Thread view
Infinity ITS mini league (Kaunas)
Double_Trouble
Pas mane 4 VP As dar secret ivykdziau
Edited Double_Trouble 2015-03-29 21:22
Karolis
Audrius uz Nomadus.

Dar keli klausimai po musio su combined army iskilo, gal paaiskinsit:

1. THE CHARONTIDS visur kur ziurejau turi Wound atributa o ne Str - nes kaip sakiau HI yra ne REM, is to gaunasi, kad arba inzizierius tokiu remontuoti negali arba cia kokios spec taisykles taikomos ateiviams.
2. is to isplaukia kad jei charakteristika W o ne STR tai veikia tada SHOCK savybe ir jei padarai 2 zaizdas is dvieju jis mirsta nesvarbu NWI savybes.
3. taip pat sitas charakteris neturi g:reamote preasesnce kaip tvirtino armijos savininkas, o turi g:mnemonica, o tai ne taspats, mano manymu, ir neleidzia patirti -2 woundu, taigi jis turejo mirti po 2 woundu(nes shock ginklas) o ne po 3 but gyvas ir dar but suremontuotas mechaniko iki 1 woundos.
4. dodge aro leidzia pajudinti figurke ne puse mow, o 2 inchus, tai 4 inchu nudodginti negalima net su kinematika1 (kuri leidzia doginti iki 3inchu) ir tada tagas galetu sauti dar karta
5. Parsisiusti is konsoles duomenis yra short skilas o ne aro, nes tada butu parasyta - may spend short skill or ARO, o ten rasoma tik kad short skill o tai tikrai ne tas pats kas aro, nes tikrai nevisi short skillai gali buti naudojami per aro ir tada objektivas nebutinai butu paiimtas.
6. as taip pat sufeliau su armoro charakteristika vieno unito ten ne 1 o 0 tai jis turejo iskart eiti i dead stata o ne i uncontions nes feilino ir antra armor rola, bet kadangi as jau mediko neturejau tai gal nelabai ka keite.
AKu
em jo su chranotidu tai fail. Buvau 100% isitikines kad str....
del aro tai aro isesmes ir yra short skill t.y puse orderio. Bet del to reiktu pasitikrint.
Del dodge irgi dabar bus aisku. Gal n2 tada buvo puse mov.

Aro sakyciau yra "active" tojs pasirinkimas yra tipo engaging su scenery.
Edited AKu 2015-03-29 22:13
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Karolis
kazkaip nesmagu kai taip savo armiju statitikas sumaisome
TerTer
Pataisyta pauliaus 4VP.

1. Aku pripazino kad W, ne STR
2. Del to kad su shock gauni 2damage ir abu failini i 2W, uzklausiu forume.
3. Del to kad -2W ar-3W nelabai supratau, gal paaiskint galit.
4. Dodge yra 2inch, bet kinematika ir pan prideda prie to. lvl1 +1inch, lvl2 +2inch.
5. Uzklausiu forume
6. Nu cia jau ka padarysi

http://infinitytheforums.com/forum/index.php?/topic/29112-few-more-questions-after-a-game/


PS. Aku pamirsk N2

PSS. Taip pat buvau uzklausias del minos trigger ir BS atakos tuo paciu metu, tai gaunasi tas pats dodge, tik jei ne LoF arba su template PH-3. Bet vienas save abiem.
Edited TerTer 2015-03-29 23:06
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Nu va forume atsakymai yra. Jei multi wound profile shock ir viral iskart neuzmusa.
O pagal misija aro negali but pajungti console. Turetu but short action jei ziuret pazodzui, bet cia speju cel prasideda kaip su armory, ar visis durys ar vienos hackinasi.
Reik paziuret jei prie kazkurios kitos misijos 0aradyta short skill or aro, tai galima teigti kad butina parasyta, jei ne interpretavimad lieka.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Suzaidem su Karoliu savo misija, rezultatas yra Karolio pergale 10-4, plius man 1 uz dazyma.
Nors pirmas ejimas buvo geras, uzemiau pozicijas, bet tagas mane suvalge nesugebejau jo neutralizuoti.
Edited Marukas 2015-04-15 00:04
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Double_Trouble
Suzaidem su Karoliu savo misija: 6-2 laimejo Yu Jing
TerTer
Rezultatai papildyti pirmame poste
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Suzaidem su Audrium partija, laimejo haqqislam 5-0, plius 1 haqqui uz dazyma taigi 6-0. Gavau 4 pts uz misija ir 1pts uz slapta misija.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Updated pirmame poste.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Suzaidem su Double trouble suprimacy misija, ping pongai laimejo rezultatu 6-4(ir +1 dazymas)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Updated pirmame poste.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
AKu vs TerTer 10-2 :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Updated pirmame poste.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Aku (w) 9 vs Audrius (L) 1
laimejau initiative. Pasirinkau pradet antras.
mano total reaktion nukale per viena orderi kitu figuru nesimate. Mano ejimo metu nudileido dalyte ir nomadus prabirbino is uz nugaros :-) ir viena net suvalge. Veliau tagui 2w inese ir tuo jos istorija pasibaige. Antro ejimo pradzioj lol pas Audriu. Trecio ejimo pradzioj retreat. Mano paskutiniam ejima nomadu ant stalo nebeliko. Tiesa vienas liko bet ne karo laukia nes matyt parasiutas ne ten nunese ji :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Updated.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Karolis
Rolandai galim gal sestadienio ryte lygos maca suzaisti?
TerTer
Kaip pas tave 7dn planai ryte? 6dn man nelabai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Karolis
Sekmadieni nuo 12 losiu su Paulium. Bey nuo kokiu 9 galim.