Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Naujas žmogus
GodOfMagic
Sveiki,
Norėčiau išbandyti warhammer 40k arba warhammer. Tiesa iš pradžių buvau nusižiūrėjęs AT-43, bet jo Lietuvoje jau nebegausi.
Turiu: Battles of Westros, Attack, Small World, Munchkin, Carcassone, Red Nowember, Poker, pnp Zombie Plague, Mafija
Rašykit, jei turėsiu laiko galėsim sužaist. Nors per mokslo metus tikriausiai laiko bus mažai
Ratliker
Sveikas
Na nupirkt tai At-43 dar galima (pas Magiara dar yra), tik vat zaist su kuo rst butu sudetingiau.
Anyway, galeciau parodyt warhammer 40k; rasyk i pm savo kontaktus, suderinsim demo musi.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Necrontyr
Sužaist AT-43 norinčių dar būtų galima rasti (pvz. aš). Bėda tik tame, kad visa kompanija yra užsilenkusi ir pats žaidimas kaip ir miręs. Suknisti prancūzai!:fuu:
Rastvedys ir Karvedys
AT-43 kūrėjų kompanija Rackham išsivaikščiojo ir pradėjo kitus projektus, pvz. Dust Tactics ir kt. Žaidimas numirė, bet paliko gražių miniatiūrų, pačios populiariausios iki šiol - ISO konteineriai ir barikados, tarp kurių šiais laikais dažniausiai kaunasi Infinity būriai.

Prancūzų kompanija pasižymėjo talentingais menininkais ir skulptoriais, sukūrė labai gražių miniatiūrų, pvz. žaidimui Confrontation, Cadvallon, fantasy tema. AT-43, žaidimas alternatyvios istorijos tema su gatavai dažytomis miniatiūromis irgi buvo inovacija.

Išbandyk daugiau žaidimų, tikrai yra ką išsirinkti!
Edited Rastvedys ir Karvedys 2014-08-21 12:41
Vaider
Kas čia per anti-40k propaganda, do that somewhere else
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Batma
Kas čia per anti-40k propaganda, do that somewhere else

eh? Aš matyt kažką tarp eilučių praskaičiau
Necrontyr
Vaider parašė:

Kas čia per anti-40k propaganda, do that somewhere else


Ale, nebūkit tokie susireikšminę. Jokia čia antipropaganda, čia labiau offtopicas. Peace.
Vaider
Juokauju gi, tegu žaidžia žmogus ką nori. Ypač 40k.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Rastvedys ir Karvedys
Dažnas iš čia besilankančių žaidžia po 2-3 žaidimus Pasižiūrėjimą pradėti galima nuo bet kurio žaidimo. Vėliau pats suprasi, kurio žaidimo epocha-pasaulis-istorija yra tau įdomesni, patrauklesni. Gal fantasy-viduramžiai su nykštukais, elfais, drakonais. O gal istoriniai su siekimu tiksliai atkurti ir iš naujo patirti praėjusius epochų reikšmingus įvykius. O gal fantastiniai ateities pasauliai - vieni gūdūs, kur tik nesibaigiantis karas, didingos armijos, nenusakomo blogio blogiečiai ir neblėstančio šviesumo gėriečiai. O kiti ateities pasauliai kiek šviesesni ir pilni naujų technologijų, robotų, superagentų, superagenčių, tad... ginkluoti susirėmimai juose irgi vyksta kasdien. O maž su Luku Skywalkeriu ir draugais medžioti Dartą Vaderį?
GodOfMagic
Atkurti senus istorinius mūšius man tikrai nerūpi, nebent pačius mūšius įdomu žaisti.

Na o gražios superagentės visada įdomu
Turiu: Battles of Westros, Attack, Small World, Munchkin, Carcassone, Red Nowember, Poker, pnp Zombie Plague, Mafija
Rašykit, jei turėsiu laiko galėsim sužaist. Nors per mokslo metus tikriausiai laiko bus mažai
Rastvedys ir Karvedys
Karo lauko korespondentas įamžino kelias WH40K mūšių, vykųsių pastaraisiais vakarais, akimirkas. Pastebėti unbaound daliniai bei tactical cards traukimai.











Štai taip dvi chaoso armijos kruvinai "linksminasi"
Voidness
All hail 40k B) O kortelių sistema man šiaip labai patiko, visiškai kitoks žaidimas negu buvo
We are LEGION 我們軍團