savo miniatiūras.


O kodel as negaliu reikstis? As planavau zaisti 40k ir pamaciau kaip su balansu viskas ten, todel nesiemiau losti.
AoS mane visai domino, bet pamacius taisykles, tiesiog nekaip jos atrodo
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Kronas yra vienas iš tų, kuris sugeba rasti savo rosteriuose pakankamai fun ir power, nėra perlenkęs lazdos kiek teko žaisti. Bet visgi žaidimai kuriuose yra tik fun ir šiaip kauliukų pamėtymas gali sudominti tik kelioms partijoms suaugusį žmogų. Kodėl mes žaidžiame wargeimus šiame forume, o ne boardgamus? Nesakau, kad visiškai nežaidžiame ir boardgames, aš su šeima kartais papliekiu Smallworld ar Puerto Rico, bet nelaikau jų rimtu hobiu, šiaip kartkarčiais atiduoti duoklę bendravimui su artimaisiais, kai nieko kito nesugalvoji, arba kokioje kelionėje. AoS man atrodo bus toks pat Fiasko kaip ir Dreadfleet. Galimas dalykas, kad net figūrėlių GW ilgainiui neleis ir pasiliks tik prie WH40k. Pamatysime ateityje, o dabar atėjo laikas dairytis į konkurentus, galima rasti visokiems skoniams.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
blackfishas
saky2iau - keistas būdas kažką užlenkinėti merkiant nesveikus pinigus į naujus modelius, knygas, rašytojus ir piešėjus bei marketingą. Man tai tiesiog labiau panašu į "marketing & strategy fail" kuris vyksta nuo tada kai armijų knygos veluodavo išeiti ties nauja taisyklių edicija. reikia palaukti kitų metų finansinės ataskaitos ir pažiūrėti kas gavosi. gal šitie senių verkimai nelabai ką ir įtakos.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Rytis
Quote by Sauliusp
AoS man atrodo bus toks pat Fiasko kaip ir Dreadfleet. Galimas dalykas, kad net figūrėlių GW ilgainiui neleis ir pasiliks tik prie WH40k. Pamatysime ateityje, o dabar atėjo laikas dairytis į konkurentus, galima rasti visokiems skoniams.


Aš pritariu, kad tikimybė tam yra, nes kol kas geimas turi per daug nesulopytų spragų. Bet pagal naujausius rumorsus situacija gerėja. Pabrėšiu –mano skoniui gerėja, kuris nebūtinai turi sutapti su kitų skoniais. Aš pats nesu competitive žaidėjas. Turnyrai man patinka, bet juose dalyvauju ne tam, kad laimėt.

AoS (kol kas) nėra turnyram skirtas žaidimas. Todėl jį vertinti lyginant su WHFB, mano galva, yra šiek tiek klaidinga. Internete ir čia kol kas daugiau matau nepasitenkinimą žaidimu paremtą būtent tuo.

Turiu draugą kurį mielai įtraukčiau į hobį, bet su dabartine WHFB ir WH40K sistema tą padaryti yra beveik neįmanoma. Kai pasakai kokio storio yra taisyklių knyga ir codexai kiekvienai armijai, tai jo entuziasmas greitai atšąla. Gal AoS bus tas geimas, kuris pasitarnaus kaip startas į hobį? Matysim. Norėtųsi tuo tikėti, nes sistemos supaprastinimas yra pliusas naujam kraujui įvesti į šią bendruomenę.

Kaip bebūtų, turėkim visi savo nuomones. Visi esam protingi ir suaugę žmonės galų gale. Maruką net asmeniškai kartą esu sutikęs WH40K turnyre ir tikrai apie jį esu tik geros nuomonės.
Edited Rytis 2015-07-16 09:47
WH40K Dark Angels
------------------------------
Kronas
WHFB irgi niekada nebuvo turnyrams skirtas žaidimas. Žmonės patys jį tam pritaikė, adaptavo, prisgalvojo krūvą formatų, apribojimų, turnyrinių taisyklių...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Rytis
Nulykintas taisyklių papildymas daugiau competitive žaidimui:
http://www.belloflostsouls.net/wp-content/uploads/2015/07/Age-of-Sigmar-Errata-and-Scenarios.pdf

Atrodo išspręstos tam tikros problemos.
WH40K Dark Angels
------------------------------
TerTer
Taip, pritariu, AoS gali buti zingsnis naujiem zaidejam, bet ar tai pasiteisins, klausimas Ryti pabandyk savo drauga itraukti i kitas sistemas, pakankamai ju yra Bet turbut nori, kad zaisti tik WHFB arba WH40K

Taip kiekvienas turi savo skoni, visi zaidzia kas kam patinka
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Rytis
Quote by TerTer
Taip, pritariu, AoS gali buti zingsnis naujiem zaidejam, bet ar tai pasiteisins, klausimas Ryti pabandyk savo drauga itraukti i kitas sistemas, pakankamai ju yra Bet turbut nori, kad zaisti tik WHFB arba WH40K

Taip kiekvienas turi savo skoni, visi zaidzia kas kam patinka


Jap Man patinka abi šios sistemos jau koks 15 metų, bet dėl tam tikrų priežasčių įėjau į hobį tik prieš 2-3 metus. Pasirinkau WH40K, nes draugai jį žaidė aktyviai ir mane vis kalbino prisijungti. Tai kažkaip tiek metų fanu prabuvus pereiti prie Infinity, WM/H ar FoW yra sunku. Plius dar laiko ir pinigų poreikis naujam žaidimui...
Aš net nežinau ar AoS bandysiu. Kol kas naujausių modelių kainos man atrodo nesveikai didelės, o kai pats žaidimas ne iki galo išleistas, tai neapsimoka aklai į jį šokti. Smalsumą mano jis turi, bet ar jis virs į investicijas... Laikas parodys.
WH40K Dark Angels
------------------------------
TerTer
NU 40K jei nesi competitive tikrai smagus zaidimas Ten problemos su competitive prasideda tik
NU pereiti nebutina, galima salia isigyti, maza dali, kad daugiau butu su kuo pazaisti jei truksta, jei uztenka 40K zaidimu kiekio, manau nebutina
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Quote by Sauliusp
AoS man atrodo bus toks pat Fiasko kaip ir Dreadfleet.


Nelabai as suprantu sito palyginimo su Dreadfleet. Te nuo pat pradziu buvo aiskiai skelbiama, kad Dreadfleet bus one shot limited edition. Tas zaidimas neturi nieko bendro su WH ir 40K franshizemis, isskyrus tai kad veiksmas vyksta Old Worlde. Jam nebuvo planuota jokiu expansionu, jokiu support leidiniu.

O del AoS, tai jau esu sakes ne vienam. Vis labiau galvoju apie tai, kad palaukim kelis metelius (3-4) ir visai gali buti, kad pamatysime grizima prie seno gero WH. Ir tada vel visi nesios GW ant ranku.


P.S.: Ta prasme, as visiskai tikiu, kad bus pilna tokiu zmoniu, kurie sudegino savo figureles, bet vos isgirde apie seno gero WH sugrizima, vel pirks armijas tuntais ir neshios GW ant ranku. Taip veikia geri prisiminimai ir sentimentai.
Edited magyar 2015-07-16 11:36


Gobbitas
Quote by TerTer
NU 40K jei nesi competitive tikrai smagus zaidimas Ten problemos su competitive prasideda tik

Atsiprašau truputį už offtopicą, bet o kur ten konkrečiai 40K problemos prasideda, jei esi competitive?
X-Wing – Galactic Empire.
null
Aš suprantu, kad GW tema itin skaudi daugeliui wargeimerių - dauguma mūsų nuo to pradėjo ir su tuo gamintoju augo. Bet įkišiu savo trigrašį - mano nuomone, tiesiog laikai pasikeitė taip, kad GW nebėra verti tiek dėmesio, kiek jiems skiriame. Miniatiūrų žaidimų rinka dėl šiuolaikinių komunikacijos, kūrybinių ir finansavimo technologijų ir daug kitų aplinkybių per pastaruosius kelerius metus taip pasikeitė ir išsiplėtė, kad į GW jau labai seniai žiūriu kaip į vieną iš daugybės gamintojų ir alternatyvų.

Jeigu man nepatinka kompanijos kainodara ir komunikacija (tikrai nepatinka), modeliai (daugelis gana gražūs) ar taisyklės (neturiu nuomonės - kokias nors GW taisykles paskutinįsyk skaičiau kokiais 2008 m.), einu dairytis, ką siūlo kiti. Ir randu tiek įdomybių, kad man nei trigubai didesnės algos, nei dvigubai ilgesnio gyvenimo nepakaktų išbandyti viską, kas traukia akį.

Vienintelė nuoskauda, kurią suprantu - jei WHFB buvo tikrai geras žaidimas ties kažkuria edicija, kuriam žmogus išleido daug pinigų, o paskui kompanija padarė taip, kad žaidimas tapo nebežaidžiamas ar neįdomus (pažeistas teisėtų lūkesčių principas ) ir surinkta armija turi dulkėti lentynoje, tai taip, už tai galima pykti. Aš laikau, kad taip pat turėčiau teisę pykti dėl savo orkų ir goblinų armijos. Bet nematau tame visiškai jokios prasmės. Ir tikrai nedeginsiu savo kolekcijos, kurioje yra daug širdžiai mielų, draugų dovanotų miniatiūrų, ir kurias dažydamas praleidau daug smagių valandų. Buvo toks etapas, smagu į žaliaskūrius kartais pasižiūrėti, bet aš turiu, ką veikti ir be to.

Dalis žmonių nori suteikti šansą AoS? Prašom - pabandžius bent jau bus galima ką nors tvirčiau apie tai pasakyti. Dalis mano, kad naujas veiksmas yra broken ir nevykęs? Betgi niekas ir neverčia su juo tąsytis - einam lošti WM/H, KoW, Infinity, Malifaux, FoW, FSA (..., ...). O "seniems fanams", dvejojantiems dėl naujų sistemų, pasakysiu, kad puikiai jus suprantu Tą patį išgyvenau, kol vieną kartą nepabandžiau kito gamintojo ir kito žaidimo. Ir nuo to laiko nebeįsigijau nė vienos GW miniatiūros
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
TerTer
Quote by Gobbitas
Quote by TerTer
NU 40K jei nesi competitive tikrai smagus zaidimas Ten problemos su competitive prasideda tik

Atsiprašau truputį už offtopicą, bet o kur ten konkrečiai 40K problemos prasideda, jei esi competitive?


Nu nzn, bet tuo metu kai as domejausi, pvz Flyeriai buvo OP, pvz Necron su 6 ten flyeriais, nepamenu kaip vadinosi, kur po 6 troops galejo gabenti, buvo OP skaitoma visur.
Toliau del 40K OP, nueik i tema apie tai, kiek buvo diskusiju, kas yra OP, ka reiktu baninti, kaip super uber monstrai, warmachinai OP, ka baninsim, ko neleisim ir pan. Tos visos kalbos mane ir atbaide pradeti 40K, nors tikrai norejau zaisti
Kai domejausi taip pat, patiko Necron, buvo 2 listai kurie competitive ir zaidziami praktiskai, 1 Flyer spam, kitas infantry spam su revive ir arkom. Taip kad nereik, kad ten very balanced

Gal jau pasikeite, nes daznai kodeksai nauji iseina, rules keiciasi ir pan
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Craghack
Plaukainis gali dziaugtis - Great Horned dabar legit Chaoso dievas

TerTer
Cool Uzskaitau sita
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Somefriik
O Skavenai nebuvo Nurglo pasekejai? Ar man vaidenasi eilinis nuretconintas fluffas?
Craghack
AFAIK, skavenu Great Horned Rat" niekada nebuvo tiksliai apibreztas. Tai yra, vieni spekuliavo, kad GHR yra tas pats, skavenam akis primuilines Nurglas, kiti mane, kad GHR yra kazkokia lesser deity (i/e Gork and Mork, Imperijos ir Elfu dievai).
Bet su tokiu statementu (kadangi skavenai yra all about plague, filth and decay), games workshopas ilgainiui gali atvert neregetus campaignus ir fluffo kaitaliojimus. Pvz, GHR nuvercia Nurgla, elfai verziasi i chaoso realma islaivint ikalinta Isha, Nurglas kazkaip patampa the good guy, etc, etc, etc.